موفقیت بدون نیاز به عذر خواهی

[ad_1]

“موفقیت بدون نیاز به عذر خواهی. عدم اجازه هیچ alibis.” ناپلئون هیل

زمانی که من فکر می کنم از ناپلئون هیل, به نظر من تأثیر عمیق او تا به حال در زندگی من با کتاب فکر می کنم و رشد غنی. من همیشه بر این باور بودند که چون او فرصت داده شد برای مصاحبه با 500 جهان ثروتمندترین مردان زندگی خود را از سفر پر از “شراب و گل سرخ.”

اما پس از خواندن جدیدترین کتاب باشگاههای شیطان من کشف کرد که در این دوره از تحقیقات خود او در مصاحبه هزاران شکست نیز هست. او متوجه شد که او یاد گرفته خیلی بیشتر از افرادی که موفق تر از او از زنان و مردان موفق. با دیدن آنچه که مردم انجام می دهند اشتباه او قادر به سرمایه گذاری بر روی بهترین نوع از تجربه افراد دیگر را تجربه کنند. این اجازه داده او را به آوردن یک نمای متعادل به خوانندگان خود و اشاره به آنچه باعث می شود ما را گمراه کردند.

یکی از چیزهایی که ناپلئون هیل متمرکز در سراسر این کتاب با داشتن یک هدف اصلى و هدف مشخص در زندگی است. او نشان داد که زمانی که مردم در حال تک تحولات مصمم به رسیدن به هدف در آنها بسیار بیشتر احتمال دارد به آن دست یابد. آن را همیشه آسان نیست. بعضی اوقات درست زمانی که به نظر می رسد ما در سمت راست مسیر زندگی ما می اندازد موبایل و کامپیوتر. اعتقاد من این است که یک راه “تست” ما را به ببینید که چگونه متعهد ما واقعا در حال دستیابی به موفقیت با ما زندگی و اهداف است. در حال رفتن به رها کردن و یا حرکت ؟

من پیدا کرده اند که زمانی که من بسیار خاص در تعیین هدف, سحر و جادو اتفاق می افتد. بسیاری از سال پیش, من می خواستم برای پیدا کردن همسر روح من – کسی که برای به اشتراک گذاشتن بقیه زندگی من با من است. در هنگام ایجاد لیست من نوشتم کلی چیز بود و من می خواستم او را دوست داشتنی و من “بهترین دوست.” من هم بسیار صریح و روشن است که من می خواستم او را به بیش از شش فوت قد یک سر پر از مو باید یک مدرک حرفه ای و عاشق گربه است. توصیف من از این رمز و راز “آقای شگفت انگیز” در ادامه به صورت کامل در یک صفحه و نیم. من نوشت: این لیست در سال 1993. من اسکات در سال 1994 در کمتر از یک سال بعد. به عنوان من بررسی این لیست متوجه شدم که اسکات ملاقات هر یک از معیارهای من.

با خاص بودن من قادر به به من ناخودآگاه ذهن به اطلاعات آن نیاز به آوردن رویای من به ثمر. من می تواند “دیدن” اسکات در ذهن من چشم من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که از آنجا که لیست که من “ایجاد” او را به زندگی من آمده است. نوشتن اهداف خود را خوب است; که بسیار خاص در جمله بندی خود را و قصد خود را بهتر است.

اگر شما که در آن شما خواهید بود در حال حاضر آن را OK. اگر شما در حال فکر کردن است که چمن سبزتر است و در حیاط خلوت شخص دیگری فکر می کنم دوباره. موفقیت معمولا پس از برخی از نوع از ظروف سرباز یا مسافر. بزرگتر ظروف سرباز یا مسافر بیشتر موفقیت است. هنگامی که شما سقوط خود را انتخاب کنید تا خودتان را با قلم مو یادگیری از اشتباهات خود و “سعی کنید دوباره امتحان کنید.”

# # #

PS – خواندن شرح حال از مردم شما را تحسین و شما ببینید که چقدر “سرگین” آنها تا به حال به از طریق رفتن تا زمانی که آنها خود را پیدا نهایی “موفق باشید.”

PSS – این ششمین بار در یک سری از مقالات در کتاب های کلاسیک ناپلئون هیل “فکر می کنم و رشد غنی است.”

[ad_2]