موفقیت در مقابل شکست در وزارت ورزش

[ad_1]

موفقیت چیزی است که شما آماده به خودتان هر روز. که یک صبح سرد زمانی که شما می خواهید به رول بیش از, اما به جای رفتن به تمرین یک لحظه تعیین. موفقیت و افزایش اعتماد به نفس و خود تداوم. همه ما آن را می دانم در آن رشد و آن را دوست دارم.

شکست از سوی دیگر به عنوان یک استرس زا و منفی را تجربه کنند. به این معنی چالش و مشکلات نمی دانستند و یا بدتر از همه شکست. تاثیر آن بر اعتماد به نفس ما منفی ایجاد شده بر خود را و می تواند تبدیل به یک الگوی. این می تواند به معنی یک تهدید برای بقای ما. بنابراین ما باید یک گریزی به آن است. ما دوست ندارم شکست.

آیا شما می دانید که شکست مانند استرس است که در واقع برای شما خوب است ؟
از آزمون و خطا خسته کننده و سخت نیازمند تلاش و شکست ما انسان ها یاد گرفتم چه کار می کرد برای زنده ماندن.

شکست چیزی است که ما به عنوان انسان نیاز به برخورد برای رشد جدید و خلاق تغییرات – شورش. شکست باعث می شود ما را به ارزیابی مجدد, ارزیابی مجدد و شروع دوباره. از ضرورت یادگیری ما را به خطرات و فکر می کنم “خارج از جعبه”. شکست است و خاک حاصلخیز که از آن دانه های پشت سر هم و شکوفه. شکست چالش های ما را برای زنده ماندن.

آیا شما می دانید که هیچ استرس کاملا بدتر از همه عوامل استرس زا است. استرس مانند درجه حرارت بدن: اگر آن's بیش از حد کم یا بیش از حد بالا شما می توانید't زنده ماندن اما تعادل مناسب می تواند به شما در حفظ و رفتن قوی. آن را حس می کند به استفاده از استرس انرژی مثبت برای دیدار با زندگی's چالش است. استرس همه بد نیست. بله, شما ممکن است شکست بخورند. این زندگی است. زندگی's برندگان قبول است که در تلاش آنها ممکن است مجبور به تنظیم و حتی شروع دوباره و دوباره. تفاوت بین افراد موفق و دیگران است که آیا شما را از اشتباهات و یا حتی به طور موقت شکست اما چگونه شما پاسخ دهند.

پس چگونه این اعمال به تمرینات خود را? انتظار بیشتر از خودتان. مجموعه استانداردهای بالاتر! این مجموعه شما را برای شکست. البته شما می توانید't که رسیدن به سطح بعدی بالاتر بلافاصله. You'll نگه داشتن تلاش و شکست تا زمانی که شما انجام دهد. در ضمن زمانی که شما don't دیدار با آنها از خود بپرسید آیا من بهترین من سعی? آیا من آن را من همه ؟ اگر جواب شما بله است پس شما شکست خورده و شما بله شما موفق با موفقیت! در حال حاضر شما'll be یک گام نزدیک تر به جدید که سطح تناسب اندام. You'll دریافت سالم و نازی و در همان زمان تشدید خودتان را از نظر روانی و عاطفی به رسیدگی مخوف شکست.

[ad_2]