موفقیت برگ ردپای شکست سرنخ برگ

[ad_1]

ریتا مای قهوه ای یک بار گفت که “جنون در حال انجام همان چیزی که بارها و بارها اما انتظار نتایج متفاوت است.”

زمانی که ما به عقب نگاه در زندگی ما حتی به تازگی ما می توانید ببینید که در آن یا احساسات ما رو بهتر از ما و یا ذهن ما تحریف واقعیت به کت و شلوار خود را. در بررسی گذشته ما به راحتی می توانید بگویید که در آن چیزی را اشتباه رفت و اگر ما به اندازه کافی باهوش ما نمی خواهد تکرار همان اشتباه دوباره.

اغلب ما به اندازه کافی باهوش و من متوجه شدم حتی در مورد خودم که چون من هم یک ذهن مگر اینکه من فوق العاده حساس و آگاه باشید من سقوط به همان تله به عنوان هر کس دیگری.

در حال حاضر این صدا ممکن است مانند بسیاری از وحی است اما حقیقت این است که ذهن ما مشابه هستند و تنها تفاوت تا جایی که راه ما حفاظت و دفاع از خودمان است. این عادت شناخته شده است به روانشناسان و دیگران به ما مکانيسمهای دفاعی است که ما از دوران کودکی است.

آیا شما می دانید که ما در مورد 60,000 70,000 افکار هر روز و حدود 70 درصد از کسانی که افکار تکراری?

آنچه من رانندگی در این است که ما می توانیم انجام کارهای متفاوت و دستیابی به یک زندگی ارزش زندگی اگر ما می توانید ببینید که در آن ما رفت. در این راه ما شکست های گذشته را ترک سرنخ و از این سرنخ ما می توانید ببینید که در آن ما رفت. یک عادت اکثر انسان است گرایش انتظار می رود که هر دو از بهترین چیزها در زندگی و بدترین چیز در زندگی ادامه خواهد داد.

تا آنجا که دنیای تجارت و جهان بقا نگران هستند این خوب است برای کسانی که مثل خودم هستند که ضد ادواری در طبیعت و انجام مخالف آنچه جمعیت فکر می کند می کند و در شرایطی که در آن این است که وسوسه انگیز به دنبال جمعیت.

اما انسان همه ما تمایل از بقا – به می خواهید به دنبال جمعیت و حتی کسانی مثل خودم که تمایل به انجام مخالف جمعیت باید مراقب ما هستند و نه در واکنش به جای پاسخ ،

من به مشکل چند بار به خاطر من فرض کرده اند که همه چیز ادامه خواهد داد “خوب” و فراوان است. در حال حاضر در حالی که این رویکرد ممکن است کار روانی آن می تواند فاجعه آمیز نتایج مالی به خصوص اگر شما مستعد ابتلا به خطرات مصرف.

برای مثال اگر روند بازار سهام و یا حتی در اجتماعی متوسط جهان (خدای ناکرده ) به رفتن در برابر این روند ممکن است کار اگر شما ایده های بسیار خلاقانه و منحصر به فرد است که آنها در ارائه آنچه دیگران نمی تواند; اما اگر آنها نمی, شما دریافت شده توسط سیل و یا اراذل و اوباش.

آنجا که موفقیت ترک ردپای ما همیشه می توانید مدل بهترین وقتی که می آید به مسائل مربوط به بقا و شاید کسب و کار و حرفه, اما هرگز نباید فراموش کنیم خودمان را به دلیل این است که ما ایستادگی کردن از بقیه; مدلسازی بهترین تا آنجا که به سیستم و استراتژی خوب است اما هرگز در هزینه ما فردیت.

سام

[ad_2]