مالتيپل ميلوما یک پلاسمای خون سرطان و درمان آرکانزاس

[ad_1]

در 20 سال گذشته ، آرکانزاس درمان توسعه داده شده است برای بیماران مبتلا به مالتيپل ميلوما. آشنایی نویسنده را که تحت درمان با این رژیم شیمی درمانی چندین سال قبل از خود را تشخیص مجبور به سفر به آرکانزاس برای دریافت درمان. بعد از اینکه تشخیص داده در ماه ژوئن سال 2008 با مالتيپل ميلوما نویسنده قادر به دریافت این رژیم شیمی درمانی به صورت محلی در نزدیکی خانه خود در شمال ایالت کارولینای جنوبی.

این درمان با استفاده از چندین داروهای مختلف در طول شیمی درمانی به دنبال یک پیوند اتولوگ سلول های بنیادی. درمان کامل در واقع خواستار یک پشت سر هم پیوند سلول های بنیادی (دو پی در پی.) در حالی که سال پیش تنها برای درمان مولتیپل میلوما شد این دارو که به طور مستقیم هدف سلول های سرطانی (و پس از آن نیز اهداف بسیاری از سلول ها خوب نیز هست) که چندین داروهای مورد استفاده در این درمان تمام هدف توانایی سلول های سرطانی به تکثیر و تشویق طبیعی بدن بیماری مبارزه با سلول های از بین بردن آنها.

این درمان با استفاده از تالیدومید به عنوان اصلی مبارزه با سرطان دهان با مواد مخدر به علاوه یک کوکتل از داروهای شیمی درمانی که شامل بورتزومیب در شرایط برون تنی, سیکلوفسفامید, اتوپوزيد, سیس پلاتین دوکسوروبیسین و دگزامتازون. انواع داروهای دیگر مانند آنتی بیوتیک ها برای کمک به بدن اختلال سیستم ایمنی بدن, ضد تهوع, مواد مخدر و قاتلان درد (استروئیدها) در حال اجرا به طور همزمان.

با مسن تر درمان را به طور مستقیم هدف قرار دادن سلول های سرطانی که امید به زندگی از مالتيپل ميلوما بيماران در منظور از دو تا چهار سال پس از تشخیص. پس کسانی که مواد مخدر منفی تحت تاثیر قرار بسیاری از سلول های بدن و همچنین سلول های سرطانی از بدن بیماران در زمان ضربه عمده هر بار که مواد مخدر اجرا شد. یک دوز بالا که همان مواد مخدر (یا مشابه) است که بخشی از پیوند سلول های بنیادی روش. پس از تجويز دوز بالا, داروی نویسنده تعداد سلول های سفید خون شد و نزدیک به صفر. خوشبختانه پیوند سلول های بنیادی و بلافاصله پس از تجويز دوز بالا به طوری که بدن او قادر به بازیابی از دوز بالا با ایجاد جدید سلول های بنیادی و خوب جدید سلول های خون است.

جدیدتر درمان مانند آرکانزاس درمان استفاده از مواد مخدر است که هدف قرار دادن سلول های سرطانی به طور غیر مستقیم. آنها در تلاش برای خاموش کردن بر روی سوئیچ می گوید که سلول های سرطانی به تکثیر بینهایت. تلاش آنها برای جلوگیری از خون منابع است که اجازه می دهد سلول های سرطانی را شکوفا. تلاش آنها برای جلوگیری از سیگنال های فرستاده شده از سلول های سرطانی به حالت عادی بدن برای مبارزه با بیماری سلول های است که می گوید در اثر “من یک سلول طبیعی — مرا تنها بگذارید.” تلاش آنها برای تشویق بدن برای مبارزه با بیماری سلول برای رفتن پس از آن سلول های سرطانی و انجام شغل خود را-است که برای از بین بردن آنها را به عنوان ناخواسته سلول ها در بدن است. بدیهی است این است که یک شخص غیر روحانی توضیح وظایف درخواست از مواد مخدر در این رژیم درمان اما شما ایده را دریافت کنید.

