عاشق همسران – 4 استراتژی برای موفقیت در ترک یک عاشق

[ad_1]

طلاق هرگز خوشایند چشم انداز, اما آن را اغلب می تواند با موفقیت پیمایش به خصوص زمانی که هر دو زن و شوهر هستند و دوستانه و منطقی در مورد این رویداد. متاسفانه بخشی از مردم ما که رنج می برد از یک اختلال شخصیت است که اثرات روابط میان فردی بسیار منفی در راه است. یکی از شایع ترین این به خصوص در مردان, خودشیفتگی است. در طلاق صفات خودشیفتگی – عدم همدلی تمایل به استثماری حس حق – می تواند تبدیل به حتی بیشتر بزرگ شده و آسیب رساندن. شما ممکن است طلاق بیش از برخی از سردرگم کننده های مضر و اقدامات خود را همسر و اعلام قصد طلاق خواهد شد و به احتمال زیاد این وضعیت را تشدید کند. در اینجا 4 استراتژی برای طلاق یک عاشق و حفاظت از منافع خود را:

1. مراقبت از خود در مسائل حقوقی. استخدام یک وکیل خوب که درک پویایی خودشیفتگی و این واقعیت است که همسر شما ممکن است به احتمال زیاد به دلیل همان راه به عنوان دیگر. آیا هر چیزی را همسر خود می گوید: “حسن نیت” به عنوان جامد. مطمئن شوید که شما در حال دنبال کردن مراحل قانونی خود را وکیل توصیه می کند برای محافظت از خودتان. کپی از همه مربوط به سوابق مالی از جمله اما نه محدود به, بانکی, سرمایه گذاری, اظهارات, 401K, اظهارات وام اطلاعات املاک ارزیابی اظهارات کارت اعتباری بیمه, کارمند, طرح جبران خسارت مسافت پیموده شده, طرح, اظهارات, اظهارنامه مالیاتی, پرداخت اینترنتی, W-2 و ماشین عناوین.

2. برخی از اساسی اضطراری مالی مقررات. مطمئن شوید که شما باید یک کارت اعتباری به نام خود شما. اگر شما نیاز به درخواست برای یک, آن را در حال حاضر در حالی که با همسر خود و اعتبار خود هنوز هم ترکیب شده است. باز کردن یک حساب بانکی به نام شما و قرار دادن برخی از بودجه اضطراری در آن در مورد همسر خود را نقض دستور دادگاه و تلاش برای متوقف کردن شما را از دسترسی به منابع مالی. اگر شما نمی خواهید همسرتان به شما می دانید در حال stashing پول سعی کنید با استفاده از کارت اعتباری خود را و درخواست برای مقادیر بیش از خرید و قرار دادن پول نقد در حساب.

3. ایجاد سوابق و سند همه چیز است که می تواند مربوط به خود را مورد. این ممکن است به ویژه اگر شما در یک اختلاف بازداشت بیش از نگرانی در مورد خود را عاشق همسر و پدر و مادر و یا اگر شما در یک محل که در آن “تقصیر” است در نظر گرفته شود در طلاق. سند بار, تاریخ, مکان و حوادث بزرگ است.

4. اجتناب از تعامل با همسر خود و گوش دادن به آنچه او به شما می گوید در مورد شما. همسر خود را به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به تضعیف اعتماد به نفس خود را و باعث شود شما به سوال تصمیم گیری های خود را. مراقب باشید آنچه که شما به اشتراک گذاری برای جلوگیری از داشتن هر چیزی علیه شما استفاده می شود در طول فرآیند است. اگر شما باید در برقراری ارتباط با همسرتان سعی کنید چسبیده به شدت به کسب و کار مانند کودکان. اگر همه چیز, شخصی, جلوگیری از ارتباط و یا سعی کنید تنظیم کردن محتوای بنابراین شما نمی تحت تاثیر قرار.

[ad_2]