صحبت کردن با خود: یک کلید برای موفقیت شخصی

[ad_1]

چقدر مهم هستند کلمات استفاده می کنیم و در روان ما گفت و گو و یا صحبت کردن با خود در طول تمرین در ورزشگاه در یک جلسه کسب و کار و یا با خانواده و دوستان ؟ آیا ما واقعا مربیگری خودمان را نسبت به زندگی ما می خواهیم و یا کارگردانی فعالیت های ما از طریق صحبت کردن با خود به سمت شکست اجتناب ناپذیر است که در آن ما به این باور ؟

“شما ادم سفیه و احمق! نمی تواند شما حق آن را دریافت؟”

“چرا شما پرداخت توجه؟”

“شما پیچ آن را تا این زمان.”

این اظهارات همکاری کارگر و کارفرما و یا مربی به شما. این افکار و ایده های آینده از ذهن خود را!

قبل از اینکه من بیش از حد اجازه دهید من اشاره می کنند که لبه تیز شمشیر من است به عنوان یک ژیمناستیک زنان مربی که در آن مناسب خود بحث حیاتی است به موفقیت و ایمنی. شما می توانید تصور کنید که یک ژیمناست گرفتن در پرتو تعادل تکه ای از ژیمناستیک دستگاه است که چهار پا از زمین و تنها چهار اینچ عرض و گفت: به خودش “من امیدوارم که بمانم اما من احتمالا سقوط و دو منظوره پرتو در من بعدی مهارت است.” Ouch! که نوع صحبت کردن نه تنها مضر به اعتماد به نفس می تواند باعث عواقب دردناک.

در ادامه با ژیمناستیک قیاس دیدن اگر وجود دارد هر گونه شباهت در صحبت خود از ورزشکاران و خود به خود بحث به صورت روزانه در کسب و کار و یا شخصی خود را فعالیت. شما ممکن است مجبور به رنج می برند فوری و دردناک نتیجه نامناسب خود صحبت کنید مانند این ورزشکاران, اما منفی خود صحبت می کند تاثیر قرار کیفیت زندگی خود موفقیت خود را و سطح خود را از شادی به طور کلی.

به عنوان یک مربی ژیمناستیک, من شنیدن نظرات از ژیمناست ها مانند “من نمی توانم” یا بدنام “من سعی خواهیم کرد اما…” (و سپس اضافه کردن بهانه ای برای شکست در پیشبرد) که کاملا رایج هستند. طیف وسیعی از بهانه و منفی نظرات متفاوت هستند اما آنها در یک چیز مشترک هستند; این افکار منفی در مورد برخی از جنبه های ژیمناست و یا قابلیت های خود را که در بسیاری از موارد هیچ پایه و اساسی در واقعیت است.

شما می تواند انجام همان کار را در تجربه خود را در جهان ؟

به عنوان یک مربی من نیز نیاز به تماشای آنچه که من می گویم به من ورزشکاران بنابراین من نمی خود را تقویت منفی خود صحبت کنید. مربیان ژیمناستیک پدر و مادر – به معنای واقعی کلمه همه – نیاز به تمرکز ذهنی خود را از زبان آنها چه می خواهند نه آنچه که آنها نمی خواهید به اتفاق می افتد.

برای مثال وقتی یک ژیمناست تلاش یک مهارت است و فقیر فرم من استفاده می شود به با پاسخ “نمی خم پاهای خود را.” تمام ژیمناست می شنود و تصاویر ذهنی است که “خم و پاها” و این چیزی است که او در حال فکر کردن در مورد زمان آینده او باعث می شود تلاش در مهارت. شما نمی فکر می کنم پس ؟ این را امتحان کنید.

فکر نمی کنم از یک فیل!

بدون توجه به آنچه در اینجا نوشته شده است, مطمئن شوید که شما اجازه می دهد که تصویر ذهنی از یک فیل را به ذهن خود را. حتی نمی فکر می کنم از یک بچه فیل یا یک فیل در باغ وحش یا یک فیل گم شده و یکی از کفش ،

من شرط می بندم شما بود.

در همان راه من باعث شد که شما به فکر می کنم از یک فیل من ناخواسته باعث ژیمناست به تمرکز بر روی معکوس از آنچه که من می خواستم او را به انجام. این اصل است که چرا بسیاری از افراد سیگاری نمی توانند سیگار را ترک کنید. آنها با تمرکز بر سیگار کشیدن نه به جای آن از جنبه های مثبت از پاک خالص ریه ها. این است که چرا افرادی که می خواهید به از دست دادن چند پوند شکست در رژیم غذایی, چرا که تمرکز آنها در حال اضافه وزن به جای باریک و تر و تمیز.

