قبل از ابراهیم نوشت: در مورد قانون جاذبه, ست به ما گفت که ما ایجاد واقعیت خود!

[ad_1]

بسیاری از مردم امروز را بخوانید ابراهیم کتاب کانال توسط Esther Hicks. این کتاب در حال حاضر بسیار مختصر و الهام بخش نگاهی به قانون جاذبه که ابراهیم تماس قدرتمند ترین قانون در جهان است. این ابراهیم را کتاب, با این حال اذعان کرد که این پیام جدیدی نیست هر چند آنها مسلما آوردن آن به مردم بیشتر از همیشه قبل از.

در مقدمه به ابراهیم کتاب قانون جاذبه استر و co-نویسنده جری صحبت می کند پس از خواندن شیث قبل از استر شروع به هدایت. ست و اعتبار با ضرب معروف عصر جدید عبارت “شما واقعیت خود را ایجاد کنید.”

در حالی که این عبارت تبدیل به یکی از محبوب و آسان است برای گفتن بسیاری از مواد در Seth کتاب است که در واقع بسیار پیچیده است به خصوص نسبت به شادی بخش مکالمه سبک ابراهیم کتاب. بهترین و شناخته شده ست کتاب ها ست صحبت می کند و ماهیت واقعیت های شخصی اما Jane Roberts قرار داده و از حداقل نیم دوجین از دیگران. این دقت رونویسی توسط جین, شوهر, راب (به نظر می رسد channelers نیاز به حمایت مرد متاهل!), با تاریخ و زمان در هر بیانیه قرار داده و در کتاب.

بسیار جامع طبیعت Seth کتاب همراه با این واقعیت است که رابرتز’ هرگز, سفر در سراسر جهان به همایش ها و سمینارها -آنها در واقع هرگز نقل مکان کرد و از خانه خود در نیویورک مرکزی – به نظر می رسد به آن را بسیار بعید است که هر مالی انگیزه برای کار. این بود که قبل از جنبش عصر جدید را برانگیخته بود در 1980s تا حد زیادی توسط Shirley Maclaine. این است که به انتقاد از کسانی که سمینارها را مانند هیکس’ اما فقط به می گویند که ساده در شیوه زندگی از رابرتز’ (جین درگذشت چند سال پیش) به نظر می رسد برای حمایت از خود صداقت.

ست مواد رک و پوست بیش از حد دقیق و متراکم می شود بسیار محبوب است. حتی من که بلعیدم آن را برای چند سال آمده اند ترجیح می دهند مستقیم و سبک ساده از آبراهام. در عین حال شما باید به اعتبار Seth با قرار دادن برخی بسیار جالب اطلاعات (یا نظریه اگر شما ترجیح می دهند). این به طور عمده حول محور تناسخ در جسم تازه احتمالا خودشان و به طور طبیعی خلق واقعیت.

با توجه به ست تمام زندگی ما اتفاق می افتد در یک بار پس از زمان به عنوان ما درک می کنیم آن است که تنها یک روان ساخت. علاوه بر این ما بسیاری از “احتمال خودشان” زندگی کردن “محتمل واقعیت” در ابعاد جایگزین. این به این معنی است که هر یک از ما دارای امکانات بی نهایت است که همه در حال زندگی کردن در برخی از جهان و یا یکی دیگر. برخی از دانشگاهی فلاسفه نزدیک شدن به موضوع از یک دیدگاه متفاوت را با یک نظریه مشابه به نام دنیا.

یکی دیگر از قدرتمند که با عبارت ست آمد این است که “حاضر است به نقطه ای از قدرت است.” دوباره به اندازه کافی ساده است اما آن را به معنی چیزی بسیار مهم است. در حال حاضر تنها “زمان” است که واقعی است, پس از آن تنها جایی که در آن ما هر گونه قدرت واقعی. بنابراین نقطه ست مواد است که به یاد داشته باشید زندگی گذشته خود را (که در گذشته به هر حال!) اما برای تحقق بخشیدن به قدرت خود را در حال حاضر که در آن همه خود را های مختلف خودشان را می توان و ایالات.

ست کتاب به ویژه ماهیت قدرت شخصی است که علاوه بر این بسیار عالی برای هر گونه بهبود و یا قانون جاذبه کتابخانه. آن را خوب است به خصوص برای افرادی که دوست دارند دقیق و توضیحات علمی برای همه چیز, به عنوان مخالف به درست بودن گفته چه چیزهایی هستند. دومی احتمالا ترجیح می دهم ابراهیم کتاب. اگر شما در جایی در وسط که من هستم شما ممکن است مانند هر دو. ست را نیز می دهد خیلی جامع توضیح چگونگی تناسخ در جسم تازه کار, برای کسانی که علاقه مند در آن است.

[ad_2]