زندگی در کشور مالزی

مالزی محبوب ترین پناهگاه بازنشستگی برای مهاجران در جنوب شرقی آسیا است. مردم از اواخر دهه 1960 در اینجا ساکن شده اند. سواحل آن به هیچ وجه دوم نیست. جزایر آن ، که در نظرسنجی های مختلف جهان درج شده است ، مرتباً آن را به 10 رده برتر تبدیل می کند ، و اگر دوست دارید پیاده روی جنگل و تمام جانوران و گیاهان موجود در آن را ببینید ، جنگل ها و پارک های مالزی برخی از بهترین و بزرگترین در جنوب شرقی آسیا هستند. 

 

مالزی در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و همسایگان آن ، سنگاپور ، تایلند و اندونزی مکانهای خوبی برای استراحت آخر هفته هستند. فرودگاه های بین المللی مالزی پروازهای مستقیم به کامبوج ، تایلند ، ویتنام ، بورنئو ، چین ، تایوان ، هند ، فرانسه ، لندن و فیلیپین دارند.

شما می توانید در حدود دو ساعت و نیم در کوکتل خبرنگاران خارجی (FCC) در پنوم پن ، کامبوج ، مشرف به رودخانه مکونگ ، مشروب بزنید.

از این گذشته ، هزینه زندگی تقریباً سه برابر ارزانتر از قیمت آن در ایالات متحده است و به عنوان یک امتیاز اضافی ، غذاهای خیابانی مالزی بسیار عالی است.

این تاریخ استعماری جذاب دارد و قدمت آن به قرن شانزدهم باز می گردد ، و مالاکا ، ایالت در جنوب مالزی ، نخستین بار در سال 1511 توسط پرتغالی ها استعمار شد. مالزیایی انگلیسی صحبت می کند. این ترکیب از مردم و فرهنگ ها ، رنگ و معماری و غذاهای مختلف زیادی را به کشور می افزاید.

زندگی در مالزی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زندگی در مالزی با مشاوره شریف همراه شوید.رانندگی در طول مالزی فقط شش ساعت طول می کشد. این یک کشور بزرگ نیست شهرهای مختلفی که شما از آن عبور خواهید کرد و از جنوب به شمال می روید ، مالاکا ، کوالالامپور ، ایپوه و پنانگ هستند. همه آنها بسیار متفاوت است ، آنها بخش هایی از کشور را نشان می دهند که پذیرای نفوذ اروپایی آن بوده اند ، و با رستوران های عالی و هتل های جالب استعماری در حال تکامل هستند.

جایی که شما در مالزی زندگی می کنید به انتخاب سبک زندگی شما بستگی دارد و تعدادی مکان برای انتخاب شما وجود دارد. مرکز مالزی با کوه هایی پوشیده شده است که کاملاً از مرکز آن عبور می کند ، از جنوب به شمال ، درست از خارج از کوالالامپور شروع می شود و تا مرزها با تایلند تمام می شود. شبه جزیره مالزی نیز با سواحل ، هم در شرق و هم در غرب آن حاشیه است.

بیشترین جمعیت مهاجران در پنانگ و کوالالامپور زندگی می کنند. پنانگ سواحل زیادی برای پیاده روی و شنا دارد و اگر قایق بگیرید ، ماریناهای بیشماری وجود دارد.

Penang همچنین دارای یک رشته کوهستانی است که امکان پیاده روی عالی ، تماشای پرندگان و پیاده روی را فراهم می کند. باغ Penan Botanic مورد علاقه در میان مهاجران است و بیشتر صبح ها و عصرها با حضور مردم در قدم زدن و تمرین یوگا و تای چی شلوغ است.

جاذبه بزرگ این جزیره ، پایتخت آن ، جورج تاون است. جورج تاون یک شهر کیهانی با رستوران ها ، کافه ها و گالری های هنری است.

همچنین یک دوره مسابقه و Turf Club و همچنین بسیاری از امکانات پنج ستاره دیگر ، باشگاه ها و مجموعه های مختلفی از سازمان های اعزامی وجود دارد که فعالیت های مختلفی را برای اعضای خود ارائه می دهند.

اینها شامل پیاده روی ، اسب سواری ، گلف ، سفرهای روزانه ، لحاف کاری است. فال ماهجونگ و شبهای میخانه با آزمونهای بی اهمیت تعداد کمی از گلف بازان نیز گروههایی را تشکیل داده اند که ماهانه به تایلند سفر می کنند ، فقط برای امتحان دوره های جدید.

حرکت جنوب از پنانگ شهر ایپوه است. این مرکز در مرکز مالزی است و در دو ساعت جنوب پنانگ و دو ساعت شمال کوالالامپور واقع شده است.

 

به عنوان یک شهر معدن قدیمی ، بسیاری از بناهای آن به دوره استعمار باز می گردد. همچنین دارای یک مسابقه مسابقه و یک باشگاه خصوصی پنج ستاره است که دارای استخر شنا و زمین تنیس است.

ایپوه از چند سال پیش چهره جسمی داشت و اکنون جامعه کافه جوانی وجود دارد.

هتل های بوتیک و یک استراحتگاه اسپا پنج ستاره نیز در خارج از شهر وجود دارد. این بازار یکشنبه شگفت انگیز است و مردم از پنانگ اغلب برای نمونه گرفتن چیزی متفاوت از اینجا به اینجا می آیند.

مهاجراني كه در اينجا زندگي مي كنند وجود آرامتري نسبت به پنانگ دارند و تمايل به مسن تر شدن و به صحنه گلف دارند. تعداد کلاسهای کلاس اول وجود دارد ، که فقط 30 دقیقه با آنها فاصله دارید.

حرکت به دورتر از جنوب (به سمت سنگاپور) پایتخت پر جنب و جوش مالزی ، کوالالامپور  یا KL — و شهر تاریخی مالاکا است.

این دو شهر در فاصله یک ساعت و نیم با یکدیگر قرار دارند. مهاجران که در اینجا زندگی می کنند تمایل دارند یا می خواهند در یک شهر بزرگ زندگی کنند یا می خواهند بتوانند برای سرگرمی یا برای اهداف کار به یک شهر بزرگ دسترسی پیدا کنند.

مانند پنانگ ، در اینجا کلوپ ها و سازمان های اعزامی زیادی وجود دارند و به تبع آن کارهای زیادی نیز باید انجام دهند. KL یک سرمایه شلوغ است. سالن های کنسرت ، تعداد زیادی از گالری های هنری ، کافه های گالری و مراکز خرید بی نظیر با تهویه مطبوع وجود دارد. جامعه مهاجران در اینجا بزرگ است و ترکیبی از بازنشستگان و متخصصان است.

مالاکا پیچیدگی یکسانی ندارد ، اما KL و سنگاپور به اندازه کافی نزدیک هستند تا آن را جذاب کنند. ساکت است و اکثر کافه های این شهر نزدیک ساعت 7 بعد از ظهر است. مهاجران که در اینجا زندگی می کنند برای تعطیلات آخر هفته خود به مسافرت به KL یا سنگاپور سفر می کنند. تعدادی زمین گلف پراکنده در اطراف منطقه وجود دارد که مهاجران خارج از کشور تمایل به استفاده از پنج یا شش روز از یک انگور دارند