پس از این داروها به طور مستقیم می رود به کشتن سلول های سرطانی آنها بسیار کمتر مضر به خوبی سلول های بدن است. این به این معنا نیست که آنها بی ضرر هستند به حالت عادی سلول های بدن است. آنها هنوز هم بسیار قوی مواد شیمیایی است که باید استفاده نمی شود به آرامی. اما آنها به نظر می رسد هر کار خوبی برای انجام شغل مورد درخواست آنها. امید به زندگی در بیماران دریافت آرکانزاس درمان ذکر شده به مدت ده سال به همراه و بالا رفتن.

عمده عوارض جانبی رخ می دهد با این رژیم درمانی, اما آنها به نظر می رسد ارزش ناراحتی. نویسنده در مورد این دو عوارض جانبی عمده در حال بدتر شدن عضله قلب و نوروپاتی محیطی. نویسنده قلب بهره وری رو به وخامت گذاشته به اندازه کافی در طول دوره درمان او بود که مانع از دریافت دومین پیوند سلول های بنیادی. پس از خواندن مقدار زیادی از اطلاعات در اینترنت قبل و در طول درمان او به نحوی از دست رفته این امکان وجود دارد که شیمی مواد مخدر می تواند تاثیر منفی عضله قلب. کارایی خود را از بطن چپ رفت از نرمال بالاتر از 50% تمام راه را به پایین به 26 درصد است. در این سطح پایین او برای درمان نارسایی احتقانی قلب. متخصص قلب و عروق گفت: هرچند که در بسیاری از موارد می تواند قلب را بهبود می یابند از شیمی ناشی از سطوح مانند این. این در واقع اتفاق افتاده در نویسنده است. قلب خود را بهره وری افزایش یافته است یک بار دیگر به نزدیک به سطح نرمال.

پس از قلب بهره وری مشکلات تشخیص داده شد نویسنده برای جستجو و پیدا چندین مقاله که در واقع هشدار می دهند که برخی از داروهای شیمی مورد استفاده در این رژیم می تواند تاثیر منفی عضله قلب. یکی از داروهای خاص ذکر شده بود به عنوان مستعد به ایجاد مشکلات قلبی است. هنگامی که از او خواست که یکی از پرستاران شیمی که از این داروها می تواند اثر نامطلوبی بر قلب او پاسخ داد: “آنها احتمالا انجام دهد.”

به نوروپاتی محیطی است که عمده مزاحمت اما به نظر نمی رسد به یک تهدید کننده زندگی مشکل است. نویسنده انگشتان دست و پا همه سوزش و احساس می کنم تا حدودی بی حس بیشتر از زمان. سرطان مواد مخدر و حتی سرطان و نگهداری مواد مخدر به نظر می رسد به علت این مشکلات است. پس از اصلی سرطان داروها متوقف شد ، سوزن سوزن شدن و بی حسی فروکش کمی اما نه به طور کامل. وجود دارد روز پس از شیمی درمان هنگامی که نویسنده دست صدمه دیده است — به ویژه هنگامی که برگزاری یا لمس سرد اقلام است. امروز آنها در حال tingly اما این احساس می تواند نادیده گرفته شود بیشتر از زمان.

نویسنده بدن است در حال حاضر “به عنوان پاک از سلول های سرطانی که ممکن است” با توجه به انکولوژیست خود را. این پزشک همچنین اظهار نظر در این بازدید که بسیاری از قدردانی نمی جاذبه بیانیه ای که. “سال پیش نیمی از افرادی که قرارداد مالتيپل ميلوما درگذشت ظرف 3 سال از تشخیص.” تعداد کسانی که تا حد زیادی توسعه یافته در حال حاضر با توجه به شیمی رژیم مانند آرکانزاس درمان است.

[ad_2]