صحبت کردن با خود و مربیگری نشانه هایی است که تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید برای رسیدن به تولید نتایج بسیار بهتری. به جای گفتن به ژیمناست “نمی خم پاهای خود را” که باعث ایجاد یک تصویر ذهنی در ژیمناست ذهن خم و پاها بیشتر مناسب مربیگری نشانه خواهد بود “دفعه بعد نگه داشتن پاهای خود را راست.” در حال حاضر ژیمناست دارای یک تصویر ذهنی از آنچه که او نیاز به بهبود.

مهم این است که همیشه دولت در حذف شرایط دقیقا آنچه شما می خواهید نه آنچه که شما نمی خواهید ذهنی کلامی و جسمی – شما می توانید برقراری ارتباط “فیل” منفی یا مثبت با عبارات صورت و زبان بدن به راحتی به عنوان شما می توانید با کلمات است.

من هم یاد گرفتم که من می خواستم بازخورد از یک ژیمناست من نیاز به دستور او در روش مناسب از پاسخ. مثلا اگر از من بپرسید “چه چیزی شما فکر می کنم شما می توانید انجام دهید بهتر است دفعه بعد؟” مناسب پاسخ از ژیمناست خواهد بود “دفعه بعد من را حفظ خواهد کرد پاهای من راست است.” قطعا نه: “من نمی خم پاهای من” که در پاسخ تنها تقویت پاها خم.

در همراهی با این موضوع وجود دارد برخی از سوالات یک مربی هرگز پاسخ مانند: “چه هستم من انجام شده؟” درست شکل سوال این است که “چه می توانم انجام دهم بهتر است دفعه بعد؟” همیشه درست صورت سوال و خود را بگویید ژیمناستیک (و یا همکاران کسب و کار و کارکنان) چرا مهم است که به درخواست مثبت گرا سوالات.

از بین بردن تمام منفی کلمات و عبارات از واژگان خود را. اجتناب از اظهارات مانند “نمی توانم” “که بیش از حد سخت” و یا هر گونه تغییرات در آن موضوع است. یک بیانیه من همیشه تغییر در یک ژیمناست واژگان است “من سعی” به دنبال اجتناب ناپذیر “اما…” و پس از آن بهانه ای در پیشبرد برای همین دلیل است که او ممکن است شکست بخورند. من خیلی ترجیح می دهند به شنیدن “من بهترین من” و سپس قبول هر چه او می کند و به دستورالعمل ها را برای بهبود در تلاش بعدی. آیا مهارت کاملا تکمیل شده است در هر یک تلاش مهم نیست تنها که ژیمناست به بهترین تلاش است.

در حالی که من باید مرتبط با مفهوم صحبت کردن با خود از دنیای مربیگری ژیمناستیک از آن است که فقط به عنوان معتبر در تمام جنبه های زندگی از پدر و مادر به کسب و کار آموزش به شخصی دستیابی به هدف. این اصول عبارتند از:

1. همیشه دولت ذهنی و شفاهی آنچه شما می خواهید (به انجام و یا می شود).

2. اتخاذ استقرار و فیزیکی یک فرد است که با اعتماد به نفس در دستیابی او به اهداف.

3. انجام بهترین خود را در هر تلاش در اهداف خود را. با استفاده از تجربه به دست آمده از هر تلاش برای به طور مداوم در یادگیری و انطباق مهارت های خود را. (توجه داشته باشید: اگر شما در رسیدن به هر هدف در اولین تلاش; اهداف خود را بیش از حد آسان است. سرگرم کننده در زندگی می آید از غلبه بر اشتباهات و درس گرفتن از شکست های گذشته.)

4. تغییر منفی گرا اظهارات به عنوان به زودی به عنوان آنها رخ می دهد. این را تمرین مداوم. ما همه مهارت در تفکر از هر چیز و همه چیز است که می تواند به اشتباه. نوع به خودتان. شما تا به حال یک عمر تمرین منفی صحبت کردن با خود آن را حداقل یک “چند روز” جایگزین عادت های قدیمی با عمل هدف/نیاز/تمایل گرا خود صحبت کنید.

فکر جد به هر عمل ما باعث می شود بدن. ذهن خود را برای رسیدن به خود را در حال حاضر غالب فکر صرف نظر از آنچه در آن است; بنابراین فکر می کنم تنها در مورد آنچه شما می خواهید. و به یاد داشته باشید شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید در هر تلاش اما در دراز مدت, شما معمولا آنچه شما انتظار می رود. بهترین انتظار.

توجه: این مقاله ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در هر نشریه به عنوان طولانی به عنوان آن را در تمامیت خود را بدون تغییر (منهای این توجه کنید). قانون کپی رایت وب سایت آدرس ایمیل و اطلاعات تماس به نظر می رسد باید در هر چاپ و یا صفحه نمایش صفحه آنلاین.

[ad_2]