معرفی بهترین دزدگیر ماشین و ردیاب خودرو

سیم بنفش در صورت نیاز مشتری به سیم بنزین پشت آمپر وصل میشود.سیم آبی و مشکی کوتاه به قرمز و مشکی دکمه اعلان خطر SoS وصل میشود. این ردیاب جی پی اس توسط شرکتهای مختلفی تولید میشود و از آن برای کنترل ناوگان اتوبوسرانی یا جهت کنترل نمودن اتوبوسهای داخل شهری و میان شهری استفاده نمود. شرکتهای باربری و ماشینها به عنوان ردیاب کمکی جهت حفظ اموال از این ردیاب استفاده میکنند. استفاده از مدلهای آفلاین مشکلات خاص خود را دارد. قیمت ردیاب پلیسی آهنربایی نیز در حدود ۲ میلیون تومان است که یک مقدار بالا می باشد اما دارای مشتریان حرفه ای خاص خود است. قیمت یک ردیاب خودرو با کیفیت از ۴۰۰ هزار تومان آغاز شده و بسته به امکانات و کشور سازنده و خدمات شرکت ارایه دهنده ، تا حدود ۳ میلیون تومان خواهد بود. به هر میزان که مدل ردیاب دارای امکانات بیشتری باشد، نصب آن پیچیدهتر خواهد بود. اگر خودروی شما بسیار گران قیمت است و به دنبال گزینه ای هستید که هیچ نیازی به سیم کشی نداشته باشد، می توانید از مدل ردیاب پلیسی مدل GM300 استفاده کنید که دارای یک آهنربای بسیار قوی برای چسباندن دستگاه به اتومبیل است.

برای تنظیم مدت زمان اجرای اطلاعات کافیست مدت زمان اجرا را مشخص کنید و مثلا برای مدت 60 ثانیه اس ام اس زیر را به شماره سیم کارت جی پی اس ارسال کنید. جی پی اس هایی که در کلاس تجاری استفاده میشوند، امکان خطا تا حداقل ۲ متر را دارا میباشند. ردیاب خودرو جایگزین پیشرفته ترین دزدگیرها شد، چرا که یک دزدگیر محدودیت هایی دارد که به راحتی قابل دور زدن است، کافی است برق خودرو قطع شود دیگر دزدگیر کارایی ندارد یا اگر خودرو سرقت شد هیچ دزدگیری قابلیت ارسال موقعیت خودرو را برای مالک ندارد اما ردیاب ها به تمام محدودیت های دزدگیرها پایان میدهد و نگرانی و دغدغه ای در این زمینه به جا نمیگذارد. یکی از سوالات مهمی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید این است که آیا ردیاب، فقط روی خودرو قابلیت نصب را دارد؟ اگر اندازه ردیاب برای شما مهم است و دوست دارید ردیاب شخصی بسیار کوچک داشته باشید که توسط سارقین و دیگران به راحتی دیده و پیدا نشود می توانید از ردیاب مدل GM100 استفاده کنید که اندازه آن فقط ۳٫۵ در ۳٫۵ سانتی متر است و در حال حاضر کوچکترین ردیاب در جهان است. شما با مرور نکات خرید ردیاب خودرو و بررسی ویژگی های هر کدام از این ردیاب ها می توانید بر اساس نیازی که دارید اقدام به خرید کنید.

ما به عنوان یک گروه فنی مهندسی ارایه دهنده خدمات فوق توصیه اکید مینماییم برای خرید دستگاه ردیاب یا خرید ردیاب خودرو به هیچ وجه عجله نکنید و با بررسی امکانات دستگاه های مختلف و داشبورد مدیریتی که در اختیار شما قرار میدهند با تصمیم گیری درست اقدام به خرید نمایید. با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی همگانی به اینترنت پرسرعت، سبک زندگی افراد دراین سال ها شدیدا تغییر کرده است، به عنوان مثال دیگر کمتر کسی را میبینید برای امنیت خودرو صرفا به یک قفل فرمان اکتفا کند، این افراد با پیشرفت تکنولوژی امنیت و کنترل کامل خودروشان را با یک دستگاه کوچک به اسم ردیاب خودرو رقم میزنند و هرگز دغدغه ای در این زمینه ندارند چرا که میدانند آخرین تکنولوژی امنیت برای خودرو همین ردیاب است. در زمانی که دستگاه ردیاب خودرو نصب شده باشد، احتمال افت کیفیت با سیگنال وجود خواهد داشت و خطا رخ خواهد داد.

قطعاً ارائه دهندهای که برای پیشرفت خود برنامه ریزی بلندمدت و دقیق کرده باشد، به راحتی عرصه را خالی نخواهد کرد. در صورتی که این رانندگان دارای سرعت بیش از حد مجاز باشند، یک پیام برای شما مبنی بر اینکه رانندگان دارای سرعت غیر مجاز هستند ارسال خواهد گردید و شما میتوانید در همان زمان این موارد را به رانندگان گوشزد نمائید. امکان شنود داخل خودرو را ندارد اما خاموش کردن خودرو با پیامک از هر جای جهان، موقعیت یابی دقیق خودرو بر روی نرم افزار های شرکت ایمن ردیاب و نقشه گوگل، تعیین سرعت دقیق خودرو ومکان طی شده، اعلام هشدار ضربه به خودرو و روشن شدن خودرو توسط پیام بهکاربر، اعلام هشدار سرقت شدن خودرو و برداشتن سر باطری به کاربر از دیگر کارایی های آن می باشد. ناحیه امن این امکان را به شما می هد تا یک ناحیه شعاعی بر روی نقشه تعریف نمایید و در صورت خارج شدن خودرو از آن ناحیه پیام هشدار دریافت کنید. نحوه کارکرد جی پی اس خودرو بدین صورت است که با استفاده از سیستم های آفلاین و یا آنلاین اقدام به ارسال موقعیتهای خودرو و یا نمایش محل خودرو و مسیر حرکت بر روی نقشه می نمایند. همچنین اطلاعات مسیر های حرکت خودرو و مکان های توقف آن را ذخیره کرده ، و به شما اطلاع دهد.

از دیگر قابلیت های ردیاب آهنربایی خودرو مدل GT20 می توان به ذخیره تاریخچه مسیر ها تا یک ماه و قابلیت تعریف ناحیه امن اشاره نمود. همچنین این مدل دارای باتری داخلی می باشد که در مواقع ضروری می تواند تا ۲۴ ساعت بدون برق ماشین کار کند. در نرم افزار ردیاب ماشین نقشهای طراحی شده است که شما به راحتی میتوانید بر روی نقشه موقعیت خودرو و مسیرهایی که طی کرده است را ببینید. ردیاب IR69 از دسته مکان یاب هایی است که در حین نصب نیاز به سیم کشی دارد اما نصب و کاربرد ساده ای دارد. یک ردیاب خودرو خوب چه ویژگی هایی دارد؟ پس ریسک بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد. مدیریت وسایل نقلیه روی کاغذ کار بسیار دشواری است. و حتما به خدمات و پیشینه کار شرکت ارایه دهنده این محصول توجه کافی کنید. اگر گشتی در بازار بزنید حتما با قیمت های بسیار پایینی نیز مواجه خواهید شد که این قیمت ها اصلا منطقی نیست و با قیمت های بسیار کمتر ، دلیلی وجود ندارد که شما محصول با کیفیت و خدمات مناسبی دریافت کنید. با توجه به نوع کاربری، امکانات و نحوه کارکرد آنها در بازار به مشتریان عرضه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید