قدیمی از مد افتاده مزایده – بهترین راه برای پیشنهاد با موفقیت

[ad_1]

چند نفر قدردانی عتیقه عمدتا به دلیل عتیقه در واقع یک قطعه از گذشته است. شاید شما متوجه خواهد شد برخی از محصولات که به یاد یک نفر از جوانان خود را, و یا احتمالا وجود دارد که فقط خاص جمع آوری مورد علاقه. هر چه علت چند مردمی خود را به دست آوردن اشیاء عتیقه به عنوان یک نتیجه از کلاسیک مزایده.

اگر شما اتفاق می افتد به یک, قدیمی, فروشنده, شما احتمالا می تواند علاقه مند به می دانم که اگر شما می توانید برخی از قطعات است که شما فقط نمی تواند بازار را به عنوان یک نتیجه از فروشگاه های معمولی خود را, شما قادر به اغلب آنها به فروش می رسد در حراج سنتی. اولین مسئله ای است که شما فقط باید انجام دهید این است رفتن به یک مد افتاده ارزیاب و اگر آنها نشان دادن علاقه از مورد آنها شما را برای آن پرداخت و محل آن را در یک کلاسیک حراج خود را.

آنها یا انجام این کار و یا شما می توانید آنها را پرداخت و به جای آن برای حراج و شما می توانید هر آنچه در آن به فروش می رساند. اگر شما در عتیقه شرکت شما به احتمال زیاد می دانید معتبر ارزیاب اما اگر نه, عتیقه جات, Roadshow است که واقعا یک مشترک تلویزیون نشان می دهد که معمولا یک منبع فوق العاده.

در صورتی که شما تمایل به خرید چیزی در مد افتاده حراج, شما واقعا باید قطعا باید برخی از پول اضافی را کنار بگذارند به طور خاص برای این منظور است. انگیزه بودن این است که در حالی که شما قادر به دریافت بسیار منحصر به فرد امتیاز آن عوامل را برای فروش حداقل چند صد دلار است.

برخی از مردمی خواهد پیشنهاد خود را به بدهی بیش از نقطه سمت راست. با اینحال آنچه که شما می توانید نیاز به انجام ورزش داری! بودجه و ایجاد اعتماد به نفس است که آنچه تا کنون شما پیشنهاد برای شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن فورا. به یاد داشته باشید, شما ممکن است قادر به قرار دادن انتخاب اشیاء عتیقه از طریق منابع دیگر.

پس چه هستند این منابع برای عتیقه ؟ اول از همه مطمئن است که شما فقط خرید یک مد افتاده راهنمای خریدار خواهد شد که لیست هزینه های جاری از همه چیز و مکان های که شما احتمالا می تواند در یک موقعیت برای خرید آنها. البته محلی خود را کلاسیک, فروشگاه, ممکن است همچنین از کمک در پیدا کردن منابع معتبر.

وقتی که می آید به شبکه بیشتر مردد. در حالی که خالص مختلف کاملا چند فهرست وب سایت های اینترنتی برخی از آنها به فروش تقلبی است. تقلبی هستند و متاسفانه بسیار شایع در داخل, قدیمی, بنابراین مطمئن شوید که شما باید معتبر گواهی صحت.

سنتی مزایده می تواند مقدار زیادی از سرگرم کننده است. شما قادر به دیدار با همکار کلاسیک علاقه مندان و ببینید چند چیز منحصر به فرد. بنابراین با درست پژوهش نه تنها می تواند شما را در سراسر آمده جالب مزایده بلکه عتیقه های زیبا.

[ad_2]