قانون جاذبه – آنچه شما باید انجام دهید!

[ad_1]

آیا شما شده است به مطالعه قانون جاذبه و تلاش برای آن را به کار اما در حال گرفتن نتایج ؟ پس از آن وجود دارد چند چیز شما باید بدانید و باید انجام دهد.

شما احتمالا شنیده ام این یک میلیون بار آن را امتحان کنید و آن کار نمی کند. خوب من کشف کرده ام که با استفاده از قانون جاذبه است و نه عرفانی و یا دشوار است. هنگامی که شما را در درک چند چیز است که بسیاری از دوره ها یا تجارت آنلاین تدریس نمی, سپس شما باید شروع به دیدن نتایج به سرعت.

درک این و شما استاد قانون جاذبه و زندگی شروع خواهد شد به دنبال مانند شما می دانید که آن را باید.

  • شما باید بدانید آنچه که شما در حال

  • شما باید متعهد به تغییر

  • شما باید تصمیم بگیرید

  • شما باید اقدام کنند.

1. نه دانستن در مورد و یا اعتقاد خود را معنوی و الهی و یا نهان طرف باعث می شود آن را بعید است که شما همیشه خواهد بود که کنترل زندگی خود را. می دانم که وجود دارد این است که غیب طرف یا طرف پر انرژی به شما ساطع می کند که فرکانس های که جذب آنچه که در حال حاضر در زمینه انرژی خود را.

چگونه شما عمل می کنند آنچه شما فکر می کنم و آنچه که در حال حاضر در زندگی شما در حال حاضر یک شاخص از آنچه فکر می کنید در سطح ناخودآگاه است. انتخاب برای دیدن کارهای متفاوت تغییر خواهد کرد چه چیزی را نشان می دهد تا در زندگی خود را. شما فکر می کنید همه روابط محکوم به شکست است. حدس می زنم آنچه شما راست. فکر می کنم که شما همیشه باید به کار سخت. حدس می زنم آنچه شما راست. شما می توانید انتخاب کنید چه چیزی را باور کنم و به چه فکر کنم. این قالب داستان زندگی خود را.

2. شما باید متعهد به تغییر. تغییر به یکی از ترسناک ترین چیزهایی که ما انجام می دهیم. اما اگر شما می خواهید همه چیز را در زندگی خود را تغییر دهید شما باید تغییر کند. تغییر چگونه شما فکر می کنم در مورد مسائل. تغییر چگونه شما را انجام کارهای. تغییر شغل. تغییر یک رابطه است. تغییر بخشی از زندگی است و هنگامی که ما می توانید قبول ناشناخته با علاقه و کنجکاوی به جای ترس زندگی شروع به نگاه کمی بهتر است.

ترین تغییرات در زندگی ما است که نگاه ترسناک اما هنگامی که گرفته شده و معمولا تا پایان بودن راحت تر از ما فکر. ما می توانید آن را بدون جهان ما در حال سقوط از هم جدا.

3. شما باید تصمیم می گیرید. یکی از بزرگترین موانع برای افراد زیر قانون جاذبه است که می خواهید و یا می خواهید بازی. هنگامی که من یاد گرفتم این من نمی توانستم باور آن بسیار ساده بود. مایل و یا مایل می گوید در جهان است که شما آن را ندارید و در عین حال. شما همیشه ساطع فرکانس داشتن آن نیست و شما هرگز آن را دریافت کنید.

شما باید درک و عمل به این یا هیچ چیز شما را با قانون جاذبه به شما کمک خواهد کرد.

فکر می کنم در مورد آنچه مورد نظر شما. بعد از آن شما باید خود را تغییر دهید dialogue از لحظه ای که از من می خواهید و یا تمایل به من. هنگامی که شما را در درک چگونه انرژی فرکانس کار شما را درک خواهد کرد که این بی عیب و نقص حقیقت است. هنگامی که شما می دانید آنچه شما می خواهید, شما باید تصمیم بگیرد که آن را با شما است.

4. بعدی بزرگترین اشتباه اکثر مردم فکر می کنم در مورد قانون جاذبه است. که برخی خیرخواه بودن یا قدرت است که شما را به چیزی در حالی که شما نشستن روی مبل روزمره خوردن چیپس و آبجو ریشه.

شما باید دولت آنچه شما باید و باید مایل به عمل به عنوان اگر آن را در حال حاضر در محل در زندگی خود را. من را دریافت نمی اشتباه هنگامی که شما در دولت است که شما باید چیزی است که باید آن را مال و جهان ارسال خواهد شد فرصت های مردم پول و یا هر آنچه در آن است که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به میل خود.

برای مثال من می خواستم برای شروع یک کسب و کار است. من نمی باید به فضای مناسب و یا هر گونه پول. اما من در زمان عمل است که من می توانم. من منتظر پول و یا به فضای مناسب من فقط اظهار داشت که آنچه من در حال حاضر اقدام در کسب و کار من به عنوان اگر من در حال حاضر آن را به حال. من از زير زمين قرار داده شده آگهی رایگان و در عرض چند روز من تا به حال مشتریان. من با مشتریان در اتاق نشیمن من و احساس می شود این است که واقعا غیر حرفه ای. اما ترس و قضاوت که من برگزار زحمت نیست مشتریان من. که پایه مشتری بزرگ شد و در حال حاضر من یک فضای تجاری. اگر من تا به حال نگه داشته فکر من آرزو می کنم من تا به حال یک کسب و کار و منتظر همه چیز را به کامل من هرگز در این کسب و کار است که من دوست دارم.

هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در صورت که شما را نابود خواهد کرد. نه شرم و نه گناه و نه خجالت. هنگامی که شما می توانید نگه داشتن چشم انداز از آنچه شما را به وضوح در ذهن و قلب خود را بدون ناباوری شما آن را داشته باشد.

لطفا خودتان فرصت بدهید. گاهی اوقات من بی اراده کار کردن به شک خود بازی اما به سرعت تنظیم مجدد من فکر کردن و درست خودم. ما انسان ها با این گرایش منفی خود صحبت کنید. این اتفاق می افتد به موفق ترین افراد, اما آنها می دانند که آنچه در آن است و می تواند به توقف خود را از وارد شدن به چرخه.

در حال حاضر شما می دانید آنچه در آن است بیش از حد. از حالا خودتان را دوست دارم به اندازه کافی برای تحقق بخشیدن به شما کمتر با استعداد بیش از هر کسی در این سیاره است. شما باید استعدادهای خود را و بنابراین استفاده از آنها. شما باید همه چیز مورد نظر شما در انتظار شما هنگامی که شما می دانید چگونه به فرماندهی آن را به شما. شما در حال کمتر دوست داشتنی تر از هر کس دیگری. هر کس به انجام چیزی است که آنها مایل به آنها انجام نشده بود. خنده آن را به دلیل آن است که بیش و انجام می شود و در گذشته است.

هر روز که از خواب بیدار زندگی خود را شروع می شود و شما را وادار به انتخاب کنید که چگونه به آن زندگی می کنند.

[ad_2]