عبور از باتوم – گفتار که هر رهبر به را اما نمی دانم چگونه به آن را

[ad_1]

به عنوان مطمئن شوید که شب به دنبال روز وجود دارد می آید یک بار در هر زندگی رهبر زمانی که او یا او در پایان دریافت و یا در عبور-در پایان از ‘رهبری باتوم’.

که زمانی که بسیاری از ورودی رؤسای رسیدن به خود را بلند گرامی جاه طلبی به منصوب رئیس یک باشگاه یک جامعه یک نهاد و یا یک انجمن. آن زمان برای شما به احساس خود افتخار. آن زمان هنگامی که همسر و خانواده تان خواهد بود بسیار افتخار می کنم و آن را قطعا زمانی که پدر و مادر خود را – اگر هر دو یا هر دو از آنها هنوز زنده هستند – احساس فوق العاده افتخار می کنم.

اکثر ورودی رؤسای وقت خود را در خدمت پس به صحبت می کنند در یک سازمان قبل از آنها در نهایت منصوب به صندلی. آنچه معمولا اتفاق می افتد این است که شما افزایش از طریق صفوف از عضویت عادی سطح به عنوان یک عضو از هیئت مدیره و یا رئیس یک فعالیت خاص ، و پس از آن روز بزرگ می آید زمانی که شما در حال دعوت وقت رئیس به معاون رئیس. هنگامی که این اتفاق می افتد آن است که معمولا تنها یک ماده از زمان قبل از باتوم است که در نهایت به شما. و برای یک شماره ثابت از سال شما محترم رئیس یا رهبر انجمن.

برخی از انتصاب ها از این طبیعت می تواند یک عمر گذشته و یا برای زمانی که شما مایل به باقی می ماند در صندلی. اما مهم نیست که چقدر بلند قرار ملاقات خود گذشته و آن را یک افتخار است. آن زمان برای جشن. آن است که اغلب یک بار به صورت عمومی منتشر شده در مطبوعات و یا برای عضویت ویژه اطلاعیه ها و غیره. و بله! بسته به موقعیت آن نیز می تواند یک زمان از مصاحبه های رادیویی و یا حتی حضور در تلویزیون.

کانون توجه این است که بر شما! اما هی! نگه دارید! یک دقیقه صبر کنید! نور افکن نیز بر روی شخص دیگری را به عنوان به خوبی. به یاد داشته باشید, آن طول می کشد دو را به تصویب باتون. و در این مورد فرد دوم است که خروجی رئیس – کسی است که از توزیع بیش از این کار به شما.

پس در خطر خسته کننده شما را به مرگ با تکرار خودم اجازه دهید به من می گویند در اینجا دوباره است که به عنوان مطمئن شوید که شب به دنبال روز در آینده شما بیش از حد خواهد بود خروجی رئیس انتقال باتوم به جانشین خود را. بنابراین فکر می کنم در شرایط نه یکی… اما دو سخنرانی.

دو سخنرانی است! که چیزی است که هر کسی که شامل در عبور از رهبری باتون نیاز در برخی از مراحل زندگی خود را. آنها نیاز به یک تا ضرب و شتم با تشکر از شما سخنرانی هنگامی که آنها را با موفقیت امن باتوم و آنها نیاز به یک سخنور farewell speech زمانی که آنها در حال عبور از روی باتون به جانشین خود.

از این دو گفتار دوم راحت تر است یکی به من بدهید. چون 99 بار از یک صد تمام است که لازم است از خروجی رئیس یک سخنرانی کوتاه که می گوید: دو چیز…

1. با تشکر از شما و

2. بهترین آرزوهای خود را به من جانشین.

البته شما می توانید بروید و بگویید هر کس چه عالی رئیس شما بودند و با مته سوراخ کردن هر کس به مرگ دادن و سپس یک لیست طولانی از تمام دستاوردهای فوق العاده خود را. اما بسیاری از افرادی که در حال عبور از روی باتون نیست به رخ کشیدن در مورد دستاوردهای خود را. اما آنها امید که دریافتی رئیس می گویند چیزهای خوب در مورد آنها در پذیرش باتوم گفتار.

