سگ عکاسی – راهنمایی برای عکس گرفتن موفقیت

[ad_1]

من فکر می کنم من سگ واقعا زیبا دید. از طریق سال مطالعه کردم و تمرین بهترین راه برای گرفتن یک عکس به یاد ماندنی از من همراه سگ. اینجا اشاره گر چند برای کمک به شما در گرفتن عکس خوب از سگ خود را.

شما می خواهید سگ خود را به آرامش و خيال. سعی کنید برای گرفتن عکس با او در مورد علاقه اش پاتوق. این می تواند مورد علاقه خود را به صندلی خود را در محل زیر سایه درخت در حیاط یا ایوان. شما می دانید جایی که من صحبت کردن در مورد. این خود نقطه خاص و او آن را دوست دارد وجود دارد.

سعی کنید به گفتن یک داستان با ضرب گلوله کشته است. شما را دیده اند تصاویر از سگ به دنبال از پنجره. ما می توانید تصور کنید که یک داستان پشت این عکس. آن را ندارد به یک داستان طولانی است. برای مثال شما ممکن است در تلاش برای گرفتن یک عکس از سگ خود را و در پیاده روی کودک نو پا خود را با یک مخروط بستنی و سگ خود را می زند و آن را از دست خود را. نتیجه نهایی این خواهد بود یک داستان فوق العاده البته یکی که کمی ناراحت کننده برای جوانی خود را. این امر می تواند یک ایده خوب به دوربین خود را در دست بنابراین شما می توانید آن را به سرعت زمانی که شما یک داستان خوب.

آماده برای حرکت. سگ غیر قابل پیش بینی هستند. برخی از سگ پرش در صدای شاتر کلیک کنید بنابراین سعی کنید به تنظیم دوربین خود را بر این اساس.

دنبال سگ خود را به فکر می روند. به عبارت دیگر خوردن بازی. ساده تنظیم شده است. اگر آن را در داخل خانه چگونه به خلاص شدن از درهم و برهمی. اگر خارج از منزل, سازمان دیده بان برای مبلمان چمن ولگرد ، حذف چیزهایی که منحرف کردن اذهان و نه به داستان اضافه کنید.

سعی کنید خود را برای پر کردن قاب با خزدار خود را با موضوع دارد. محل دوربین در همان سطح در سگ خود را. با دیدن موضوع خود را از نظر آن شما می توانید اضافی خلاقیت است که منجر به بهتر عکس ها. به یاد داشته باشید که شما پس از مناظر; سگ خود را باید در مرکز توجه است.

به یاد داشته باشید رفتار! اگر سگ شما دارای یک ضعف برای کره بادام زمینی و بیسکویت و یا بد بو و پنیر و استفاده از آنها را که شات بی نقص است. این نسخهها کار میکند بزرگ در هنگام عکاسی از افراد با سگ. سعی کنید به فرد و سگ به دنبال در همان جهت. مطمئن شوید که تمام احزاب در تصویر هستند راحت با یک دیگر.

مطالعه سگ خود را قبل از عکاسی جلسه به دیدن آنچه در مجموعه او را جدا از سایر حیوانات است. اگر شما می خواهید را به یک عکس خاص و رفتار و کلیدی است. چه چیزی آنها را به خود سرگرم? آیا آنها همان عادات به عنوان صاحبان آنها ؟

رویکرد دیگر به سگ عکاسی است که برای گرفتن شات هنگامی که سگ خود را به دنبال ندارد. برخی از بهترین عکس های گرفته شده زمانی که سگ بی اعتنا به دوربین. آن است که در طول این زمان هنگامی که شما گرفتن که برخی بیان و یا زمانی که او تقریبا به نظر می رسد انسان است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, ورزش, سگ خود را قبل از این رویداد. پیاده روی و یا برخی از زمان بازی را انجام شگفتی برای سگ خود را خلق و خو و سازگاری برای جلسه عکس. پیروی از این راهنمایی باید به شما کمک کند که برای دریافت کامل از عکس های خود را وفادار و درست خزدار.

[ad_2]