زندگی آسان نیست – در بهترین حالت آن رضایت بخش است

[ad_1]

همه شکست موقت سنگ پله به موفقیت در بهترین حالت. واقعی ترین موفقیت های بزرگتر ظاهری شکست است که بیشترین موقت سنگ پله به اصل دائمی موفقیت. خوب مخترع به عنوان مثال: خوب یا مخترع است که عمدتا یک شکست اما یکی از موفقیت و آنها در “افسانه های باشگاه” پس به صحبت می کنند. به چه معنی است ؟ خوب توماس ادیسون گفته شد به چند بار شکست خورده اند در اختراع لامپ قبل از او داشت چه کار می کرد ، که نسخه ساده از آنچه که مردم با ایده های بزرگ از طریق قبل از آنها آن را به موفقیت. معمولا شکست حتی بزرگتر و زمان سرمایه گذاری ها برجسته تر زمانی که کار به سوی موفقیت واقعی.

در بدترین حالت زمانی که ترک اتفاق می افتد که شخص دیگری طول می کشد تا گوشته از آن ترک می کند و موفقیت خود را. من صادقانه می گویند که کسی که واریز شده و یا اجازه می دهد که از دست دادن بود “پایان آنها” نمی خواهند برای رسیدن به این هدف آنها پس از واقعا به اندازه کافی. زیرا در نهایت آنچه می توان تصور عقلانی و مشغول به کار مداوم می تواند واقعا به دست آورد. بیشتر هدف بیشتر این نوع از زمان سرمایه گذاری مورد نیاز است و می خواستم به آن دست یابد. آن ممکن است آسان اما زمانی که با موفقیت اتفاق می افتد آن است که رضایت بخش به عنوان میکل آنژ داشتن شایعه شده است در مورد می گویند سیستین نقاشی و هنر: “اگر آنها می دانستند که این کار سخت است که رفت و به آسان به دنبال نابغه آنها را در نظر نمی آن را بسیار آسان و یا شایسته از ترس.” من آن را دریافت کنید. “افسانه باشگاه” از کسانی که موفق شده اند و “وارد” واقعا پر شده است با این نوع از چیزی که موفقیت می آید پس از سخت کوش و واقع بینانه و در عین حال هوشمند کار می کنند.

تنها معنی از دست دادن وجود دارد واقعا از دست دادن است که می آموزد درس و کمک می کند تا شما موفق به بعد. دیگر ترک زیان و ساقط ارزش چیزی جز “درام ملکه” نوع احساس متاسفم برای خود و ضعف است.

زمانی که شما پیوستن به “افسانه” و “نابغه” شما را پیدا خواهد کرد اولین جمله ای که در پاراگراف آخر کاملا واقعی و صادقانه و درست است. تنها معنی از دست دادن واقعا وجود دارد می آموزد درس کمک می کند که شما موفق به بعد. در واقع در پایان این مقاله من صادقانه می گویند که تنها معنی دار پیروزی در زندگی به دست آورده است. هر چیز دیگری است “شانس قرعه کشی” صرفا. بنابراین اگر من اسیر واقعیت در یک بطری اجازه دهید من می دانم.

[ad_2]