موفقیت پیش نویس قدرت

[ad_1]

کسی یک بار از من پرسید که چگونه شما می دانید زمانی که شما موفق اگر شما به طور مداوم در حال کار برای رسیدن به موفقیت است. من به او گفتم که موفقیت برگ سرنخ و حتی در حالی که شما در دوره وجود دارد راهنمایی برای نگه داشتن شما را در مسیر. آیا می دانید که موفقیت سرنخ برگ? و اگر شما don't می دانم که باید به تشخیص سرنخ و در “پیش نویس” پس از آن برنده't بود به عنوان دشوار است برای شما برای رسیدن به.

تاریخ جانسون یکی از موسس اولین مسابقه نسکار به ابداع تهیه پیش نویس. او متوجه شده است که هر زمان که او درست پشت ماشین دیگری او قادر به رفتن سریع تر. او مشکوک به جلو خودرو کاهش مقاومت در برابر باد برای پشت ماشین توسط “ایجاد یک پیش نویس است.” روش خود را به او کمک کرد تا برنده 1960 دیتونا 500 حتی اگر اتومبیل خود شد و قابل توجهی کندتر از برخی سهام دیگر اتومبیل در مسیر. در هنگام مصاحبه در مورد رانندگی خود را, او به آنها گفت که در مورد روش خود را دارد.

به زودی رانندگان دیگر شروع به تقلید Johnson's تکنیک و تهیه پیش نویس متولد شد. نسکار مسابقه رفت از ترکیبی از شانس و اسب بخار به شدت تکنولوژیک و استراتژیک ،

آنچه در واقع اتفاق می افتد در تهیه پیش نویس?

اساسا جلوی ماشین ایجاد یک کم فشار منطقه – پیش نویس – که اساسا مانند خلاء عمل می کند و می کشد عقب ماشین رو به جلو است. ترکیبی از این جفت ارز از اتومبیل می تواند به عنوان بسیار به عنوان 5mph سریع تر از هر ماشین رانندگی به تنهایی. اضافه کردن اتومبیل های بیشتر به خط و اثرات دو برابر و حتی سه برابر شده است.

به پیش نویس شما باید بدانید و اعتماد خود را car's دست زدن. و اگر شما می خواهید به تغییر موقعیت خود را در خط ماشین شما باید استراتژیک است. دانشمندان ثابت کرده اند که زمانی که شما در پیش نویس شما اعمال 30 درصد کمتر تلاش از شخص شما در حال باطله.

همان درست است در موفق بودن.

اگر چه شما در حال تلاش برای رسیدن به اتحاد هرگز قبل از انجام, شما رنج می برند از درد و ترس و مبارزه برای به انجام رساندن هدف خود را. فقط تصور کنید این فرد ساخته شده است که برای اولین بار تلفن همراه یا تلویزیون.

اما اگر شما می دانید شما پس از پشت سر شخص دیگری است که دنباله دار دنباله و ایجاد پیش نویس برای شما, آن را بسیار آسان تر خواهد بود. و اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به بهتر شما باید بدانید و اعتماد خود را برای اولین بار و با این دانستن شما قادر به ایجاد صدا و تصمیم گیری های استراتژیک است که نه تنها شما را تحت تاثیر قرار, اما دیگران شما را به اتصال با.

چگونه برای پیدا کردن خود را با موفقیت پیش نویس

برای هر چیزی که شما انجام و یا می خواهید برای رسیدن به, به سادگی پیدا کردن دو نفر که بسیار موفق در آنچه شما انجام می دهند و یا می خواهم به انجام و سپس خودتان اختصاص به یادگیری به عنوان آنجا که می توانید در مورد آنها و چگونه آنها را به جایی که آنها هستند. فقط در پیش نویس خود را و است که به تنهایی اعمال خواهد شد 30 درصد کمتر عاطفی تلاش ها و مبارزات در رسیدن به اهداف خود.

البته همه ما در تلاش برای پیشگامان و دوست دارم در خط مقدم پیشرو و شما باید از هر فرصتی برای انجام فقط در سفر خود با مربی گری کسی یا استخدام کارآموز. هنگامی که شما یاد می دهد شخص دیگری آن را's یک راه شگفت انگیز برای افزایش یادگیری منحنی و دوباره شور و شوق خود را و هدف در زندگی است.

در زمانی که شما رسیدن به هدف خود را نه تنها موفق باشد اما شما می خواهم که کمک به دیگران که به دنبال در پیش نویس خود را.

امروز نسکار تعریف شکل خودرو آنها را آیرودینامیک و کاهش حوادث رخ می دهد که در مسیر مسابقه اما پیش نویس هنوز باقی مانده است. پیدا کردن این سرنخ است که موفقیت پشت برگ و رسیدن به آن پیش نویس که به تنهایی استرس و نگرانی را از, چگونه آن را می تواند انجام شود به این دلیل که دنباله بوده و تبحر قبل از شما.

به یاد داشته باشید موفقیت سرنخ برگ – دنبال پیش نویس که دیگران پشت سمت چپ به شما الهام و شجاعت و قدرت برای شما برای به انجام رساندن اهداف خود. در واقع دیدن آنچه که دیگران انجام داده اند به شما می دهد مثبت پیش بینی در آنچه می خواهد دست یابد.

این است که زندگی خود را بیشتر از آن – شروع کار با قدرت پیش نویس با دادن هرگز تا سازگار شود و در پایان ، You'خواهید بود خوشحالم که شما انجام داد.

من مشتاقانه منتظر به ارتباط با شما به زودی

[ad_2]