موفقیت در زندگی: آنچه معروف زندگی مردم آشکار

[ad_1]

بزرگ آهنگساز آلمانی Ludwig van Beethoven رفت و از طریق یک دوره بد از زندگی خود را در اطراف سن 32 چرا که او تا به حال تبدیل شدن کاملا ناشنوا است. فکر خودکشی او خواهد شد. اما بعد از آن او خود غلبه شنوایی مشکل به رسمیت شناخته شد به عنوان یکی از بزرگترین آهنگسازان تمام وقت – او نوشت و نه insuperable سمفونی – و شد یک جشن عضو وینی جامعه است.

ناپلئون دیگر را فراهم می کند یک مثال. در طول سال 1792 به 1809 او تقریبا تمام اروپا بود تاج امپراتور فرانسه و یک زندگی پر از عظمت و شکوه پیروزی و موفقیت است. اما پس از آن همه چیز معکوس: ناپلئون از دست او آورد او از شکست در نبرد واترلو و او تبعید شد در نهایت به کنترل از راه دور جزیره سنت هلن.

این دو نمونه از تغییرات فصول از خوب به بد و بالعکس در زندگی از افراد مشهور هستند که نه تنها آنهایی که. بسیاری از بیشتر از دیگران نشان می دهد همان تغییرات در زندگی مردم به عنوان نشان داده شده در جزئیات در کتاب من نوشته اند که شما را نگاه کنید. مهم تر این است که این فصل از افراد معروف جایگزین از خوب به بد و بالعکس با توجه به یک الگوی خاص. یک فصل خوب را می دهد جای خود را به یک بد در یک لحظه و یک بد نجومی می دهد جای خود را به یک خوب نیز در یک لحظه – و…. در این کتاب به توضیح در جزئیات است که الگوی.

وجود این الگو اساسا تبدیل راه همه ما امروز زندگی می کنند و کمک می کند تا ما را به زندگی می کنند یک زندگی بسیار بهتر. لحظه ای که شما به پایان رسید خواندن این کتاب شما قادر خواهید بود به یاد بگیرند که آیا سال فقط پیش خوب هستند یا بد برای شما و چه مدت در این فصل خواهد داشت. شما قادر خواهید بود در نتیجه به عمل درآمده: اگر یک طوفان در افق شما پناهگاه در زمان; اگر روز آفتابی برچسبها جلوتر شما را به استفاده از آن قبل از اینکه فرصت عبور می کند. شما قادر خواهید بود به را مهم تصمیم گیری در مورد زندگی حرفه ای خود را, ازدواج و خانواده, روابط و زندگی دیگر مسائل.

شما ببینید در میان چیزهای دیگر, چرا شما باید کشف و ضبط با ناامیدی و بدبینی زمانی که شما در یک بد فصل – ترس که در این فصل هرگز به پایان خواهد رسید. وینستون چرچیل به عنوان مثال شکست خورده خود در امتحانات مدرسه دوباره و دوباره زمانی که او در یک فصل از زندگی خود را و در یک لحظه یکی دیگر از فصل بد او گفت: “من انجام می شود, من به پایان رسید.” اما بعد از آن او شد نخست وزیر کشور خود.

همچنین شما می خواهد ببینید که چرا شما می توانید جرات هنگامی که شما در یک فصل خوب – سرنوشت با شما است. کریستف کلمب به عنوان مثال موفق به کشف جهان جدید پس از او در یک فصل از عمر خود را با وجود این واقعیت است که تقریبا همه – اسپانیایی سلطنتی شورای گنجانده شده است – شک و تردید بود و تا به حال رد ایده خود را.

وجود دارد بسیاری از مزایای دیگر استخراج از الگوی فصول متناوب در زندگی افراد مشهور را به عنوان شما را در جزئیات در این کتاب است.

[ad_2]