سیستم های بازی ویدئویی – صفحه 3 سیستم های بازی ویدئویی است که شما باید در نظر خرید

[ad_1]

1. نینتندو Wii

نینتندو Wii منتشر شده توسط نینتندو در ماه نوامبر سال 2006. رشته مهندسی است که یک نسل هفتم کنسول بازی و بهترین و شناخته شده برای خود را از راه دور از ویژگی های. این کنسول بسیار interactive کنسول و آن را به شما نیاز به حرکت به نقاط مختلف بدن خود را به منظور بازی این بازی به درستی. نینتندو همچنین بازی است که کمک خواهد کرد که شما را به ماندن مناسب است. روز از بازی روی نیمکت هستند و بیش با این بسیار تعاملی سیستم بازی.

در نوامبر 2012 نینتندو راه اندازی Wii U است که یک جانشین برای Wii. Wii U یک نسل هشتم کنسول از نینتندو و آن پشتیبانی از گرافیک با کیفیت بالا.

2. ایکس باکس 360

ایکس باکس 360 یکی دیگر از محبوب سیستم بازی. جعبه 360 جانشین ایکس باکس و دوم کنسول بازی توسعه یافته توسط مایکروسافت است. ایکس باکس 360 است که شناخته شده برای داشتن بزرگترین کتابخانه از بازی بر خلاف نینتندو, Wii,, شما در واقع هرگز اجرا از بازی ها برای بازی کردن با ایکس باکس 360. یکی دیگر از ویژگی های ایکس باکس 360 ایکس باکس زنده از ویژگی های. ایکس باکس زنده از ویژگی های اجازه می دهد تا شما را به بازی بازی های آنلاین با دوستان خود را از هر نقطه در جهان است. همانطور که از سپتامبر 30, 2012 مایکروسافت فروخته است 70 میلیون ایکس باکس 360 کنسول های بازی در سراسر جهان است.

3. پلی استیشن 3

پلی استیشن 3 سوم بازی کنسول از سونی است و جانشین پلی استیشن 2. پلی استیشن 3 یک نسل هفتم کنسول بازی که ارائه می دهد آنلاین محبوبیت از بازی ها. پلی استیشن 3 نیز ارائه می دهد انواع تعامل در حالی که بازی آنلاین با پلی استیشن. یکی از بهترین چیزها در مورد پلی استیشن 3 است که آن را ارائه می دهد مقدار زیادی از لوازم جانبی است که می تواند متصل به سیستم.

شما همچنین می توانید با اتصال یک دوربین به عنوان به خوبی به عنوان کنترل از راه دور به طوری که شما می توانید از آن استفاده کنید در حالی که شما در حال بازی آنلاین.

پلی استیشن 3 اجازه می دهد تا شما را به نمایش دی وی دی هم به عنوان نمایش تصاویر خود را از USB فلش درایو. شما حتی می توانید بازی بازی های MP3 را با پلی استیشن 3.

نینتندو ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 به بالا 3 نام های پیشرو در صنعت بازی است. اگر شما به دنبال برای یک کنسول بازی است که به شما ارائه خواهد شد با تن از سرگرمی و تعداد زیادی از سرگرم کننده شما باید در نظر بگیرید یکی از این سیستم های ویدئو و یا اگر شما می توانید آن استطاعت چرا همه 3 تا از آنها.

[ad_2]