عبارت است از موفقیت برای شما دارد ؟

[ad_1]

چگونه می توانم تعریف شما از موفقیت ؟ در آن است در مورد ثروت ؟ در آن است در مورد قدرت ؟ در آن است در مورد شادی ؟ موفقیت به معنای چیزی متفاوت برای هر فرد مانند زیبایی در آن وجود دارد در چشم بیننده است. این بستگی به هر یک از ما برای تعیین موفقیت به معنی ما و چیزی را به آن را به جلو به زندگی ما.

اواخر Zig Ziglarیکی از معتبرترین کارشناسان در موفقیت و انگیزه استدلال می کند در کتاب خود Born to Winکه: “موفقیت را نمی توان تعریف در یک جمله, اما به جای آن شامل بسیاری از چیزها. یکی می تواند استدلال می کنند که این تعریف بستگی به فرد و یکی از اندازه متناسب نیست همه”.

با وجود این افراد موفق به اشتراک گذاری ویژگی های که اتفاق نمی افتد تصادف یا شانس. آنها سرچشمه در عادات ساخته شده است یک روز در یک زمان. آنچه که ما باید به یاد داشته باشید این است: اگر ما زندگی می کنند زندگی ما همان راه به عنوان بسیاری از مردم ما آنچه اکثر مردم. اگر ما حل و فصل آنچه که ما در حال رفتن به یک حل و فصل زندگی. اما اگر ما به خودمان بهترین های ما هر روز ما بهترین را به ما.

در اینجا این صفات که مردم بسیار موفق پرورش:

1 – مسئولیت زندگی خود را: شما کاملا مسئول زندگی خود است. این است که پایه و اصل شما باید در آغوش اگر شما برنامه ای برای خوشبختی و موفقیت در زندگی و کار می کنند. شما باید برای جلوگیری از سرزنش دیگران برای شکست خود و مسئولیت اشتباهات خود را. هیچ کس نمی تواند زندگی خود را برای شما. شما مسئول هستید. مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید به سرزنش دیگران برای رویدادهای زندگی خود را در هر رویداد که در نتیجه انتخاب شما ساخته شده و در حال ساخت است. “لحظه ای که شما قبول مسئولیت همه چیز را در زندگی خود لحظه ای که شما به دست آوردن قدرت برای تغییر هر چیزی در زندگی خود را.” ~ هال Elrod

2 – زندگی خود را بر روی هدف: چه جدا انگیزشی و افراد موفق را از دیگران این است که آنها باور دارند که آنها انجام آنچه آنها قرار داده در اینجا انجام دهید. نه زندگی در هدف متشکل از صرف فقط به اندازه کافی تلاش کنید با با حداقل مقدار مشکل است. اما زمانی که شما زندگی می کنند زندگی بر روی هدف شما با هدف را به بهترین شما می توانید. موفق بودن به معنی پیدا کردن یک علت اعتقاد شما را در ساختمان کسب و کار خود و اطراف آن و کمک چیزی به جامعه است. “اگر وجود دارد هیچ شور و شوق در زندگی خود را, سپس شما واقعا زندگی می کردند ؟ پیدا کردن شور و شوق خود را هر آن ممکن است. تبدیل شدن به آن و اجازه دهید آن را تبدیل به شما و شما را پیدا خواهد کرد چیزهای زیادی برای شما اتفاق می افتد به شما و به خاطر شما.” ~ T آلن آرمسترانگ

3 – مایل به پرداخت قیمت برای موفقیت شما: اغلب اوقات ما به راحتی در این وضعیت که ما در. گرفتن راحت به این معنا نیست که ما مثل وضعیتی که ما هستیم اما این بدان معنی است که ما به یک منطقه راحتی دریافت. منطقه راحتی ما یک محل که در آن ما در حال استفاده می شود به روال یا آشنایی از یک وضعیت و در عین حال ما احساس نمی قادر و یا می خواهید به انجام هر کاری برای ایجاد تغییرات لازم برای خارج شدن از این وضعیت. همیشه وجود دارد یک قیمت به پرداخت هزینه برای ما دستاوردهای اما در دراز مدت ما را درو پاداش از صلح و شادی و تحقق است. “هزینه دارد همه چیز را که شما می خواهید. لباس و مبلمان و حرفه ای موفق روابط. شما یا شخص دیگری برای پرداخت آنچه شما می خواهید. حتی چیزهایی که شما به صورت رایگان دریافت کنید. کسی که قرار دادن وقت و پول خود را در قلب و تلاش به هر آنچه که شما دریافت”.

