قانون جاذبه و نوزاد

[ad_1]

قانون جاذبه و یک کودک ؟

بله با استفاده از قانون جاذبه به من چه من بیشتر مورد نظر…یک نوزاد.

کودک کوچک من, فضل متولد شد و در روز تولد من 5 سال پیش.

من به شما گفتن که برای خوش گذرانی خود من تولد شاخ.

برای من تولد من همیشه به من یادآوری می کند که قانون جاذبه به طور مداوم در زندگی من و نه قانون جاذبه در حال کار در زندگی شما!

که یک بیانیه جسورانه, من می دانم.

به نظر می رسد که اگر مردم در دو اردوگاه یا شما بر این باورند در قانون جاذبه و موافق با راز و یا شما نمی.

اگر شما لازم نیست که خوب من فکر می کنم هر کس در مسیر خود را دارد و من ایمان مردم که در آن آنها در توسعه شخصی خود سفر است. من فقط می خواهم به یک زن بهتر از من. به عنوان وین دایر می گوید: “من بهتر از من بود.”

من در سفر خود من بهترین من که شامل زندگی قانون جاذبه است.

قانون جاذبه می گوید هر آنچه که شما تمرکز خود را از توجه و انرژی شما را بیشتر جذب از همان, که آیا آن را می خواستم و یا ناخواسته.

زمانی که من گفت که تولد من است یادآوری شخصی که قانون جاذبه در حال کار در زندگی من که کتمان حقیقت. فوق العاده من یادآوری است که به دنبال لبخند به لب براق چهره من در حال حاضر 5 سال دختر قدیمی, گریس.

این 5 سال, معجزه یک چراغ نور به من یادآوری روزانه از باز ماندن به امکانات فوق العاده در زندگی من است.

شما ببینید من تقریبا 7 1/2 سال تلاش برای باردار شدن است. من رفتم به 3 مختلف باروری پزشکان و پس از یک مدت زمان طولانی در تلاش برای باردار شدن نا امید شده بود ماه پس از ماه…حدود 90 سال یا بیشتر. آخرین دکتر رفتم به من گفت من نمی قادر خواهد بود برای باردار شدن است.

در طول این 7 سال ما به کلرادو نقل مکان کرد با ما کنار نوزاد دختر و تصمیم به ساخت یک خانه ورود به سیستم در سن ژوئن کوه. در حالی که ما در حال حرکت بودند از خانه ما و رفتن را از طریق تمام چیزهایی کودک ما ذخیره کرده بود برای یک مدت طولانی ما مطمئن نبودند که آیا برای نگه داشتن در امید یک کودک و یا آنها را دور.

در یک لحظه از وضوح ما در هر نگاه کرد و گفت: “اجازه دهید فقط اجازه دهید آن را به (داشتن یک نوزاد.)” خسته شدیم از احساسی غلتک coaster از ناامیدی.

ما اهدا دو کامیون بارهای از نوزاد همه چیز…همه چیز ما تا به حال نگه داشته و به 7 1/2 سال است. وقتی که من می گویند ما اهدا دو کامیون بارهای که شامل یک تخت و یک گهواره کالسکه بالا صندلی نوسانات و لباس و اسباب بازی…همه چیز.

مایکل Losier در “قانون جاذبه علم جذب بیشتر آنچه می خواهید و کمتر از آنچه که شما نمی” مذاکرات در مورد ایجاد یک درجه اعتبار ساقط است. ما ایجاد یک خلاء دور دادن تمام چیزهایی نوزاد و نگاه به آنچه که ما را جذب…یک نوزاد!

بله قانون جاذبه کار می کند!

به جای تمرکز تمام سال در آنچه ما نبود دریافت (نوزاد) ما اجازه دهید که انرژی بروید و با ایجاد یک خلاء آن فضای مجاز برای یک کودک. همین دلیل است که انتخاب نام فضل از آنجا که ما احساس آن فیض خدا که ما از دریافت این معجزه کمی عزیزم…بدون هر گونه کمک باروری توسط راه! در واقع من دیدم باروری دکتر که به من گفت من می توانم باردار در حالی که در کار در بیمارستان راه رفتن سالن.

و بله فضل متولد شد و در روز تولد من…5 زیبا سال پیش!

شاید داستان من مربوط به شماست. ایجاد یک خلاء ایجاد فضا برای آنچه در آن است شما به دنبال. از درجه اعتبار ساقط است و همیشه در انتظار به پر شود.

چگونه برای ایجاد یک خلاء

تمرکز بر روی جای خالی پر شود. بیایید می گویند شما تمایل یک سگ جدید به خانه فروش بیشتر در کسب و کار خود و سالم بدن است. چگونه این خواسته به ثمر می آیند? ساخت اتاق برای سگ جدید خود را در خانه ایجاد یک طرح برای پول شما می توانید خود را با کسب و کار فراوان فروش و اهدای لباس و خرید لباس تمرین خود را سالم و ورزش بدن.

چه شما مایل به اجازه رفتن به ایجاد یک درجه اعتبار ساقط است ؟ تخلیه مشتریان منفی دوستان و کار خود را می کند راه را برای مشتریان جدید روابط مثبت و کسب و کار خود را.

ایجاد یک خلاء احساس می کند خوب است چرا که ما ایجاد فضایی برای چیز های مختلف در زندگی ما است.

باز به چیزی بیشتر از آمدن به زندگی خود را. گاهی اوقات ما می خواهیم به نگه داشتن بر روی آنچه که ما می دانیم آنچه که ما راحت هستند در زندگی ما است.

فرصت این هفته: اجازه قانون جاذبه را به کار برای شما و ایجاد یک درجه اعتبار ساقط است. اتاق را برای آنچه شما می خواهید با انتشار رهایی و رها و ایجاد فضا برای خواسته های خود را.

من مشتاقانه منتظر شنیدن نتایج خود را!

[ad_2]