سه نکته برای پدر و مادر ،

[ad_1]

من معتقدم که وجود دارد این است که هیچ یک راه به پدر و مادر است. ما همه متفاوت افراد مختلف با شرایط خانواده. در احترام به پدر و مادر خوب, من فکر می کنم بسیاری از ما به توافق برسند وجود دارد که بسیاری از جاده ها که منجر به رم. بنابراین من قصد دارم به سعی کنید به شما بگویم آنچه شما باید انجام دهید و یا چگونه شما باید آن را به عنوان یک پدر و مادر است. من فقط می خواهم به شما سه راهنمایی های بیشتر برای اضافه کردن به زرادخانه خود را از پدر و مادر استراتژی.

اول من می خواهم به اشاره است که وجود دارد هیچ چیز مانند کیفیت زمانی که می آید به پدر و مادر موثر. یا شما وجود دارد برای کودکان خود و یا شما نمی. و من قطعا می تواند به شما بگویم که بچه های ما از ما می خواهند به وجود داشته باشد برای آنها راه بیش از آنها می خواهند ما را صرفه جویی در جهان در جایی دیگر و تنها به طور خلاصه در ظاهر به زندگی خود را در یک گردباد.

یکی دیگر از نوک بزرگ برای پدر و مادر است قوی برای ساخت فرهنگ غذایی خود را در درون خانواده است. کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه که قوی فرهنگ غذایی نیز باید قوی اوراق قرضه خانواده. به عبارت دیگر به اشتراک گذاری یک وعده غذایی با هم و آن را یک سنت خانوادگی است. در حال حاضر من نمی گویم به افراط ورزیدن به نقطه که در آن شما تمام ناسالم تبدیل. من فقط گفت که یک خانواده است که می شکند نان هم تمایل به ماندن با هم.

بعد گاهی اوقات آن را آسان تر برای پدر و مادر کودکان دیگر از خود ما است. همه ما تا به حال یکی از بچه های ما به دوستان و دوستان مودب تر و مفید تر از خود ما است. این به این معنا نیست بچه های ما فاقد چیزی است. این فقط برای بچه های ما به قرار دادن خود را در خلبان خودکار زمانی که آنها در اطراف ما هستند و دوستان خود را که واقعا نمی دانم ما را به بهترین خود را به رفتارهای هنگامی که در اطراف ما.

در حال حاضر به عنوان پدربزرگ من همیشه می گفت: “برو یاد سرب و ذخیره کردن راه برای یک دنیای بهتر برای همه ما.” احساس رایگان برای استفاده از این سه راهنمایی پدر و مادر در هر زمان شما می خواهید برای اضافه کردن برخی از گزینه های بیشتر به پدر و مادر خود استراتژی است. و یک بار دیگر پدر و مادر با تشکر از شما در پیشبرد برای همه است که شما انجام دهد و تمام است که شما را انجام خواهد داد…

[ad_2]