شکست آلفا بهترین دوست

[ad_1]

ما تمایل به اجتناب از شکست و اشتباه در همه هزینه ها حتی در بیشترین هزینه تمام است که تلاش هر چیزی در وهله اول به دلیل ما می ترسند به شکست است. چرا ما از ترس شکست ، واقعا چرا ما نمی خواهیم به احساس شکست و یا به این دلیل است که ما نمی خواهید دیگران برای دیدن ما به عنوان شکست ؟ ما ارزش نظرات دیگران خیلی بیشتر از خود ما است که ما مایل به قرار دادن ما رویاهای ما اهداف و شادی ما چون دیگر مردم که نظرات بی معنی هستند ممکن است ما را به عنوان شکست در خنده ما صحبت در مورد ما پشت در پشت ما و یا می گویند “من به شما گفته”.

بنابراین وقت آن است که به تعریف دوباره شکست. شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد بازتعریف عدم استقبال از شکست و عدم بودن یک بخش ضروری از سفر. زمانی که من در حال رشد بود تا شکست این ایده که شما نمی رسیدن به هدف خود را اولین بار شما سعی. شما سعی کردم و موفق یا شما سعی کردم و شکست خورده است.

متاسفانه اکثر مردم هرگز برای رسیدن به هدف اولین بار آنها شروع به کار نسبت به آن و اگر آنها شانس هستند که هدف این بود که یکی از آسان و آنها با هدف به اندازه کافی بالا به دلیل آنها دست کم گرفت چقدر آنها در واقع قادر به.

شکست اجتناب ناپذیر تجربه در طول مسیر موفقیت است. بزرگترین صاحبان کسب و کار بزرگترین ورزشکاران همه آنها تجربه یک مقدار باور نکردنی از شکست قبل از موفقیت: استیو جابز اخراج شد از خود شرکت او آغاز شده قبل از استخدام و برگشت شش سال بعد و تبدیل اپل به یک میلیارد دلار شرکت. هوارد شولتز از استارباکس شدت پایین به عنوان مدیر عامل برای شرکت, اما پس از آن بازگشت. Michael Jordan یک بار گفت: “من شکست خورده ام و بارها و بارها در زندگی من است و به همین دلیل من موفق شوند”.

اگر شکست اجتناب ناپذیر است پس چگونه می توان آن اجتناب کرد ؟ البته ما می خواهیم به پیش بینی موانع بالقوه است که خواهد آمد در جاده ها به موفقیت است که فقط برنامه ریزی خوب. من این کار را با مشتریان من.

شکست است نه در مورد پیچش و چرخش و چنگال در جاده برخورد ما در این سفر است. در هر شکست نهفته است یک درس یک دانه خرد خواهد شد که بخشی جدایی ناپذیر از پا بعد از سفر خود را.

شکست هرگز من از ترس از آنچه در پیش روست. از ترس است که ما به اندازه کافی خوب نیست به اندازه کافی هوشمند و مدبر به اندازه کافی. شکست تبدیل پشت خود را در چه چیزی می تواند دلیل آن را بسیار آسان تر به آغوش امن و راحت است.

شانس هستند که شما تا به حال به برخورد برخی از نوع مجموعه, راه جلوگیری و یا مانع برای رسیدن به جایی که شما هستند امروز یا شخصا و یا حرفه ای.

زمانی که من در ارتش ما تا به حال به انجام صبح اجرا می شود که من متنفر بودم بیشتر از هر چیز دیگری. ما Sergeants استفاده می شود به ما بگوید “متوقف نمی شود در حال اجرا! شما می توانید آهسته اما هرگز توقف در حال اجرا”. وجود دارد که در آن من نیست این مشاوره و آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای بازگشت به این آهنگ از اجرا با نیروهای.

بنابراین توصیه در اینجا این است که به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو مهم نیست که چگونه سریع و یا کند کردن پیشرفت شما ممکن است هنوز هم در حال پیشرفت است.

بنابراین در آغوش نقص از سفر و تعریف دوباره شکست.

شکست ورزش:

این یک ورزش من برای خودم و همچنین با مشتریان. این یک راه عالی برای استفاده از گذشته به عنوان یک اهرم به حرکت شما رو به جلو به سطح بعدی موفقیت است. آن است که بسیار ساده است اما من معتقدم که وجود دارد این است که قدرت باور نکردنی و تطهیر در چیزهایی که نوشتن و نگاه کردن به آنها را به عنوان مخالف فقط تلاش برای نگه داشتن همه آنها را مستقیم در ذهن خود را.

فکر می کنم در مورد تمام بار در زندگی خود را که بسیار سخت بود و است که شما تعجب اگر شما همیشه می توانید از طریق آنها. نوشتن همه آنها را به پایین. سپس نوشتن یک چیز خوب که بیرون آمد از این همه. شاید درس شد شاید آن را یک کار جدید شاید آن را یک رابطه جدید. هر آنچه در آن است آن را بنویسید. نگه داشتن این لیست جایی که شما می توانید به آن نگاه کنید و کشیدن آن را هر زمان که شما شروع به شک خودتان. به خودتان یادآوری شما از طریق بدتر و خوب و که شما را دوباره در این زمان.

متوقف نمی شود در حال اجرا

-Dom

[ad_2]