قیمت گوشی در بازار

[ad_1]

در کشور ما با توجه به تحریم های اعمال شده در سال های اخیر نرخ ارز افزایش زیادی داشته است و این افزایش بدون شک در قیمت کالاها و اجناس تاثیر بسزایی داشته است. یکی از کالاهایی که قیمت آن در طول سال های پیش چندین برابر شده است، خودرو می باشد. همچنین قیمت لوازم مربوط به خودرو نیز گران شده است.

در بازارهایی که نرخ تورم در آنها بالا می باشد و قیمت ها مدام بیشتر می شود، موقعیت خوبی برای عده ای دلال به وجود می آید تا از شرایط پیش آمده نهایت استفاده را بکنند. این افراد از روش های مختلف استفاده می کنند تا کالاهای خود را با قیمت فراتر از انتظار بفروشند.

مردم نیز در این شرایط با دغدغه های مختلف مالی روبرو می شوند. بنابراین مردم نیاز به ابزاری دارند که به وسیله آن بتوانند قیمت خودرو در نمایشگاه های متفاوت را با یکدیگر مقایسه کنند. سایت و اپلیکیشن ترب ابزاری است که برای رفع این نیاز در جامعه طراحی شده است. با ترب می‌توانید قیمت هر کالایی از قیمت گوشی سامسونگ گرفته تا لوازم بهداشتی و برقی را در بین هزاران فروشنده بازار مقایسه کنید و بهترین فروشنده بازار را پیدا کنید.

در واقع از ترب مانند گوگل برای جستجو استفاده می شود با این تفاوت که فقط برای جستجوی قیمت کالاها استفاده می شود. با وارد کردن نام و مدل یک کالا، قیمت آن در فروشگاه های مختلف اینترنتی جستجو می گردد و این قیمت ها به صورت صعودی برای کاربران نشان داده می شود.

اطلاعات قیمتی بیش از میلیون ها محصول همراه با فعالیت بیش از 1500 فروشنده معتبر در ترب وجود دارد و به علت گسترش خریدهای اینترنتی، میزان این اطلاعات روز به روز بیشتر می شود. در عکس زیر نمونه ای از جستجو قیمت گوشی a10s در ترب را می‌بینید.

مردم می توانند قبل از خرید هر کالایی یا در حین خرید آن، نام کالارا در اپلیکیشن ترب جستجو کنند تا از قیمت منصفانه آن اطمینان حاصل کنند و اگر فروشنده ای در ترب آن را با قیمت کمتری بفروشد از آن فروشنده خرید کنند. سایت و اپلیکیشن ترب علاوه بر اینکه برای استفاده مردم بسیار مناسب و کاربردی است برای فروشندگان نیز مزیت های زیادی دارد.

امروزه تعداد فروشگاه های آنلاین و مجازی رو به افزایش است و فروشگاهی که بخواهد در این بازار رقابتی، کالاهای خود را بفروشد و در این زمینه پیشرفت کند، باید در میان مردم از لحاظ ویژگی های مختلف شامل کیفیت، معتبر بودن، ضمانت و شناخته شود. ترب می تواند به شناخته شدن بهتر و سریع تر فروشگاه ها کمک قابل توجهی بکند.

اپلیکیشن ترب به دلیل خدماتی که ارائه می دهد، محبوبیت ویژه ای را در میان مردم کسب کرده است و تاکنون میزان دانلود آن به بیش از یک میلیون بار رسیده است. از جمله قابلیت های خوبی که ترب ارائه می دهد می توان به ساخت لیست محصولات محبوب اشاره کرد. برای ساختن این لیست علامت موردعلاقه در کنار کالای موردنظر را می زنیم تا آن کالا به لیست محصولات محبوبمان افزوده شود. علامت زنگ هشدار نیز به این علت در کنار هرمحصول قرار داده شده است تا بتوانیم از تخفیفات فروشگاه های مختلف باخبر شویم. هر زمانی که تخفیفی برای کالای انتخابی وجود داشته باشد ترب با ارسال نوتیفیکیشن به کاربران اطلاع می دهد.

زمانی هم که بخواهیم کالای انتخابی خود را با دوستانمان به اشتراک بگذاریم علامت اشتراک گذاری را کلیک می کنیم تا به طور مستقیم به صفحه تلگرام متصل شویم.

قابلیت دیگری که استفاده از ترب را برای مردم خوش آیندتر کرده است نمودار تغییر قیمت می باشد. در این نمودار تغییرات قیمت برای هر کالای انتخاب شده در طی روزها و ماه های گذشته نمایش داده می شود. از آنجاکه قیمت دلار و سکه نیز در کشور در حال بالا و پایین شدن می باشد، این نمودار می تواند ابزار مناسبی باشد تا مردم نوسانات قیمت کالای موردنظرشان را با نوسانات نرخ ارز مقایسه کنند.

در عکس زیر نمودار قیمت گوشی a50s در بازار در روزهای گذشته را می‌بینید.

لازم به ذکر است که داشتن نماد اعتماد الکترونیک یکی از ویژگی های اصلی ترب می باشد. فروشگاهی که این نماد را داشته باشد، از نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت تایید شده می باشد. پس مردم نیز به این فروشگاه ها اعتماد می کنند و آنها را معتبر می دانند.

امکان ثبت نظرات و بازخوردها نیز در ترب فراهم شده است تا مردم بتوانند تجربه ها و بازخوردهای خود را از خریدهای آنلاین بیان کنند و با بیان این نظرات به تیم ترب جهت بهبود خدمت رسانی کمک کنند، زیرا تمامی نظرات ثبت شده در ترب توسط تیم پشتیبانی آن خوانده شده و بررسی می شود.

[ad_2]

Source link