قانون موفقیت: یک نمای کلی از ناپلئون هیل درس هفت

[ad_1]

درس هفت ناپلئون هیل کتاب قانون موفقیت حق خود را کنترل کند. هیل می نویسد: “شور و شوق کیفیت حیاتی است که تحریک شما به عمل در حالی که خود را کنترل تعادل چرخ که هدایت عمل خود را به طوری که آن را خواهد ساخت و نه پاره کردن.”

اگر شما ورزش می کنید و کنترل خود شما باید قدرت خود را برای رسیدن به هدف رئیس به عنوان مورد بحث در درس یک. به خوبی توسعه یافته کنترل خود را تحریک تخیل و شور و شوق تولید عمل است.

اگر شما عدم کنترل خود را, شما ممکن است مستعد ابتلا به نفرت, حسادت, حسادت و ترس انتقام و دیگر منفی و احساسات مخرب. اگر شما با این حال آیا باید به خوبی توسعه یافته کنترل خود را, شما نمی خواهد دیگران تهمت یا نفرت دیگران اگر شما را متفاوت در نظر. به جای آن شما خواهد شد تلاش برای درک و یادگیری از کسانی که دیدگاه های مختلف از خود شما.

اگر شما خود کنترل افراد بدبین و cynics نمی خواهد تاثیر منفی شما. شما کنترل ذهن خود را و نه اجازه دهید دیگران این تفکر خود را.

عدم توانایی در کنترل هزینه های است که شاید مخرب ترین جنبه از عدم کنترل خود است. شما باید صرف نیست فراتر از نیازهای خود را و به جای ایجاد عادت صرفه جویی در.

یکی دیگر از شکل مخرب از عدم کنترل خود است صحبت کردن بیش از حد به جای تمرکز بر گوش دادن. گوش دادن اغلب می افزاید: به دانش خود را و آن نیاز به کنترل خود به یک شنونده خوب باشد.

فکر کنترل می تواند به شما قدرت برای رسیدن به خواسته های خود را. افکار خود را واقعا تنها چیزهایی که شما می توانید کنترل. شما می توانید انتخاب کنید غالب افکار در ذهن خود را و می توانید بسته unsupportive یا افکار منفی خود را ایجاد و یا از دیگران است. شما به خودتان جذب موفقیت و یا عدم توجه به افکار شما اجازه می دهد خود را به فکر می کنم. بنابراین کنترل خود موضوع فکر کنترل.

با ایجاد و حفظ مثبت و افکار سازنده است که هماهنگ با خود را قطعی رئیس هدف شما خواهد بود و آوردن به واقعیت فیزیکی هدف شما می خواهید برای رسیدن به. شما در حال مجموع تمام خود را برجسته افکار بنابراین فکر-کنترل از اهمیت حیاتی است اگر شما مایل به ایجاد موفقیت در هر بخشی از زندگی خود را.

اگر شما آگاهانه در مورد آنچه افکار شما ساکن به عنوان به خوبی به عنوان آن افکار دیگران شما اجازه می دهد به شما و ذهن شما را تبدیل به یک فرد از کنترل خود.

تپه بیشتر در مورد قانون هماهنگ جاذبه و قانون قصاص است که در آن مانند مانند جذب. هر فرد شما را در تماس با آمده است بازتابی از نگرش ذهنی خود را. بنابراین مقدار زیادی از کنترل خود باید اعمال اگر شما با کسی که عصبانی است و سوء استفاده از شما. اگر شما مقابله به مثل در یک شیوه ای مانند شما هستند که کشیده شده رو به پایین است که فرد سطح. آن شخص است و سپس تسلط شما. به جای مقابله به مثل با مثبت رفتار و شما را تسلط بر آن شخص است.

شما دریافت می کنید آنچه شما را پس از انتخاب مهربانی. هیل می گوید: “این است که ما آرزو می کنیم که به ما می آید اما این که ما بدهد.”

بنابراین به یاد داشته باشید که افکار و اعمال خود را شبیه به یک آهنربا و شما را جذب به شما مرتب کردن بر اساس همان افکار و اعمال است که شما ایجاد می کنید. بنابراین ایجاد افکار با مراقبت و آگاهی خود را با استفاده از کنترل خود. کنترل خود یکی از مواد تشکیل دهنده برای موفقیت در 16 درس از ناپلئون هیل کتاب قانون موفقیت.

[ad_2]