قدرت در ستایش مردم

[ad_1]

یکی از کلیدهای موفقیت این است که به روابط موفق است. ما نه سلیمان و ما نمی تواند به بالا توسط خودمان. و یکی از راه های کلیدی برای رشد موفق در روابط ما است که به “حیات” مردم به دیگران است. هر فرد ما ملاقات ما یا به زندگی و یا زندگی را از. شما می دانید منظورم چیست. مردم وجود دارد که شما را تشویق و هنگامی که شما در حال انجام بودن با آنها را به شما احساس ساخته شده است. پس از آن دیگر وجود دارد که شما احساس پاره کردن. افراد موفق کسانی هستند که تسلط هنر ساختن دیگران است.

یکی از راه های ما برای ساختن مردم است به ستایش آنها. وجود قدرت در ستایش مردم! چیزی شروع به اتفاق می افتد در آنها در شما و در رابطه خود را هنگامی که شما کسی را ستایش. به یاد داشته باشید زمانی که کسی به شما گفت که چیزی در مورد خودتان در ستایش شیوه? عالی بود بود نه ؟ شما احتمالا دوست داشتم که فرد بیشتر آنها پس از ستایش شما, آیا شما?

در حال حاضر من صحبت کردن در مورد ستایش مردم به خاطر ستایش مردم است. من صحبت کردن در مورد صادقانه به دنبال و ستایش مثبت در شخصیت و خلق و عمل دیگران در اطراف شما است. آیا دروغ به مردم است. در صورتی که کار بدی انجام صحیح آن, اما زمانی که آنها چیزی است که حق آن ستایش!

با که گفت, در اینجا مزایای و راه برای شروع به ستایش مردم است.

مزایای

رابطه خود را رشد می کند. زندگی در مورد روابط است. روابط خانوادگی و دوستان و همکاران. هنگامی که ما شروع به ستایش مردم برای خود جنبه های مثبت روابط ما رشد می کنند. آنها را قرار می دهد و ما در سریع آهنگ.

خود رهبری و تاثیر رشد می کند. که در حال رفتن به باید بیشتر رهبری و نفوذ ظرفیت در زندگی پیروان خود که اشک پایین یا کسی می سازد ؟

روابط قوی تر و وفاداری. زمانی که فرد قدردانی و ستایش تبدیل شدن آنها به شدت وفادار زیرا آنها می دانند که شما برای مراقبت از آنها را, آنها را دوست دارم و آنها را درک. این شما را به موفقیت.

شادتر بیشتر برآورده مردم است. من واقعا معتقدم که این کار ما را برای ساخت دیگران و که آنها به آن نیاز دارید. این یک چیز خوب به خودی خود برای سرمایه گذاری در زندگی دیگران توسط ستایش و تشویق آنها. حتی اگر ما هرگز هر چیزی در عوض آن چیزی که حق انجام به ساخت تا افراد دیگر. شخص دیگری همیشه همراه آنها را پاره کردن; فرد موفق خواهد القای در آنها قدرت ستایش!

برخی از راه برای ستایش

صفات شخصیت. آیا کسی وجود دارد که شما می دانید که شاد? سخت کار ؟ صادق? سپس اجازه دهید آنها را می دانم که چقدر به شما قدردانی میکنیم که در آنها است. شما می توانید آن را با یک کلمه یا یک کارت یا یک تماس تلفنی. می گویند چیزی شبیه به این “شما می دانید من فکر می کنم این فوق العاده است که شما مانند یک کارگر. به نظر می رسد مثل شما همیشه برای اولین بار یکی اینجا و یکی از آخرین را ترک کنند. شما واقعا تنظیم یک مثال خوب و من می خواهم شما بدانید که چگونه بسیاری از شما قدردانی میکنم.” ساده است!

عمل است.

همین ایده به عنوان بالا. “شکایت من نمی دانم اگر هر کس دیگری به شما گفته اما کار خود را در جانسون حساب بسیار عالی بود. شما باید فوق العاده و توانایی برای برقراری ارتباط چشم انداز پروژه و کمک می کند که تمام بقیه از ما در ما نقش ها و وظایف است. با تشکر برای که. آن است که تا حد زیادی قدردانی است.”

راه های دیگر شما می توانید نشان می دهد ستایش و قدردانی است که با یک کارت هدیه یا زمان از کار.

آن را هدف خود را به ستایش حداقل پنج نفر در روز. اگر شما می توانید ستایش ده نفر در روز است. یا شاید شما می توانید سعی کنید به ستایش همه شما را در تماس با آمده. آن را به کار می کنند اما ممکن است. آن را فقط طول می کشد تا نظم و انضباط و کمی کار می کنند.

هر راه شما آن را قطع وجود دارد این است که قدرت در ستایش مردم است. برای اولین بار آنها را برای شما!

[ad_2]