شما مسئول برای موفقیت خود و

[ad_1]

اغلب ما موفقیت خود را وابسته به اعمال دیگران اما موفقیت بهترین چشیده وقتی که می آید به عنوان یک نتیجه از بسیار خود ما کاردست. جوهر زندگی است که برای ما به فکر و رویا برای خودمان. است که چرا دانیل کاکس, الهام بخش نویسنده یک بار نوشت: آنچه که او به نام “اعلام مسئولیت شخصی است.”

او گفت: “من قبول مسئولیت کامل برای هر دو موفقیت و شکست در زندگی من است. اگر من آنچه که من تمایل به در این مرحله آنچه که من هستم من است سازش. من را انتخاب کنید دیگر به سازش من پتانسیلهای.”

شما نیاز به درک که موفقیت واقعی است که به شما و خدا. را تشکیل می دهند ذهن خود را مقصر نیست هر کس دیگری که همه چیز کار نمی کند به عنوان برنامه ریزی شده. مسئولیت کامل خود را برای موفقیت و یا شکست است. خدا را در کنار خود و او را به حرکت از طرف شما. شما نگاه کنید به موانع تبدیل به معجزه.

در نظر گرفتن این حقیقت ساده اما خیلی از افراد ممکن است به ما عشق و تمایل به کمک ما می توانیم نفس کشیدن برای ما. حقیقت این است که: ما به دنیا آمده اند زندگی می کنند زندگی ما به طور مستقل. شما نیاز به تمرکز بر روی چیزهایی که شما می توانید به جای تمرکز بر آنچه که دیگران می توانند از آن برای شما. شما باید مسئولیت شخصی برای موفقیت شما. شما باید با چالش مواجه با اراده قوی. موفقیت انجام آن را به خودتان امر است. نمی سرزنش دیگری و سرزنش نیست شرایطی چون شما هنوز یک شکست تا زمانی که شما مقصر کسی است.

این زمانی است که شما مسئولیت برای شکست های خود را که شما دریافت قدرت به حرکت فراتر از آن شکست. نمی سرزنش پدر و مادر خود را. نمی سرزنش شوهر/همسر خود را. خود را سرزنش نیست ، خود را سرزنش نیست دوستان/همکاران. خود را سرزنش نمی کودکان است. خود را سرزنش نمی استادان است. سرزنش نیست اقتصاد است. حتی نمی سعی کنید به سرزنش آب و هوا. بر این باورند که به رغم تمام این, شما هنوز هم موفق هنگامی که شما مسئولیت شخصی برای موفقیت شما. هیچ کس مجاز به نوشتن امتحانات خود را از طرف شما. اگر که اتفاق می افتد این است که تقلب شده است. شما باید نوشتن بررسی خود را. و اینکه آیا شما تصویب و یا شکست شما باید مسئولیت شخصی است.

تشخیص این واقعیت است که سرنوشت خود را در دست شما است. زندگی تا حد زیادی در انجام آن خودتان را امر. چیزهایی هستند که بیشتر برای موفقیت شما حیاتی هستند چیزهایی که شما باید خودتان انجام دهید. فقط شما می توانید نفس کشیدن برای خودتان. شما باید توسط خودتان و شما باید از رفتن به توالت توسط خودتان. بنابراین شما می توانید انتخاب کنید به اطاعت از قوانین موفقیت و آن را بزرگ در زندگی است. اما البته شما همچنین می توانید انتخاب کنید در غیر این صورت به عنوان بسیاری از مردم انجام دهد. این است که مجموعه ای از افرادی که انتخاب می کنید به انجام هر کاری است. نه به کار و نه به رویا به درخواست برای شغل به مطالعه برای امتحانات خود را به خوبی آماده برای ارائه کسب و کار و در واقع آنها را از خواب بیدار در همه فردا صبح. اما هر آنچه که شما انتخاب می کنید به یاد داشته باشید شما باید مسئولیت برای آن و به عواقب آن است.

این غلط است که ما را به سرزنش افراد دیگر و یا شرایط برای شکست ما از آنجا که ما هنوز هم می توانید بهترین از هر وضعیت بد. ما باید توانایی برای جذب موفقیت است. ممکن است شما تمام این آموزش شما می خواهید, شما ممکن است همه حمایت شما انتظار می رود از همسالان خود. شما حتی ممکن است یک کار در حال حاضر, اما شما می توانید هدیه خود را/استعداد. شما می توانید با آنچه شما داشته باشد. آموزش استعداد یا توانایی. توسعه آن را به استاندارد جهانی است. همین حالا به هر بهانه ای. وجود دارد یک goldmine در داخل شما. هیچ کس دیگری خواهد شد و حفاری آن را برای شما. به عنوان شما را که حرکت می کند و نگاهی که کمی شما را بگیر و آتش به جهان خواهد آمد و شما را سوزاند.

[ad_2]