موفق استخر تعمیر و نگهداری

[ad_1]

هر استخر متفاوت است و بنابراین نیاز به تعمیر و نگهداری. اما همه آنها در یک صفت مشترک-همه آنها نیاز به طور منظم مراقبت های معمول. این کلید به یک دیگر استخر زندگی است. حتی اگر شما با تکیه بر یک استخر خدمات شرکت به مراقبت از خود را نگهداری استخر, شما هنوز هم نیاز به چند وظایف خود را برای اطمینان از استخر خود را باقی می ماند در وضعیت خوب ،

مراحل استرس نگهداری استخر

مرحله 1: خامه باقی مانده

وقتی که می آید به خدمات استخر شما باید هوشیار با برگ و شاخه و حشرات است. خامه ای استخر خود را به سطح با دست دیگر هر روز برای اطمینان از سریع و آسان برای تمیز کردن. پس از همه, شناور باقی مانده و در نهایت فرو رفتن به پایین افزایش دشواری از حذف. استفاده طولانی به کار گرفته کفگیر به حرکت شبیه چمچه زنی تا کسانی که آیتم های ناخواسته. تمیز کردن صافی خود را در سبد حداقل یک بار در هفته برای بهبود گردش خون و کاهش کلر مورد نیاز است. به سادگی حذف و لرزش سبد پلاستیکی. با استفاده از یک شلنگ به بیرون راندن هر گونه خیره مانده

مرحله 2: قلم مو رنگ دیوار و کاشی و سپس خلاء

هر استخر خدمات شرکت به شما خواهد گفت که یک هفته از مسواک زدن از در و دیوار و کاشی انجام خواهد داد. این کمک می کند تا به حداقل رساندن تجمع جلبک و رسوب کلسیم به طوری که آنها نمی تبدیل شدن به یک مشکل بزرگتر در پایین جاده. ابزار تمیز کردن استفاده می کنید بستگی دارد به نوع مواد از استخر خود را دیوار. با استفاده از یک برس سفت برای گچ اندود بتن استخر ها و نرمتر قلم مو برای فایبر گلاس یا وینیل است. برای کاشی با استفاده از یک برس نرم برای کاشی و همچنین برای جلوگیری از ملات آسیب. با استفاده از بتونه و چاقو و سنگ پا و یا 50-50 مخلوط آب و muriatic acid گزینه های بسیار عالی هستند.

موفق نگهداری استخر نیز شامل جارو حداقل یک بار در هفته برای حفظ آب زلال و کاهش مقدار مواد شیمیایی مورد نیاز است. اگر شما یک دستی خلاء با استفاده از همین روش شما استفاده خواهد جارو فرش. حرکت آن را به عقب و جلو کمی با هم تداخل دارند هر سکته مغزی. مطمئن شوید برای بررسی فیلتر در هر زمان شما را جارو و تمیز کردن آن در صورت نیاز.

مرحله 3: تمیز کردن استخر شنا فیلتر

این که آیا شما یک کارتریج شن و ماسه و یا خاک دیاتومه فیلتر تمیز کردن دوره ای مورد نیاز است. برای خدمات استخر هر کسی که در مناطق احاطه شده توسط درختان, استخر فیلتر باید تمیز اغلب-اما بیشتر از توصیه شده توسط حرفه ای, استخر, شرکت خدمات ممکن است باد تا مانع تصفیه. باور کنید یا نه, پاک کردن فیلتر است که در واقع کمتر کارآمد است که مقدار کمی از خاک کمک می کند که دام و حذف باقی مانده از این آب است. اگر شما متوجه افزایش جریان بین فشار سنج و فلومتر آن زمان برای تمیز کردن فیلتر.

گام 4: استخدام یک شرکت خدمات برای بخاری

گهگاه کلسیم مقیاس تا پایان ساخت داخل لوله بخاری استخر محدود کردن جریان و جلوگیری از آب از حرارت به اندازه کافی. اگر این اتفاق برای استخر خود را یک حرفه ای استخدام نگهداری استخر شرکت. واحد خود را ممکن است نیاز به جدا برای تمیز کردن لوله با اسید و یا یک سیم برس.

گام 5: حفظ سطح آب & pH

هنگامی که شما انجام شما دستکاری در طول هفته بررسی سطح آب. اجازه ندهید که آن را سقوط به زیر سطح کفگیر که ممکن است نشانه ای از این پمپ می تواند آسیب دیده. کم آب است ؟ با استفاده از یک شلنگ باغ به آن را به بالا.

همچنین تست آب استخر خود را به طور منظم برای اطمینان حاصل شود آن را پاک و سالم است. مانیتور خود را به استخر pH با یک کیت تست. خواندن از بین 7.2 و 7.8 ایده آل است در مقیاس pH.

مرحله 6: فوق العاده-Chlorinate آب

آیا می دانید که آلاینده های آلی می تواند ساخت تا در استخر خود را به اضافه کاری است ؟ آمونیاک و یا نیتروژن می تواند تعامل خود را با استخر کلر به شکل کلرآمین که را که قوی کلر بوی. برای خلاص شدن از آن سخت بوی فوق العاده chlorinate یا شوک آب استخر به حالت عادی سطح کلر در طول خود را به طور منظم شنا, استخر, تعمیر و نگهداری.

گام 7: Winterize استخر

اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که تجربه درجه حرارت آن زیر نقطه انجماد رها, شما نیاز به winterize. استفاده از یک کمپرسور هوا برای منفجر کردن آب از استخر خود را در لوله کشی. تخلیه آب تا آنجا که ممکن است از بخاری و فیلتر. قطع بخاری و پمپ و مواد شیمیایی فیدر (فروشگاه و تمیز کردن فیدر). در نهایت تمیز کردن استخر به عنوان شما را در خود نگهداری استخر. سپس پوشش استخر به حفظ کردن باقی مانده است.

هر استخر شرکت خدمات بگویید که پیروی از این مراحل ساده برای شنا کردن در استخر نگهداری منجر به قایقرانی صاف هنگامی که شما برای باز کردن استخر خود را برای بعد از شنا کردن سیستم. کمی منظم تلاش ها منجر به یک کل بسیاری از لذت بردن!

[ad_2]