مراحل ارث انحصار وراثت

[ad_1]

همه ما باید برای رفتن دیر یا زود. و بسیاری از ما را انتخاب کنید به ترک بیشتر از خاطرات به این عزیزان. این است که چرا ساخت خواهد شد و مشخص وارثان تبدیل شده است از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر شما در مورد مراقبت از همسر و فرزندان خود را, مطمئن شوید که آینده خود را امن است مدت ها پس از شما از بین رفته اند. قبل از دریافت هر گونه پول و دسترسی به املاک و ذینفع باید منتظر فرایند قضایی را به پایان برساند و ارث توزیع شده است. وجود دارد چند مرحله برای هر نوعی انحصار وراثت.

اولین چیزی که برای انجام شده است به موجودی از مرحوم دارایی و اسناد و مدارک. تعیین محل و با دقت محل گذشته خواهد شد و عهد و مراسم تشییع جنازه و/یا ابطال اعتماد زندگی است. علاوه بر این, شما باید در پیدا کردن اسناد و مدارک مربوط به مرحوم وضعیت مالی (بانک و کارگزاری اظهارات سهام و اوراق قرضه گواهی بیمه نامه های عمر شرکت و سوابق ماشین و قایق عناوین).

همچنین چک کنید اگر وجود دارد هر گونه بدهی پرداخت می شود قبل از دسترسی به دارایی. بررسی صورت حساب آب و برق صورتحساب کارت اعتباری, وام مسکن, وام های شخصی صورتحساب های پزشکی و تشییع جنازه لایحه. نماینده شخصی را به تصمیم می گیرید که بدهی های مشروع هستند و باید پرداخت شود.

بعدی دریافت منصوب به عنوان نماینده شخصی از انحصار وراثت و مستغلات و یا قبول قرار ملاقات به عنوان جانشین امانت. این مهم است که تعیین خواهد کرد که مسئولیت رسیدگی به دارایی طی روند قضایی. اگر انحصار وراثت مورد نیاز است و سپس نماینده شخصی نیاز به منصوب شده توسط دادگاه انحصار وراثت. تعیین مجری یک موضوع ظریف و انتخاب باید انجام شود با در نظر گرفتن عوامل متعدد از جمله مرحوم آرزوها و نماینده واجد شرایط بودن.

پس از نامگذاری مجری (یا نماینده شخصی) در این بخش آغاز می شود.

کل ثروت باید مورد بررسی قرار گرفت. دوباره, این یک بازی بسیار حساس و پیچیده فرایند پس از آن را شامل محاسبه ارزش دارایی در زمان مرگ است. به عنوان شما می توانید تصور کنید که این تاثیر عمیقی در هنگام محاسبه پول به ارز خارجی یا خارجی خواص. همچنین در حال حاضر مشخص است اگر و مستغلات و یا اعتماد خواهد بود موضوع را به دولت مالیات املاک, دولت, مالیات بر ارث و/یا فدرال مالیات املاک. پس از آن مجری خواهد شد نیاز به پرداخت مرحوم نهایی صورتحساب و هزینه های اداره و مستغلات و یا اعتماد.

این مجری همچنین تمام فایل های قابل اجرا و مستغلات اظهارنامه مالیاتی و/یا مالیات بر ارث بازده مرحوم نهایی مالیات بر درآمد بازگشت(ع) و اولیه و نهایی و مستغلات و یا اعتماد بازده مالیات بر درآمد. و آن را باید انجام دهید که به همان سرعتی که ممکن است به منظور اجتناب از مجازات است.

و گام نهایی این است که به توزیع پول و دارایی به ذینفع. پس از تمام بدهی و پرداخت می شود ،

[ad_2]