قوانین جاذبه قدرتمند جذب ویژگی های افراد موفق – جسارت

[ad_1]

من با بهره گیری جسورانه. قبلا رفتار من نشان داد من روانی “سرود” که “نیست رد کنید و یا صدمه دیده است.” در حال حاضر هر روز من اعلام می کنم که من جسورانه و با اعتماد به نفس.

من شاهد نتایج مثبت در کار من و من مدیر به من گفت که پس از چندین بار. من دیدن نتایج این در رقص به عنوان زنان در حال لذت بردن از رقص با من به من اجازه می دانم که چقدر سرگرم کننده آن بود. من مصمم به پررنگ باشد و من در حال جسورانه است.

جسارت است یک اصل مهم قوانین جاذبه و کاملا ضروری برای موفقیت شما. در اینجا چیزی است که من می بینم در مورد جسارت است.

جسارت است:

  • تمرکز
  • وضوح
  • انرژی زا
  • قدرت
  • مانع-فوق العاده

تمرکز

جسارت است تمرکز می کنند. جسارت هل کنار شک و تردید و تردید و سردرگمی و بی تصمیمی است. سپس آن ها را جمع آوری انرژی خود را و تعیین قرار دادن شما در بالا لرزش سطح که در آن شما جذب نیروهای مردم و شرایطی که شما نیاز به رسیدن به هدف خود را.

فکر می کنم تمرکز در راه است که شما در زمان یک لنز بزرگنمایی به عنوان یک کودک و تمرکز اشعه خورشید بر روی یک تکه کاغذ. متمرکز نور آورده حرارت و شما به یاد داشته باشید با لذت نتایج.

جسارت شما را قادر خواهد برای دیدن گذشته و چه چیزی مهم نیست و تمرکز بر روی آنچه مهم است به اهداف خود و رویاهای خود را. این دیدگاه تازه مانند ذره بین را به ارمغان بیاورد وضوح که شما نیاز دارید.

وضوح

جسارت را به ارمغان بیاورد وضوح و اگر نه اعتقاد به ذهن و قلب خود را. همه چیز را که در تمرکز حواس پرتی. شما شروع به دیدن چیزهایی که در راه بودند که از شما پنهان قبلا. به عنوان Norman Vincent Peale به ما می گوید “ذهن همیشه مایل بنده را در پاسخ به جسارت برای جسارت در اثر یک فرمان به تحویل روانی منابع است.”

این وضوح در می آید که از جسارت جمع آوری تا نه تنها خود را روانی و معنوی منابع, اما همچنین منابع جهان است. مسیحی Nevell Bovee گفت: “ما راه را برای مردی که شجاعانه هل گذشته ما است.”

من بر این باورند که جهان در پاسخ بر این اساس به شما اگر شما در حال جسورانه است. این منابع هستند که همیشه به وفور در دسترس هستند به شما داده می شود اگر شما در حال جسورانه است. آن را به عنوان اگر جهان منتظر شما را به دیدن اگر شما اعتقاد و جسارت را و ادعا می کنند آنچه شما باور شما است. به عنوان شما دریافت انرژی است که شما نیاز دارید.

انرژی زا

من به یاد بیاورید که یک مبلغ مسیحی به نام E. استنلی جونز در 50 تا به حال یک رویا آوردن فرقه با هم در عشق است. همکار خود را بسیار جوان تر از او خسته بود در سرعت جونز’ درگیری های زبان. پرسید که مرد جوان چگونه جونز قادر به حفظ سرعت جونز گفته است که در آن تمرکز خود را که به او قدرت است.

جونز’ ماموریت فوق العاده جسور و بی پروا. که جسارت با این حال او را آورده تمرکز و وضوح و انرژی که در سمت چپ یک مرد جوان از بین برود! شما “حمل” بیش از حد در دست های خود را هر روز. شما حمل دیروز و فردا هنگامی که شما فقط امروز. شما حمل نگرانی و ترس بیشتر از آن شما باید در ذهن شما ایجاد شده! جسارت شما را قادر به “رها کردن” تمام کسانی که فشار غیر ضروری و حمل تنها چه هیجان و انرژی شما! که در هنگام قدرت می آید.

قدرت

زمانی که یوهان ولفگانگ فون گوته گفت: “جسارت نبوغ و قدرت و سحر و جادو در آن” او نشان داد آنچه که واقعا یک “راز”. من کاملا باور دارم که خدا/جهان سادگی را دوست دارد به منابع مورد به شما اگر شما می خواهم به جرات پررنگ باشد.

مردم می خواهند به دنبال یک رهبر است که اعتقاد و جسارت است. آنها را تفسیر که جسارت به قدرت است. از آنجا که بسیاری می خواهم به چیزی برای انجام با رهبر, آنها را با شوق و ذوق به دنبال کسی است که طول می کشد ایستاده و سپس شروع به حرکت می کند.

پاسخ شما به فروشنده که آدرس نیازهای خود را با جسارت و اعتقاد. شروع به “فروش خودتان” و ایده های خود را در همان راه به شما خواهد شد شگفت زده در نتایج. موانع است که شما فکر می کنید وجود دارد ناپدید می شوند. دیگران را فرو ریزد اگر شما همچنان در راه خود را.

مانع-فوق العاده

من عاشق Orison Swett Marden کلمات به عنوان او گفت: “بسیاری از ما موانع را ذوب دور اگر به جای cowering قبل از آنها ما را تشکیل می دهند باید ذهن ما را به راه رفتن با قاطعیت از طریق آنها.” شما ایجاد بسیاری از موانع و موانع است. ناخودآگاه ترس تولید بسیاری از آنها را.

موانع دیگر فقط به عنوان واقعی را به عنوان شما آنها را درک بود. اکثر مردم توقف زمانی که آنها بسیار نزدیک به هدف خود را. کسی است که جسورانه را پیدا خواهد کرد موانع محو. اوه بله, آن ممکن است نیاز به کار سخت عزم و پشتکار (و به عبارت دیگر مسئولیت) اما منابع جهان مشتاق هستند تا به شما کمک کند و در نهایت جشن پیروزی خود را!

[ad_2]