موفقیت کارآفرینی طرح توجیهی برای مربیان

[ad_1]

بسیاری از مربیان می دانند که آنها شده اند با برکت هدیه به مربی اما نه اعتماد به نفس با بخشی از یک کارآفرین. متاسفانه تعدادی از مربیان که don't موفق است که احتمالا بسیار بیشتر از این تعداد از مربیان که موفق شوند.

اگر شما یک مربی است که خود اشتغالی حیاتی برای زندگی کسب و کار شما است که شما مجهز به مهارت های لازم برای موفقیت به عنوان یک صاحب کسب و کار. شما می توانید't به سادگی تمرکز بر اینکه یک مربی, شما نیز باید یک مدیر عامل. این بدان معناست که در حال اجرا کسب و کار خود را در یک راه است که آن را موفق خواهد شد حتی در سخت ترین زمان است. این مقاله قصد دارد برای به اشتراک گذاشتن برخی از راهنمایی برای کمک به شما در دستیابی و حفظ موفقیت کارآفرینی به عنوان یک مربی.

1. استخدام یک مربی کسب و کار و یا کسب و کار کلاس:

وجود دارد کسب و کار مربیان و کلاس های کسب و کار است که تخصص در کمک به مربیان به رشد کسب و کار خود را. Don't احساس می کنید مانند شما باید “در آن” به تنهایی دلیل این که شما هیچ't. و همین't صبر کنید تا کسب و کار خود را در مشکل به دنبال هدایت است. این چیزی است که باید انجام شود غالبا به طوری که شما می توانید اقامت “در بالای همه چیز.”

2. می دانید مشکل خاص شما را حل کند:

این مهم است که شما می دانید خاص مشکل شما حل برای شما و مشتریان شما. بیشتر از زمان مشکلات برابر برخی از سطح از درد و نا امیدی و یا نارضایتی از زندگی. به طوری که شما می توانید حل مشکلات شما و مشتریان شما می تواند کمک به آنها را به یک زندگی شادتر و بیشتر برآورده زندگی است. و است که بی بها است. و دانستن خاص مشکل شما را حل کند و همچنین کمک می کند تا شما را به بازار کسب و کار شما بهتر شما را جذب مشتریان ایده آل و ایستادگی خود را در طاقچه.

3. Don't ترس به پرداخت هزینه برای خدمات خود را:

این بزرگ است زیرا برای ماندن در کسب و کار شما باید پول را. و شما کاملا می توانید't اتهام هزینه های است که بسیار پایین است که شما می توانید't نگه داشتن کسب و کار خود و درهای باز است. در حال حاضر این به این معنا نیست شما باید به اتهام چنین هزینه بالا است که شما را از رسیدن به خود ایده آل مشتریان, اما نه به این معنی که شما باید هزینه بسیار پایین است که شما در حال مبارزه از نظر مالی در زندگی و در کسب و کار شما.

حق داشتن طرز فکر پول ضروری است چرا که آن را توانمند سازی شما برای شکستن از طریق ترس و تردید و مسائل دیگر در اطراف شما شارژ هزینه شما واقعا تمایل. نه هزینه که شما احساس می کنید مردم به شما پرداخت خواهد کرد اما این یکی که منصفانه به هر دو شما و مشتریان شما. و یک راه وجود دارد که می تواند انجام شود, بنابراین شما هنوز هم احساس معتبر و الهی تراز.

4. با انگیزه ماندن:

این یک قطعه کلیدی برای موفقیت کارآفرینی است که اغلب نادیده گرفته شده است. چرا ؟ چون بیشتر از زمانی که ما شنیدن کلمه “موفقیت کارآفرینی” ما فکر می کنم از چیزهایی که اتفاق می افتد در خارج مانند کار با یک مربی کسب و کار گرفتن کلاس های کسب و کار و یا یادگیری مهارت های بازاریابی. اما انگیزه این آتش زیر همه چیز. چرا که بدون هیچ انگیزه عمل است که گرفته شده.

نگه دارید هل دادن به سمت کارآفرینی موفقیت و حاضر به رها کردن. شما باید برخی از روزهای خوب و به شما خواهد شد برخی از خیلی خوب نیست اما روز نگه دارید در حال حرکت رو به جلو است. نگه داشتن تمرکز بر دلیل شما تصمیم به تبدیل شدن به یک کارآفرین و اجازه دهید کسانی که به دلایل همچنان سوخت خود را از موفقیت است. این باور در آنچه خدا به هدف شما را به انجام و اعتماد به حکمت الهی و هدایت است. و اگر شما همیشه احساس می کنید انگیزه خود را کم شدن سوخت با گوش دادن به همه چیز و یا خواندن چیزهایی که الهام بخش و ایجاد انگیزه در شما.

[ad_2]