مردم این‌قدر مشکل دارند که دیگر فوتبال برای‌شان جذاب نیست

[ad_1]

قاسم حدادی‌فر در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد حاشیه‌های دیدار ذوب‌آهن – ماشین‌سازی و برخی اشتباهات داوری که به عقیده ذوبی‌ها به این تیم ضربه زد، گفت: خیلی‌ها این بازی را دیدند و همه چیز برای فوتبالی‌ها و هواداران تیم ما روشن و مشخص بود. اگر دو گل سالم ما مردود اعلام نمی‌شد الان سه امتیاز بیشتر داشتیم، ولی متأسفانه روی اشتباهاتی که باورکردنی نبود در نهایت شکست خوردیم. من این همه سال فوتبال بازی کردم، ولی تا به حال چنین قضاوتی را ندیده بودم.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود این داور مدتی محروم خواهد شد، تأکید کرد: محرومیت یا عذرخواهی داور و مسئولان چه چیزی را در مورد تیم ما تغییر  می‌دهد؟ آیا قرار است سه امتیاز را به ذوب‌آهن بدهند؟ قطعاً این اتفاق رخ نخواهد داد. تیم ما سه امتیاز را به راحتی و با اشتباهات داور از دست داد. ما واقعاً شرمنده هواداران هستیم و با برد در این بازی می‌توانستم حداقل شرایط خودمان را در جدول کمی بهتر کنیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن در ادامه خاطرنشان کرد: خیلی از هواداران فوتبال در این شرایط سخت اقتصادی حداقل به این فوتبال دلخوش کرده‌اند، هر چند که معتقدم مردم این‌قدر مشکل و بدبختی دارند که دیگر فوتبال برای‌شان جذاب نیست و اهمیت چندانی ندارد. الان مردم وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوند به جای فکر کردن به فوتبال یا تفریح‌های دیگر به این فکر می‌کنند که قیمت گوشت، مرغ، گوجه و … چقدر است و دلار چقدر گران‌تر شده است. از طرفی در فوتبال هم اتفاقاتی رخ می‌دهد که خیلی‌ها را دلسرد می‌کند.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان تصریح کرد: تیم ما امسال نتایجی نگرفت که در حد اعتبار و نام باشگاه باشد، ولی گاهی اوقات هم با اشتباهات داوری اذیت شدیم. الان هم تلاش می‌کنیم در بازی‌های بعدی عملکرد خوبی داشته باشیم و چند پله در جدول صعود کنیم.

[ad_2]

Source link