موفقیت – علت و معلول

[ad_1]

فلیکس دنیس انتشار Tycoon تخمین می زند که به غنی شما نیاز به اعتماد به نفس و اعتقاد متعصبانه. همچنین کمک می کند تا به تونل چشم انداز یک پوست ضخیم استقامت و ظرفیت برای کار سخت است.

پس چرا از آن است که افرادی که از سنین پایین دارای این ویژگی هنگامی که دیگران ندارند ؟ همه این ویژگی ها و یا مخالف توسعه در دوران کودکی است. در اینجا برخی از اظهارات من را بشنود. “من بی فایده در ورزش است.” “من نه هنری.” “من نمی تواند انجام دهد.”

احساس ناامنی بسیاری از مردم حمل از طریق زندگی توسعه یافته در دوران کودکی است. وضع سرزنش در درب از پدر و مادر می داند که کم و یا هیچ چیزی از روانشناسی کودک. افرادی که از طریق زندگی به عنوان شکست شکست غریزه القا در ذهن خود را هنگامی که آنها کودکان بودند. هنگامی که یک کودک به وجود می آید آن است که مانند یک تکه از خاک رس قرار داده شده در دست پدر و مادر به قالب کنند. آنچه که کودک می خواهد به عنوان یک فرد بالغ تا حد زیادی بستگی به ورودی پدر و مادر است. شما خوش شانس هستند اگر پدر و مادر خود القا به شما خود باور و نگرش ذهنی مثبت است که شما قادر به دستیابی به هر چیزی که شما ذهن خود را به.

آنچه در مورد مدارس ؟ آنها برای این فکری نوجوانان است. سیستم آموزشی الهام بخش چشم انداز است که پرورش استعدادهای طبیعی خود ایجاد محیط اکسل. آن را فراهم می کند نیست همان فرصت برای غیر روشنفکران. بسیاری نمی رسیدن به سطح علمی انتظار می رود مدرسه و تلقی شکست.

واقعیت این است که هر فردی با شکست عمیقا ریشه دوانده در ذهن ناخودآگاه خود می توانید تغییر دهید و تبدیل به موفقیت آنها همیشه می خواستم. بن Sweetland گفت: “یک مرد ممکن است صدای پا همراه برای سال بدون دستاورد زمانی که گاهی اوقات به طور غیر منتظره ای قدرتمند در فکر نفوذ به آگاهی و یک رهبر به دنیا آمده است.”

اگر فکر می کنید شما یک شکست چگونه شما موفق خواهد بود ؟ برخی از افراد باور نمی آنها مستحق موفقیت است. شکست تبدیل به یک عادت. به یاد داشته باشید المثل قدیمی “عادت کابل. ما با بافتن نخ هر روز و در گذشته ما نمی تواند آن را بشکند.” این باور نیست. آن را بی معنی است. تغییر عقیده خود و زندگی خود را تغییر دهید.

برخی از افراد بر این باورند ، “با من شانس آن را هرگز اتفاق می افتد.” توماس جفرسون گفت: “من اعتقاد زیادی به شانس و سخت تر کار کنم من بیشتر از آن را داشته باشد.”

تفاوت بین موفقیت و شکست است و دولت از ذهن است. W. Clement Stone با 100 دلار ساخته شده است یک ثروت شخصی از $100million. بزرگ مرد معتقد نگرش ذهنی مثبت. او گفت: “کمی وجود دارد تفاوت در مردم اما که کمی تفاوت باعث می شود یک تفاوت بزرگ. که کمی تفاوت نگرش است. تفاوت بزرگ آن است که آیا مثبت یا منفی است.”

وجود دارد هیچ نقطه ای چرخ را دوباره اختراع. دنبال راه بزرگ و موفق آیکون های گذشته و حال است. توماس آلوا ادیسون هرگز شکست به عنوان یک گزینه. در تلاش خود را برای توسعه لامپ, او گفت:, “من شکست خورده است. من فقط 10000 راه هایی که کار نمی کند.”

در عرصه میدانی یک مرد جوان پشت سر هم نزد صحنه فریاد “من بزرگترین. من بزرگترین.” Cassius رس در حال حاضر محمد علی ناشناخته بود. او قدرتمند و باور مثبت. من بزرگترین بود چوب اسکنه خورده به ذهن ناخودآگاه. او نه تنها تبدیل به بزرگترین بوکسور است که تا کنون زندگی می کردند اما, انتخاب شد, بزرگترین ورزشکار قرن بیستم است. او همیشه باید افکار شکست ؟ من شک دارم.

باید باور. استفاده از یک باور مثبت سیستم به عنوان سنگ بنای برای سوق دادن شما به جایی که شما می خواهید.

تجسم آنچه شما می خواهید به انجام و یا می شود. ایجاد انگیزه است که باعث شتاب گرفتن است. سپس اقدام. موفقیت شما خواهد بود. قوی تر خود را باور بیشتر خواهد شد و خود را به موفقیت.

همیشه Napolean هیل بیانیه ای در خط مقدم از ذهن خود “هر چیزی که می توانید تصور ذهن و بر این باورند که ذهن می تواند رسیدن به.”

کپی رایت 2006 Dr Phil Hariram

[ad_2]