سنگ نوردی تکنیک – شکست رو به جلو به موفقیت

[ad_1]

در سنگ نوردی به عنوان در هر منطقه دیگری از تلاش بشر شما تنها خود را رسیدن به حداکثر پتانسیل اگر شما در آغوش مفهوم شکست است. برای تلفن های موبایل متناقض, من می دانم, اما بیش از حد بسیاری از کوهنوردان سنگ باقی می ماند در منطقه راحتی خود را که در آن شما هرگز موفق… و شما هرگز خیلی بهتر است.

قدیمی, صخره نوردی, نکته بود که “رهبر هرگز می افتد.” و با وحشتناک, صخره نوردی, حفاظت, که نکته خوب ساخته شده حس. حتی امروز در برخی مواقع از آن هنوز هم ممکن است حس خوب. وجود دارد X امتیاز صعود در آمریکا و صعود محافظت نشده در همه جا که در آن سقوط خواهد مهلک. هیچ راه شما می خواهید به شکست در این زیبایی های کوچک که برای اطمینان حاصل کنید!

اکثر سنگ نوردی در مقیاس جدی از 0 (به عنوان امن به عنوان آن را همیشه می شود) 10 (ترمینال). اگر شما در حال هل دادن مرزهای خود را در کلاس و یا صعود خود را تجربه و سپس شما می خواهید به دنبال در مسیرهای نزدیک به 0 در جدی مقیاس. که مگر اینکه شما عمدا تلاش برای صعود بیشتر جدی مسیرهای که در مورد من می خواهم به شما توصیه می شود مراقب باشید – بسیار مراقب باشید در واقع.

اما بیایید تصور کنید که شما onsighted 20 F6as (5.10 b) موفقیت – بدون سقوط در هر یک از آنها. به وضوح شما تثبیت شده در کلاس (به عنوان طولانی به عنوان تجربه خود را در حال حاضر). به حالت آشکار به منظور صعود سخت تر شما باید در مسیرهای سخت تر. اما این انتخاب شما: آیا برای ماندن در منطقه راحتی خود و یا اینکه به خارج از آن. در هر صورت خوب است که همراه آن را به عنوان آنچه شما می خواهید.

اگر اقامت شما در منطقه راحتی خود را و سپس سه ماه بعد ممکن است شما را با صعود 15 F6as آوردن مجموع به 35. و یا شما ممکن است انجام داده اند پنج – همه با موفقیت – و سعی 10 راه است که سخت تر است. اگر شما انجام این کار, شما ‘کارت امتیازی’ ممکن است به عنوان خوانده شده: 25 موفق F6a. چهار موفق F6a+ و یک شکست است. سه موفق F6bs و دو شکست. در حال حاضر شما در حال ساخت یک درجه هرم و استفاده از آن برای فشار بیشتر است. مطمئن شوید که وجود دارد چند شکست اما تا زمانی که مسیرهای شد نسبتا امن به سقوط از, چه کسی مراقبت کنید ؟ (لطفا توجه داشته باشید: همه راه ها به طور بالقوه خطرناک هستند. اطمینان حاصل کنید که صالح هشدار belayer در تمام زمانها. اگر شما می خواهید به پوشیدن یک کلاه می پوشند.)

شما می توانید ببینید چه اتفاق می افتد ؟ به جای اجتناب از شکست طاعون مانند شما پذیرش آن به عنوان یک ابزار آموزشی. به عنوان طولانی به عنوان شما ‘متوسط’ می رویم تا اگر آن را نسبتا امن که در مورد مراقبت های گاه به گاه شکست ؟

بالا سنگ نوردان در حال نترس از (امن) شکست. آنها می دانند که برنده 100 ٪ از آن زمان به معنی باقی مانده در منطقه راحتی خود را. ترفند این است که به ‘شکست رو به جلو به موفقیت است. این تاکتیک به خوبی می تواند در زندگی بیش از حد! فقط اطمینان حاصل شود که شما موفق که در آن مجازات نسبتا کمی است. اما ترس از شکست (به جای شکست خود را) بزرگترین چیزی که توقف بسیاری از افراد ضربه به پتانسیل کامل خود را. قدیمی وجود دارد بالا رفتن فیلم به نام “شکستن از طریق’ و این چیزی است که همه ما نیاز به انجام است. شکستن از طریق به طرف دیگر – و نه فقط در کوهنوردی, اما در زندگی!

[ad_2]