عامل بازدارنده برای رسیدن به موفقیت – جلوگیری از انجام کارهای زیر و افزایش شانس خود را از موفقیت

[ad_1]

آیا شما یک دوره نقاهت کمال? آیا همه چیز را باید “درست” قبل از اینکه شما اقدام می شود ؟ اگر من فقط به شما شرح داده شده شما نه تنها بسیاری از ما بیش از حد.

اکثر پدر و مادر به نظر می رسد به صرف فرزندان خود را از کودکی به آنها بگویند چه نیست و آنچه آنها انجام می دهند اشتباه است و نه از آنچه آنها انجام می دهند درست و چه کاری انجام دهید. این است که در دراز مدت عواقب: بسیاری از ما به اشتباه سقوط نگرانی خود را با اعتقاد به این که ما نمی توانیم هر چیزی در سمت راست. سریع به جلو به بزرگسالی و بسیاری از ما مردد نهایی در مورد هر چیزی و بی وقفه بدفع الو قت گذراندن.

تعویق یک مشکل برای بسیاری از, اما از آن آسان است به درک که چرا ما این کار را انجام اگر شما را در درک علت زمینه ای پشت آن است. به سادگی قرار دادن تعویق زمانی است که ما شریک درد بیشتری را با انجام کاری با آن انجام نشده است. این که ساده است.

کنترل نیروی در زندگی مردم چیزی است که لینک آنها در درد و چه آنها لینک لذت. اگر شما دیپلم نهایی و یا انجام کاری با گذشته تجارب منفی آن را می سازد برجسته معنا است که شما در حال رفتن به انجام چیزی برای زمانی که شما می توانید. یا شاید نه فقط آن را انجام دهید.

من در یک خانواده بسیار بسیار فکری با استعداد پدر. تبحر او در بسیاری از چیزهایی است که آن را تبدیل به یک ناگفته قانون (حداقل در ذهن ما) که ما تا به حال به آن ضربه را به بیرون از ورزشگاه اولین بار در خفاش و یا حتی زحمت رفتن به صفحه. چه بسیاری از فشار غیر ضروری بر روی جوانان ما شانه و یک نگرش غیر واقعی در مورد انجام کاری جدید است.

افراد موفق می دانند که یادگیری چیزی جدید است مانند بالا رفتن از کوه اورست انجام آن را یک گام در یک زمان. بله برخی از افراد بهتر هستند کوهنوردان از دیگران, اما اکثر مردم می توانند یاد بگیرند که آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به خود را شخصی اورست. یکی از رازهای افراد موفق این است که آنها نمی صبر کنید تا همه چیز کامل شود قبل از اقدام. نه تنها این, اما آنها “موفق” سریع تر است. چرا ؟ زیرا آنها بر این باورند که جهان پاداش سرعت.

اگر پس از تعداد زیادی از فکر و آماده سازی آنها نمی دریافت نتایج آنها بعد از آنها نگاه کنید چه کرد و چه نکرد و لازم را در دوره اصلاحات. و آنها سعی در نگه داشتن تا زمانی که آنها موفق شوند. چه جهان بود اگر توماس ادیسون داده بود تا تلاش برای اختراع لامپ پس از دومین تلاش خود را? چه زیبا تعطیلات و جهان خواهد ما از دست رفته اگر ویلبر و اورویل رایت داده بود تا قبل از مصرف در کیتی هاوک? اگر چه جان Hopps تا به حال به دنبال ایجاد اولین ضربان ساز چگونه بسیاری از افرادی که امروز زنده ممکن است در اطراف ؟

حقیقت این است که وجود دارد هیچ چیز مانند کمال است. چه کمال در ذهن است که برتری در دیگری است. یکی دیگر از حقیقت است که تعداد بسیار کمی از ما بیرون آمدن از رحم مادر آهنگسازی موسیقی مانند موتزارت ضربه زدن به توپ مانند, دخترک معصوم, اموزش یا مثل آواز Celine Dion. در آن طول می کشد زمان و عمل است.

فقط انجام آن را به عنوان تبلیغ نایک می گوید به جای procrastinating چرا که خود درک ارتباط با درد و نه انتظار کمال اولین بار در خفاش و با ارتکاب به بهبود روش خود را با نگاه کردن به چه کار می کرد و چه نمی, شما می توانید بیش از حد زرنگ و دانا در مورد موفقیت و موفقیت است. پس از همه, این چیزی است که شما واقعا می خواهید نیست و یا شما نمی خواهد که خواندن این مقاله با آن بحث عنوان شده است.

[ad_2]