قانون جاذبه – اخلاق و ناتوانی های طولانی مدت

[ad_1]

فقط در CNN.com به روز شد, مقاله ای در “راز” این کتاب که گرفته جهان (به معنای واقعی کلمه) توسط طوفان ترسیم آنچه که معمولا شناخته شده به عنوان قانون جاذبه است. در حالی که وجود دارد هیچ چیز جدید در مورد این “قانون” – این مورد نوشته شده است برای چندین دهه – چه جدید است ارائه و محبوبیت در فرهنگ ما است.

بنابراین آنچه واقعا در موضوع ؟ بیایید نگاهی به عنوان مثال. چندی پیش شنیدم که یک خانم بیان چگونه “راز” در حال تغییر چشم انداز خود را – چگونه او در حال رفتن به استفاده از قانون جاذبه به تغییر و سلامت ثروت است. او با پمپ و پر از شور و شوق. به نظر می رسد او تا به حال بیمار شده برای برخی از زمان و احساس کردند که از طریق استفاده از “راز” او می تواند در جذب منابع مالی مورد نیاز او به دنبال برخی به شدت نیاز به کمک پزشکی. در سطح همه چیز به نظر می رسید مناسب است. شما جذب به شما آنچه شما به دنبال و یا آنچه شما را نگه دارید در آگاهی. بنابراین بپرسید و شما را دریافت خواهد کرد اساسی مستاجر از “راز” یا “قانون جاذبه” باید عملکرد و نتایج است که شما به دنبال.

“باید” – اما در اینجا وجود دارد بیشتر به داستان. به نظر می رسد این فرد به دنبال بودجه برای مراقبت های پزشکی است که در دراز مدت از کار افتادگی. بدون شک وجود دارد که فرد بیمار است و نیاز به توجه پزشکی. اما به عنوان پل هاروی می گویند – در اینجا بقیه داستان. فرد در مورد قرارداد او بیماری 20+ سال پیش. بود که نشان داد به این شرکت از طریق آنها او را در دراز مدت از کار افتادگی. در عبارت “اتحاد آنها شناخته شده هنگامی که من بیمار این امر در نظر گرفته شده است از قبل موجود شرایط, و من نمی خواهد که دریافت من از کار افتادگی بهره مند شوند. بنابراین من هرگز بحث در مورد آن در اوایل روز است.”

مرسی…من اول فکر کردم اینجا کسی بود که می دانست که شاید آنها نمی خواهد واجد شرایط برای بهره مند شد اما حاضر به بازی بازی های سیستم برای منافع شخصی. آیا آنها مایل به صداقت و قبول عواقب ؟ دوباره اجازه دهید من آن را روشن – من اصلا شک بیماری – من در مورد اخلاق از در نظر گرفتن آنچه ممکن است به درستی در انتظار آنهاست. اما داستان عمیق تر می رود.

در حالی که در دراز مدت از کار افتادگی فرد در سوال پیدا کنند که شرکت های بیمه به حال او را تحت بررسی است. به نظر می رسد که شرکت های بیمه در حال سریع برای بررسی به منظور جلوگیری از ادعای جعلی و یا پرداخت. آیا شرکت های بیمه با استفاده از تاکتیک های اخلاقی را در جهت پیدا کردن حقیقت ؟ احتمالا نه – وجود داشته اند بسیاری از مستند ادعای ناتوانی در زمانی که در واقع آن نیست 100% درست است. آیا این توجیه غیر اخلاقی تحقیقاتی تاکتیک? اما یکی می توانید ببینید که چگونه است که می تواند اعمال می شود زمانی که بقیه داستان نازل شده است.

اجازه دهید آن را کمی بیشتر است. کسی که 100% ناتوانی آماده برای یک سفر به یک شهر بزرگ در انتظار یک عملکرد مهم در جهان مشهور محل. صبر کنید – این گیج کننده است من فکر مردمی معلول – به خصوص 100% شد, خوب, اجازه دهید بگویم به چالش کشیده شدید با تلاش. من با شما موافقم. اما اجازه دهید نگاهی به حقایق بسته بندی کت و شلوار موارد سفر به فرودگاه سوار شدن به هواپیما و رفتن به هتل تمرین ساعت (در پیش بینی عملکرد) ایستاده برای ساعت (قبل و در طول عملکرد) و سپس حضور در یک جشن نشست زیر است. صدا نمی مانند کسی است که کاملا از کار افتاده.