4 – اقامت متمرکز: ما در عصری زندگی میکنیم که تمرکز ما این است که در کوتاه مدت سود و ارضاء فوری. ما می خواهیم نتایج فوری حتی در مناطقی که به طور طبیعی به زمان دارد. اگر ما نمی تواند موفقیت ما به سرعت در حال حرکت به بعدی مد زودگذر. در دراز مدت بسیاری از ما برای رسیدن به کمی اگر هر چیزی در همه. چگونه ما جلوگیری از به دام افتادن سود فوری و دستیابی به موفقیت ما اشتیاق برای است ؟ پاسخ این است که به ماندن با تمرکز بر اهداف بلند مدت و سرمایه گذاری ما انرژی و منابع برای رسیدن به آنها را حتی زمانی که ما می بینیم بسیاری از دیگران برای رفع سریع. تمرکز بر نیاز به دادن چیزی در حال حاضر از آنجا که ما در حال سرمایه گذاری ما در چیزی است که بزرگ پرداخت خواهد شد زمان پایین جاده. افراد موفق حفظ مثبت تمرکز در زندگی بدون توجه به آنچه که در اطراف آنها. “شما هرگز در رسیدن به مقصد خود را اگر شما را متوقف و پرتاب سنگ در هر سگ که پارس می کنه.” ~ وینستون چرچیل

5 – تبدیل شدن به یک متخصص در زمینه خود را: یک عامل متمایز است که تمام افراد موفق مشترک است این است که تمایل خود را به دیده می شود به عنوان یک متخصص در حرفه خود. که آیا آنها اداری, حرفه ای, مدیر عامل شرکت و یا یک مهندس ناسا تخصص چیزی است که به تلاش برای. بنابراین بدون در نظر گرفتن که شما هستند و یا آنچه شما باید انجام دهید تصمیم امروز به کار شدن به بهترین در زمینه خود را. چگونه ؟ با اطراف خود را با افرادی که در بالا شما. با صرف زمان با افرادی که متخصص در زمینه خود را, شما خواهد شد به طور طبیعی “گرفتن” برخی از عقل خود را به عنوان تخصص مسری است.

6 – هرگز به بالا: “هرگز در رویای فقط به دلیل زمان آن را برای به انجام رساندن آن است. زمان منتقل خواهد شد به هر حال.” ~ ارل بلبل

هنگامی که شما به صورت غیر منتظره مانع در زندگی چگونه می توانم به شما پاسخ دهند ؟ آیا شما بدهد و یا شما نگه داشتن فشار دادن ؟ افراد موفق نمی دهد. آنها خود را متعهد به رسیدن به مقصد نهایی خود را. آنها ممکن است همیشه وجود دارد اما آنها اجازه ندهید موانع برای جلوگیری از آنها را از تلاش. این به این معنی در ادامه با وجود شکست ها و نا امیدی ها. هنگامی که شما به طور کامل متعهد به دستیابی به هدف خود را با دادن یک گزینه نیست. شما باید مایل انجام آنچه در آن طول می کشد آن را به اتفاق می افتد.

7 – ایجاد یک طرح اقدام موثر: بسیاری از ما به اهداف تعیین شده اما هنوز بسیاری از ما ایجاد عظیم برنامه اقدام برای دیدن این اهداف از طریق به ثمر. قدرتمند برنامه عمل شما را از هر کجا که شما هستند در حال حاضر به طور مستقیم به موفقیت خود هدف اعلام شده است. با یک طراحی خوب برنامه شما می توانید تقریبا هر هدف شما برای به انجام رساندن. هدف این نیست که نوشته شده است صرفا یک آرزو و یا فانتزی است و به احتمال زیاد به ماندن در آن راه.

8 – آیا تاخیر: “شما شمع تا به اندازه کافی فرداها و شما پیدا کردن شما سمت چپ با هیچ چیز اما بسیاری از خالی دیروز.” ~ هارولد هیل

هیچ کس نمی داند چقدر زمان آنها را ترک کرده اند به انجام رساندن رویاهای خود و ما باید به یاد داشته باشید که ما لازم نیست برای همیشه لطفا برای. زندگی کوتاه است. وجود دارد هیچ مدرک برای “زندگی رویاهای خود را.” شما واجد شرایط خود را با نشان دادن و کار. شما اجازه تصمیم گیری. دستاوردهای موفق می دانم که این بیش از حد و آنها پس از رفتن آنها چه می خواهند به عنوان انرژی و شور و حرارت به عنوان ممکن است به عنوان طولانی به عنوان آنها باید. “آیا منتظر نیست برای فردا برای چیزی است که شما می توانید امروز انجام دهید. آینده خود را خود خواهد شد یا نه با تشکر از شما و یا کشید دفاع از شما”.

موفقیت را می توان در بسیاری از راه. من معتقدم که ما انجام موفقیت هنگامی که در پایان یک روز ما می گویند… این بود که یک روز خوب. من نگاه به جلو به انجام دوباره آن را فردا.

“موفقیت صلح از ذهن است که یک نتیجه مستقیم از رضایت خود را در دانستن اینکه شما آیا بهترین خود را برای تبدیل شدن به بهترین شما قادر به تبدیل شدن به.”

[ad_2]