عکاسی دست ساز قلم – کلیدهای موفقیت

[ad_1]

یک گنج مخفی است که فقط پنهان است. به منظور به طور کامل درک یک اثر هنری باید دیده شود توسط کسانی که می توانند آن را درک. به طور سنتی, هنر, گالری های high-end و مغازه های خوب دیگر در فروشگاه های خرده فروشی شد و این رسانه ها که یک هنرمند می تواند کار خود را به مردم است. امروز گزینه های دیگر وجود دارد اما همه بستگی به داشتن یک تصویر است که کار خود را از عدالت است.

بازگشت به اصول اولیه

پس از عکاسی اختراع شد, شده اند وجود دارد چند مفاهیم اساسی است که مرکزی به موفقیت است که آزمون زمان ایستاده بود. یک موضوع بزرگ ترکیب و روشنایی تصویر. هنگام عکاسی از اشیاء (مانند دست گردد قلم یا سایر چوبی هدیه) این سه مفهوم مهم هستند.

یک موضوع بزرگ

داشتن یک موضوع بزرگ است که یک شروع خوب است. تصویر خود را به احتمال زیاد خواهد شد از نزدیک شات از این محصول طوری که کار خود را از هنر را تحت موشکافی شدید. بسیاری از مردم را به تصاویر است که با رزولوشن پایین و یا تحت شرایط بد فقط به پنهان کردن خود را ضعیف ساخت. یک محصول با کیفیت و طرز کار ضروری برای داشتن یک تصویر بزرگ.

ترکیب بزرگ

تفاوت بین یک عکس خوب و یک تصویر بزرگ اغلب ترکیب. ترکیب تصویر می تواند به عنوان ساده به عنوان تضمین این که محصول خود را و یا قطعه ای از هنر است که نشان داده شده در محیط زیست طبیعی خود. ترکیب تصویر نیاز به نشان دادن هنر در یک فرم که در آن مرکزی را به تصویر اما هنوز هم عناصر دیگر است که کمک به تعریف آن در اطراف آن.

روشنایی بزرگ

از تمام عناصر درگیر در گرفتن عکس, روشنایی, مهم ترین است. در واقع کل نقطه نظر گرفتن یک تصویر است که به جذب نور است که نشان دهنده یک موضوع است. بنابراین بدون بزرگ, روشنایی, چرا زحمت گرفتن عکس.

خوشبختانه برای گرفتن عکس از محصولات یا قطعات کوچک از هنر روشنایی مورد نیاز می توان ساده. در نظر گرفتن یک عکس بزرگ از یک قطعه از هنر معمولا نیاز به نور است که اساسا منتشر می آید و از همه طرف به طور مساوی. این است که شبیه به نور یک روز ابری که در آن وجود دارد هیچ سایه ها سخت بازیگران در مورد این موضوع. این محصول اجازه می دهد تا برای نشان دادن خوبی و کاهش حواس او را پرت. این را می توان با یک جعبه نور که در آن دو یا سه چراغ های کوچک احاطه جسم و منتشر و از طریق یک پارچه.

تجهیزات لازم

برای گرفتن یک عکس بزرگ از یک محصول مانند یک دست قلم شما نمی نیاز به تجهیزات فانتزی. در واقع بیشتر از هر دوربین مدرن استفاده می شود. این شامل همه چیز از بهترین دوربین های دیجیتال SLR به ارزان نقطه و ساقه دوربین های دیجیتال. کلید به یک ضربه بزرگ است یک سه پایه و نور خوب است.

سه پایه یک عنصر کلیدی به عنوان آن را نگه می دارد دوربین ثابت در تصویر. این اجازه می دهد تا شما را به گرفتن عکس و با توجه به اینکه سرعت شاتر آهسته یا سریع. این اجازه می دهد تا شما را به تمرکز بر روی عمق میدان است که آنچه به شما می دهد که خوب به دنبال, پس زمینه تار.

تجهیزات است که شما باید شامل یک جعبه نور دو یا سه چراغ یک دوربین و سه پایه و دیجیتال نرم افزار و کامپیوتر. اگر چه شما می توانید صرف بیشتر و تجربه بیشتر روند فوق را به خوبی کار می کنند و تولید نتایج بزرگ.

ویرایش تصویر

پس از شما گرفته اند تصویر خود را, آن است که اغلب مفید برای ویرایش تصویر بر روی یک کامپیوتر. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما می توانید با تصویر. شما می توانید تصویر محصول به آن را بیشتر متمرکز است. شما می توانید تصحیح رنگ کلی باید دوربین ضبط نشده است و آن را به درستی. شما می توانید تنظیم روشنایی تصویر به آن را بیشتر سازگار است. شما می توانید اضافه کردن متن, مفهوم ضمنی و یا به عنوان تصویر خود را. اما نه تغییر تصویر با ایجاد تغییرات که خواهد گمراه کردن کسی که به آنچه به عنوان محصول به نظر می رسد. به یاد داشته باشید شما در حال گرفتن یک عکس از هنر انجام نمی آن را تغییر دهید. که می تواند گمراه کننده به مخاطبان خود را.

با چند قدم ساده شما می توانید به طور قابل توجهی بهبود کیفیت تصاویر خود را. این اجازه می دهد تا هنر خود را به درخشش از طریق و نشان دهنده کار خود را در بهترین نور است.

[ad_2]