لذت قایق سواری در کیش

کیش یکی از مناطق سفر خیز کشورمان محسوب می شود و به دلیل آب و هوای مطلوب و امکانات مختلف گردشگری که در خود دارد، سالانه میزبان مسافران مختلفی از سرتاسر ایران است.

در این جزیره امکانات تفریحی متعددی گنجانده شده است که هر کس به فراخور نیاز خود می تواند یکی از آن ها را انتخاب کند. از جمله این تفریحات می توان با پاراسل سواری، اسب سواری، شاتل سواری، جت سواری و… اشاره کرد.

در میان همه این تفریح ها، لذت قایق سواری چیز دیگری است. افرادی که یکبار این تفریح لذت بخش را تجربه کرده اند از هیجان و لذتش سخن می گویند و مایلند تا برای یکبار هم که شده این تفریح را دوباره تجربه کنند.

در این مقاله قصد داریم راجع به این تفریح پرطرفدار در کیش صحبت کنیم و ببینیم چگونه می توانیم از این تفریح به بهترین شکل ممکن بهره ببریم، پس تا انتها با ما همراه ما باشید.

 

آپلود عکس

 

قایق سواری در کیش

زمانی که با تور کیش به این جزیره حیرت آور سفر می کنید، می توانید با امکانات مختلفی خودتان را سرگرم کنید. شاید جزیره کیش جزو معدود جزایری باشد که همه امکانات تفریحی و گردشگری را کنار هم در اختیار مسافران قرار می دهد.

تقریبا هر تفریحی که شما دوست داشته باشید در این جزیره ارائه می شود و مسافران زیادی را برای تجربه کردن لذت این تفریحات به سمت خود می کشد از این رو زمانی که بار و بندیل سفرتان را می بندید خودتان را برای تفریحات هیجان انگیز این جزیره آماده کنید.

یکی از این تفریح ها قایق سواری است.  اگر اهل دریا و امواج خروشان آن باشید قایق سواری لذت دیگری برایتان خواهد داشت. در جزیره کیش انواع مختلفی از قایق های تفریحی وجود دارد که استفاده از آن ها می تواند برای شما بسیار لذت بخش باشد.

 

آپلود عکس

 

انواع قایق تفریحی در کیش

انواع مختلفی از قایق ها و کشتی در جزیره کیش وجود دارد که هر کدام از آن ها برای هدف خاصی طراحی و ساخته شده اند. در ادامه سعی می کنیم به اختصار برخی از این قایق ها را با هم بررسی کنیم.

قایق های کف شیشه ای در جزیره زیبای کیش

برای آن هایی که عاشق دنیای زیر آب هستند این قایق ها می تواند بهترین انتخاب باشد. زمانی که سوار این قایق ها می شوید علاوه بر اینکه می توانید دور و اطراف جزیره را خوب کاوش کنید، قادر خواهید بود دنیای زیر آب را هم بررسی نمایید و از زیبایی هایی که خداوند در اختیارتان قرار داده است به بهترین شکل ممکن لذت ببرید. هزینه استفاده از این قایق ها به 40 هزار تومان هم می رسد هر چند هزینه ای که باید بابت این تفریح بپردازید ممکن است در فصول مختلف سال تغییر کند.

قایق های آکواریومی در کیش

یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین قایق هایی که در کیش فعالیت می کنند قایق های آکواریومی هستند. این قایق ها به گونه ای ساخته شده اند که کف و پنجره هایشان شیشه ای است و به شما این امکان را می دهند که ماهی ها و آبزیان مختلفی که دور و برتان حرکت می کنند را به خوبی ببینید.

این قایق ها معمولا از صبح فعالیت خود را آغاز می کنند و تا غروب به مسافران خدمت رسانی می کنند. اگر عاشق ماهی ها و سایر آبزیانی هستید که زیر آب زندگی می کنند قایق های آکواریومی را از دست ندهید.

 قایق های تندرو

این قایق ها همانطور که از اسمشان پیداست جزو قایق های تندرو در جزیره محسوب می شوند و می توانند هیجان سرعت و حرکت بر روی آب را به همراه یکدیگر برایتان به ارمغان آورند.

اگر از سرعت بالای قایق های این چنینی نمی ترسید و در عین حال دوست دارید آدرنالین خون تان را افزایش دهید توصیه می کنیم این قایق ها را در جزیره کیش امتحان کنید. به طور حتم لذت قایق سواری با این قایق ها چند برابر قایق های معمولی است.

 قایق های پدالی

برای آن هایی که ترجیح می دهند یک قایق سواری آرام را تجربه کنند قایق پدالی بهترین و البته معقول ترین گزینه خواهد بود. این قایق ها در دورن خود پدال هایی دارند که به کمک آن ها می توانید پا بزنید و در بخش های تعیین شده حرکت کرده و از زیبایی های جزیره کیش به وجد آیید.

 قایق های پارویی

از دیرباز قایق های پارویی طرفداران خاص خود را داشته است. در جزیره کیش نیز برخی از قایق ها پارویی هستند و به شما اجازه می دهند تا رسیدن به مقصدتان پارو بزنید. اگر دوست دارید قایق سواری را به شیوه قدیم تجربه کنید این قایق ها بهترین انتخاب برایتان خواهد بود.

 

آپلود عکس

 

قیمت قایق تفریحی در کیش

هزینه قایق سواری در کیش بر اساس امکاناتی که در اختیارتان قرار می گیرد متغیر است. برخی از قایق ها هزینه 50 هزار تومانی را از شما دریافت می کنند و بعضی از آن ها هزینه های بیشتری را طلب می کنند. این موضوع به نوع قایق، مدت زمان استفاده از قایق و غیره بستگی دارد.