اما بیشتر وجود دارد. آیا این غیر قابل تشخیص توسط شرکت بیمه ؟ سوال خوبی است. یک چمدان پیچیده شده بود تا مانند یک هدیه به طوری که آن را نمی خواهد به نظر می رسد مشکوک آن را به عنوان در نظر گرفته شد در خارج از خانه. و پس از بازگشت معلولان فردی خارج شد (نه در خانه او) اما یک راه دور – به طوری که او می تواند حرکت پشت ساختمان – پرش یک حصار و دزدکی حرکت کردن در پشت درب به طوری که هر کسی که به تماشای نمی خواهد می دانم که او بازگشته است. و آنچه در مورد چمدان. او تا به حال آنها را گرفته و به محل دیگری به طوری که او می تواند باز کردن آنها را کمی در یک زمان – حمل و مطالب در کیسه های مواد غذایی – دوباره به احمق هر محقق بیمه که ممکن است به دنبال.

“من نمی خواهم آنها را به می دانم که من دور شده است. در غیر این صورت آنها خواهد من را دنبال کنید و با استفاده از سفر در برابر من در تلاش خود را برای رد ادعای من” اعلام کرد فردی است. به نظر می رسد که شرکت بیمه ادعا می کنند که او می تواند انجام این کار – و در حالی که ممکن است درست باشد – او مطمئن نمی خواهید اجازه دهید آنها را می دانیم که.

در حالی که من می گویم و در عین حال دوباره که من اصلا شک بیماری او – من شگفت زده در فقدان اخلاق و صداقت درگیر در تلاش برای گول زدن شرکت های بیمه – در نتیجه قادر می سازد توانایی به دست آوردن سود مالی.

اما این چه چیزی را باید با “قانون جاذبه?” وجود دارد بسیاری از “قوانین” که ما زندگی می کنند و از طریق آن ما حاکم جهان آن را به عنوان عمل روزانه. وجود “قانون جاذبه.” ما نمی تواند انکار کند که. به همین ترتیب قانون دیگری وجود دارد – می دانم که برخی از آن به عنوان “شما reap what you sow” یا “قانون علت و معلول است.” در هر صورت به عنوان یک انگیزه بلندگو پیدا کنم که من به نام تا به صحبت می کنند به گروه های در مورد استفاده از این قانون – که من زندگی می کردند از طریق هر دو عواقب و مزایای این نرم افزار است. من صحبت می کنند و دست اول در انتخاب: عواقب منفی – مثبت نتایج یک سخنرانی است که به تشریح قدرت ما به عنوان افراد بر اساس انتخاب ما را. بیشتر ارائه آن را به اتفاق می افتد این است که یک سخنرانی ترسیم عملی استفاده از “قانون جاذبه است.”

آنچه به نظر می رسد درست است که قوانین ما صحبت می کنند از کار تنها در صورتی که موافق هستند با دیگر قوانین جهانی. برای مثال “قانون جاذبه” نه پاداش کسی که از نظر مالی اگر آنها غارت یک بانک است که در متجانس با “قانون علت و معلول” که تولید یک نتیجه منفی برای سرقت – زندان است. یک نخواهد بود پاداش با نتایج مثبت دراز مدت از طریق دروغ گفتن است.

ما درو آنچه ما افشانده و به طور کلی در سطح جهانی ما باید در زندگی ما چه ما جذب به ما. در این مورد (من ممکن است اشتباه ثابت – اما من اینطور فکر نمی کنم) من شک دارم که جهان از طریق “قانون جاذبه” را ارائه بودجه لازم برای مراقبت های پزشکی این فرد به دنبال – از جمله جاذبه خواهد بود در متجانس با دیگر قوانین جهانی. نادرستی رفتار غیر اخلاقی و یا عدم صداقت تمام در ترکیب تولید خواهد شد و یک نتیجه است که کمتر از این افراد بهترین.

به عنوان یک سخنران انگیزشی صحبت می کند که در “قانون جاذبه” و همچنین “قانون علت و معلول” من احساس می کنم مجبور به این فرد حقیقت در مورد استفاده از این قوانین است. در عین حال پس از چند مکالمات – من کاملا متقاعد شده این پیام را نمی شنیده می شود. به طوری که اغلب ما در وب سایت ما از فریب است که ما نمی توانیم حقیقت را ببینید – حتی زمانی که آن را در مقابل از ما. از همه مهمتر, ما ممکن است مایل به قبول عواقب ناشی از تغییر رفتار ما – و در آن نقطه عواقب – هنگامی که آنها ظاهر می شود – خواهد بود دراماتیک تر از ما ممکن است تا به حال پیش بینی است. تقلب در بیمه مجازات زندان – که نتیجه دنبال می شود.

[ad_2]