قانون جذب – آیا این تمام داستان است ؟

[ad_1]

شما ممکن است شنیده ام از قانون جاذبه یک مفهوم است که نسبت که مانند مانند جذب. اما این به چه معنی است ؟ برای من به این معنی است که اگر شما از صمیم قلب می خواهید چیزی (و شما چیزی در مورد تجلی آن) شانس هستند که شما'll آن را دریافت کنید.

اما آیا این مفهوم واقعا کار می کند ؟

به عنوان یک مربی زندگی من در تفکر رو به جلو و نسبت به آنچه که من اسمش 'آرمان'. ایده آل است که به سادگی چیزی مثبت است که شما می خواهید برای دیدن اتفاق می افتد – it's یک چشم انداز و ماموریت یک هدف و یک هدف است.

چند سال پیش من وارد یک ورق کاغذ که شامل کلی من هدف زندگی من, چشم انداز و اهداف من و یک لیست از پروژه های ناشی از آن اهداف است. همه چیز نوشتم پایین آمد از درون من بوده و بخشی جدایی ناپذیر از من برای سال.

من به دنبال شده است که در آن ورق کاغذ تقریبا روزانه پس از تدوین آن را بدون فکر کردن بیش از حد در مورد چه چیزهایی روی ورق قرار بود به فاش کردن.

به همین دلیل من به مراجعه ورق بنابراین اغلب به سادگی است چرا که این باعث می شود من احساس خوبی است. آن را هدایت و به جنبش در آوردن من در راه مثبت. آن را نشان دهنده همه چیز را من می خواهم به فاش کردن در زندگی من است.

بیشتر من به تازگی با حضور در نشست با برخی از همکاران ما به صحبت در مورد توسعه سرمایه گذاری است. به عنوان بحث رفت و من متوجه شدم که بسیاری از آنچه که ما صحبت کردن در مورد شبیه آنچه بود که در ورق.

در بازگشت به خانه من در ورق و خندید. عملا همه چیز I'd نوشته شده بود پوشش داده شده در این نشست است. این اتفاق افتاده است نه به خاطر من هل دادن من دستور کار خود. آن را به طور طبیعی اتفاق افتاده چون ما همه از همان طرز فکر مشابه با آرمان و مایل به رسیدن به مشابه زندگی و کسب و کار اهداف … مانند جذب مانند.

I've در حال حاضر متوجه شدم که همه چیز I've آرزو ممکن است به ثمر طور پیش فرض اگر ما سازمانی موفق است.

بنابراین این مفهوم جاذبه واقعا کار می کند ؟ بله من فکر می کنم!

در حال حاضر شما می توانید می گویند که هیچ چیز I've قرار دارد و در عین حال به ثمر می آیند. این درست است. این جلسه به من نشان داد که همه چیز در حال حاضر شروع به تغییر.

اگر من تا به حال't تولید این ورق من شک دارم که آیا گفتگو در آن جلسه رفته اند همان راه است. من به خوبی ممکن است بیشتر به راحتی به رهبری توسط دیگران دور میز چون من تا به حال هیچ چشم انداز واقعی از خود من است.

به وضوح تبیین هدف من چشم انداز و اهداف و پروژه و با اشاره به آنها به صورت روزانه من ناخودآگاه ذهن است که در حال حاضر شناخت فرصت ها است که کمک خواهد کرد که به این یک واقعیت است. که نشست (و پس از آن شرکت ایده) است که یکی از این فرصت ها.

من معتقدم که وجود دارد برخی از هشدارهای به مفهوم:

ویندوز از فرصت

هنگامی که شما'ام به وضوح و به طور خاص تاسیس شده که در آن شما می خواهید برای رفتن ویندوز از فرصت شروع به باز کردن برای شما. آن را برای شما به گرفتن این فرصت ها و بلافاصله اقدام های لازم برای رسیدن به اهداف خود. در غیر این صورت کسانی که ویندوز در نهایت نزدیک و این فرصت را از دست داده است.

رها

من هم معتقدم یک عنصر مهم است که شما اجازه رفتن از نتایج. خوب با دستیابی به اهداف خود و آرمان های خود و با دستیابی به آنها را. دلیل این است که در نظر من تبدیل شدن به از جان گذشته در مورد دستاوردهای خود را هل می دهد و آنها را دور. تبدیل شدن به آرامش بیشتر در مورد آنها را افزایش شانس شما در رسیدن به آنها. برای من آن's نیز در مورد به رسمیت شناختن است که آرزوهای خود را ممکن است همیشه آشکار در راه شما تصور آنها – و خوب با این.

به آن زمان

من همچنین فکر می کنم آن را's مهم است به خودتان زمان شما نیاز به آشکار خود را ایده آل است. زمانبندی خاص تمرکز و galvanise شما به عمل است. با این حال اگر کسانی زمانبندی غیر واقعی آنها می تواند اثر مخالف است. شما ممکن است احساس کنید که اگر شما've رسیده است هدف خود را در بازه زمانی شما've مجموعه خود را که شما've نوعی شکست خورده است.

خودتان اجازه می دهد زمان برای مادر خود را با چشم انداز و رشد برای تبدیل شدن به این نوع از کسی که می توانید آن را به خوبی ممکن است افزایش شانس موفقیت شما.

بله به اعتقاد من قانون جاذبه کار می کند اگر:

You're روشن و خاص در مورد دقیقا آنچه شما می خواهید

شما تمرکز روزانه در آنچه شما می خواهید

شما را به استفاده کامل از فرصت هایی که نشان می دهد و انجام کار است که's لازم

شما اجازه رفتن از یاس و نومیدی و …

شما آن زمان را

[ad_2]