خود را “پذیرش باتوم سخنرانی” مهم است که به مردم بیش از فقط شما و خانواده خود را. آن را نیز بسیار مهم برای خروجی رئیس و خانواده اش بیش از حد. در واقع من می خواهم رتبه آن را به عنوان احتمالا یکی از مهم ترین سخنرانی های که شما را در زندگی خود را. به همین دلیل من همیشه اصرار ورودی صندلی-مردم و رهبران جدید به صرف زمان و فکر کردن در مورد آنچه که آنها در حال رفتن به می گویند در سخنرانی پذیرش و فوق العاده آماده با مهربان و خوب سخنرانی هنگامی که لحظه ای بزرگ می رسد.

به یاد داشته باشید این است که یک سخنرانی که هر کس می خواهد به شنیدن شما می گویند چیزهای خوب در مورد خروجی رئیس و – در حال حاضر علامت گذاری کلمات زیر را با دقت – ” آنها می خواهند به شما را بشنود گفت: آن را در چنین راهی است که هر کس درگیر fells خوب در مورد شما به عنوان به خوبی.’

این چیزی است که به یاد ماندنی “عبور از باتوم” رهبری بیان همه چیز در مورد… این مورد 100% ‘نیکی’. 50 درصد از خوبی می رود به خروجی رئیس در ستایش و تشکر خود را/او فوق العاده دستاوردها و دیگر 50 درصد از خوبی می رود به طور مستقیم به شما در فرم از ‘حسن نیت’ به صورت فوق العاده ستایش و خوب چیزهایی که شما می گویند در مورد سلف خود.

یکی از راه های مهم برای شما برای سرعت بخشیدن به این ‘حسن نیت’ عامل این است که شما بگویید خوب داستان خنده دار. اگر ممکن است سعی کنید و لینک خود را در داستان به خروجی رئیس به طوری که هر کس می شود یک خنده خوب و – مهم – هر کس فکر می کند شما به عنوان یک سرگرم کننده خوب’ فرد می دانم.

در اینجا یک مثال از اینکه چگونه به انجام این لینک: خانمها و آقایان به عنوان بسیاری از شما می دانید که جورج ما خروجی رئیس همیشه شرکت بزرگ بود. او یک حس فوق العاده از شوخ طبعی و در طول این سالها او به اشتراک گذاشته است بسیاری از یک شوخی خوب و یا یک hilariously خنده دار, داستان با ما. در حال حاضر من نمی دانم که آیا من شنیده ام این داستان از جورج یا نه. من گمان می کنم من. اما من می دانم که او خواهد شد لذت بردن از به اشتراک گذاری آن را با شما در اینجا… (رفتن به شوخی – اگر ممکن است نام یکی از این افراد در شوخی: جورج.)

در اینجا آن است که یک 10 نقطه سخنرانی قالب که کپسوله نقاط ذکر شده در بالا و خواهد شد که برای کمک به شما برای نوشتن موفق ‘عبور از باتوم’ سخنرانی…

1…. باز با تشکر از همه برای بودن وجود دارد…

2…. به اطلاعات پس زمینه در جورج ارتباط طولانی با سازمان/شرکت…

3…. برخی از نکات برجسته جورج دستاوردهای به عنوان رئیس انجمن/ شرکت…

4…. و طرح برخی از جورج موفق, ویژگی ها و مهارت های خود به عنوان رئیس

5…. ذکر برخی از جورج شخصی دستاوردهای.

6…. یک شوخی (یا شوخ داستان در مورد جورج) اگر شما فکر می کنم که این را به پایین هست.

7…. اما به یاد داشته باشید سعی کنید و کراوات در همه جوک ها به جورج, اگر شما می توانید.

8…. در حال حاضر slow down, فنی و بحث در مورد این مهارت مقدار زیادی از آماده سازی و مهارت تکنیکی است که در دنیای ورزش به موفقیت در عبور از روی باتون.

9…. و تاکید که “با تشکر از جورج’ باتوم است که در گذشته به شما با موفقیت انجام شد.

10…. و در پایان با یک لینک هوشمندانه بین شما صحبت کردن در مورد با موفقیت عبور و دریافت باتوم و شما در واقع دریافت در دست های خود را از دبیر یا یک همکار وداع هدیه برای ارائه به جورج.

[ad_2]