میلیاردر اسرار موفقیت – چگونه به مقابله با سختی ها و رسیدن به یک زندگی موفق

[ad_1]

در حالی که در تعقیب یک زندگی موفق وجود دارد چند چیز شما می توانید برخی از. شما سختی در چند مرحله و همچنین شما می خواهد شکست در برخی از نقطه در زندگی خود را.

اما چه جدا کسی موفق است که از کسی است که این است که چگونه آنها مقابله با سختی و شکست.

“افراد موفق کسانی هستند که یاد بگیرند که چگونه برای غلبه بر آن [failure] و آنهایی که ناموفق…هستند آنهایی که می خواهند به گل و لای غوطه خوردن در آن است. آنها می خواهم به جای شکایت در مورد آنچه به آنها اتفاق افتاده است و مقصر آن بود و به همین دلیل این اتفاق افتاد.” – لایحه Bartmann

Bartmann قطعا تا به حال بیش از خود دور و به اشتراک گذاری از سختی. اما به جای اجازه سختی له او استفاده کرده است سختی برای تقویت شخصیت خود را و ایجاد یک توانمند طرز فکر – یک طرز فکر برنامه ریزی برای ایجاد ثروت است.

“مردم من می دانم که موفق هستند افرادی که کمک به جامعه ما هستند افرادی که چند بار شکست خورده اند که نا امید شده است بسیاری از بار که شکست مثل آقای Bartmann بسیاری از بار. اما به نوعی آنها را ترک هرگز.” – کلارنس توماس, حکم دیوان عالی عدالت

و لایحه Bartmann شناسایی کرده است که وجود دارد 3-مرحله برخورد با سختی. پیشرفت از طریق این سه مرحله و شما را به موفقیت دست یابد.

1. غم و اندوه

این است که هنگامی که ما تمرکز بر روی آنچه که ما از دست داده اند. این مشکل برای بسیاری از مردم این است که آنها گیر ماندن در این مرحله است. آنها غوطه ور در ترحم های خود قصه های وای با هر کسی که به گوش دادن.

آنها به دنبال تقسیم کردن سرزنش و آنها سوال چگونه زندگی می تواند بسیار بی رحمانه است. آنها را قبول نمی کند مسئولیت برای زندگی خود و پس از ترک قدرت تغییر واقعیت های فعلی خود را به یکی که بیشتر خشنود است.

2. قدردانی

این مرحله است که شما را در درک و تمرکز بر روی آنچه که شما هنوز هم باید به اپرا وینفری گفت:

“اگر شما نگاهی به آنچه شما در زندگی شما همیشه می خواهید بیشتر. اگر شما نگاه در آنچه که شما لازم نیست که در زندگی شما هرگز به اندازه کافی.”

هنگامی که شما مستقیم توجه خود را بر روی آنچه که شما هنوز هم شما متوجه است که شما باید بسیار سپاسگزار است. برای مثال شما ممکن است از دست داده اند و اموال مادی اما هنوز ظرفیت خود را به دست آوردن مجدد آن اموال مادی است. و این نباید شما را تا این زمان در اطراف شما در حال حاضر می دانم که چگونه برای به دست آوردن این چیزها. اما اگر شما خودتان کشش و افزایش آگاهی و مهارت و دانش شما احتمالا می تواند رسیدن به حتی بیشتر چیزها.

یک زمان وجود دارد در لایحه Bartmann زندگی زمانی که اکثر افرادی که دوست او هنگامی که او غنی رها او را زمانی که او رفت و از طریق یک دوره از شکست بودن. که در سال فقط یک نفر فرستاده او یک کارت کریسمس. این کارت او را حمل با او همیشه به دلیل آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری است که مهم نیست چقدر سخت چیزهایی هستند هنوز هم وجود دارد یک کسی که هنوز او را در نظر گرفته ،

3. دیدگاه جدید

این زمانی است که شما متوجه آنچه که شما به دست آورده اند از آنچه شما از دست داده اند. این است که همیشه بلافاصله آشکار اما یک چیز مطمئن است. اگر شما به طور مستمر بیان قدردانی خود را برای آنچه شما باید و تلاش خود را برای بهبود شرایط فعلی در نهایت یک راه جدید برای نگاه کردن به چیزهایی که برای شما آشکار خواهد شد.

همانطور که اسکار وایلد گفت:

“ما همه در قطره قطره شدن اما بعضی از ما به دنبال ستاره.”

به عبارت دیگر شما می توانید دروغ رو به بالا یا رو به پایین – از آن تا به شما.

لایحه Bartmann متوجه می شود که موفقیت و شکست دست به دست و به طوری که او می پذیرد و هر دو با این نسخهها کار با هر آنچه در زندگی می اندازد در او.

“من نه awed by موفقیت نه من مرعوب شکست. من نیمه درمان هر دو آنها را به عنوان همان چیزی که فقط طرف مقابل از همان سکه است.”

بنابراین اگر شما در حال حاضر در برخورد با سختی یا شکست تلنگر سکه. شما پیدا کردن خود را در زندگی موفق در طرف دیگر.

[ad_2]