قرارداد نیلسون با پرسپولیس شش برابر شد!

[ad_1]

به گزارش ورزش سه، پرونده شکایت نیلسون کوریا از پرسپولیس برای گرفتن باقی مانده مطالبات خود به مرحله آخر رسیده و حالا سرخپوشان فرصت محدودیت برای پرداخت طلب خود دارند. این در حالی است که نیلسون در زمستان سال ۱۳۹۳ جمع پرسپولیسی‌ها جدا شد و در واقع سرخ ها پنج سال برای پرداخت دستمزد وی فرصت داشتند.

او که در لیگ دوازدهم و سیزدهم عملکرد خوبی با پیراهن پرسپولیس داشت، در لیگ چهاردهم نیز قراردادی به ارزش ۲۰۰ هزار دلار با قرمزها بست اما در نیم فصل با تصمیم حمید درخشان در لیست مازاد قرار گرفت. او از دو فصل و نیمی که در پرسپولیس بود، حدود ۸۷ هزار دلار طلبکار است که با هزینه های دادرسی حدود ۱۰۰ هزار دلار برای تیم سابقش آب می‌خورد؛ یعنی با نرخ فعلی دلار ۱.۸ میلیارد تومان.

نکته جالب این است که اگر پرسپولیس به موقع طلب نیلسون را پرداخت می‌کرد، این رقم چیزی حدود ۳۰۰ میلیون تومان یا حتی کمتر بود اما با گذشت زمان و کاهش ارزش پول ملی، طلب ستاره برزیلی هم شش برابر شده است.

 

این در حالی است که روز گذشته خواجه‌وند مسئول حقوقی پرسپولیس گفته که این باشگاه فرصت تجدیدنظرخواهی در دادگاه عالی ورزش را هم دارد اما به خاطر سابقه خوب این بازیکن نمی‌خواهد دست به چنین کاری بزند!

پرسپولیسی‌ها البته امیدوارند که این رقم را از درآمدهای خود در فیفا بپردازند و ادعا کرده‌اند که فدراسیون جهانی فوتبال با درخواست آن ها موافقت کرده‌ است.

[ad_2]

Source link