موفقیت برابر دستاوردهای نه اشتغال

[ad_1]

چگونه اغلب شما از کسی بپرسید که چگونه آنها می رویم و آنها پاسخ: “مشغول است.” بعد از آن شما یک بحث با آنها در مورد مشغول بودن. آن معمولا لایههای پایمال کردن و لمس از خستگی. تاکید در این بحث این است که در اطراف اشتغال و تاثیر آن. اگر شما به من اجازه گفتن آن را's نه پوچ بحث! اغلب وجود دارد هیچ اظهار نظر در مورد آنچه موفقیت اشتغال است دستیابی به. هنگامی که ما مشغول هستند و همیشه در رفتن ما به نظر می رسد دستیابی به همه چیز اما این همیشه مورد نیست.

اشتغال اغلب بدان معنی است که ما در حال گردش از یک چیز دیگر بدون فکر کردن. ما می تواند تبدیل به رباتیک انجام همان چیزی که هر روز بدون سوال که آیا این مهم است که لازم و یا حتی یک اولویت است. به عنوان اواخر پیتر دراکر یکی از بزرگترین مشاوران مدیریت گفت: “وجود دارد's چیزی بیشتر بی فایده تر نسبت به انجام به خوبی که باید انجام نمی شود در همه.”

اشتغال نیز می تواند به این معنی است که ما چند tasking انجام بسیاری از چیزها را در یک بار انجام هیچ یک از آنها را به خوبی و قطعا دستیابی به موفقیت در آنچه که ما انجام می دهند. در حالی که ما استفاده می شود به تحسین مردم است که می تواند چند وظیفه ما در حال حاضر می دانم که این خوب نیست استفاده از زمان ما در اکثر موارد. ما اتلاف زمان قابل توجهی تغییر مغز ما از یک وظیفه به دیگری و بازگشت. همچنین این نیست کمک ما را به تمرکز بر آنچه ما انجام می دهند به تولید بهترین نتایج و یا موفقیت ما واقعا می خواهید.

اشتغال است که اغلب ناشی از ناتوانی ما به خاموش کردن در این 24/7 دنیای تکنولوژی. از آنجا که ما در حال به طور مداوم تحریک شده توسط تلفن های هوشمند ما که ما حمل در جیب ما, ما یک حس است که ما به طور مداوم مشغول زیرا مغز ما است که همیشه در حالت آماده باش, همیشه فعال است. در واقع مغز ما می شود خسته می کند و عملکرد با هوشیاری و تمرکز است که به ارمغان می آورد موفقیت یا نتایج بسیار پربار افراد است.

اشتغال همچنین بدان معنی است که ما زمان را به تأمل و اندیشیدن به قدم به عقب از آن و نگاه به عقب در با چشم های جدید. هنگامی که ما به't انجام این, ما موفق به نگه دارید تا با آنچه's جدید و لبه برش در حرفه ما یا بخش صنعت. هنگامی که ما توقف ما متوجه ما از دست رفته قایق. ما انتهایی پشت در عمل خلاقانه.

چالش این است که به تغییر چرخ دنده ها و اجازه رفتن اشتغال و تمرکز بر دستاوردها.

  • هنگامی که مردم بپرسید که شما چگونه در حال تغییر دهند. به آنها بگویید که چه شما در حال انجام آنچه که شما در حال کار بر روی موفقیت شما با داشتن بلکه آنچه را به چالش می کشد. باید سازنده و معنی دار بحث در مورد آنچه باعث می شود شما را مشغول و چگونه اشتغال پرداخت.
  • می دانم آنچه که مهم و ارزشمند است و مطمئن است که اولویت خود را. تمرکز کار خود را و زندگی خود را در اطراف شناسایی ، کار کردن آنچه شما می خواهید برای جلوگیری از انجام به عنوان به خوبی و ترک است که فضای رایگان به بوی گل سرخ.
  • مدیریت انرژی خود را. نوشیدن آب و آبرسانی خودتان و ورزش. تنها قرار داده و به بدن خود آنچه را ببخشید و آن را برای دستیابی به نتایج بزرگ. را می شکند و به روز کردن و شارژ – در طول روز در طول هفته در طول سال است.
  • زمان را به تأمل و اندیشیدن. راه رفتن در یک محل است که آسانسور روح خود را به سطح دیگری. تفکر. انجام تای چی, پیلاتیز و یوگا. نشستن با یک کتاب یا مجلات حرفه ای و یا گوش دادن به پادکست و دریافت آب خلاق است که شما منجر به موفقیت شما واقعا سزاوار.

چرا این مهم است ؟

شما باید منحصر به فرد استعدادها و توانایی های بالقوه است که بکر و دست نخورده. در حالی که شما اجازه می دهد خود را به گرفتار در طوفان اشتغال شما نمی توانید تمرکز بر کشف و به دست آوردن وضوح شما نیاز به تبدیل شدن به کسی که شما واقعا هستند و سهم شما قادر به ساخت. شما نمی تواند شما را به زندگی حرفه ای و شخصی این مسائل است که تفاوت واقعی.

[ad_2]