می تواند قانون جاذبه Mend a Broken Heart?

[ad_1]

اگر شما به تماشای فیلم راز شما باید را دیده اند یک زن و شوهر به طور مداوم استدلال اما بعد از آنها قادر به صاف کردن رابطه خود را. بسیاری از مردم اشتباه گرفته اند این پیام را به فکر که آنها می تواند آشکار خواسته های خود را و به طور کامل نادیده گرفتن شرکای خود افکار و یا تمرکز. قانون جاذبه به ارمغان می آورد به شما آنچه شما به شدت تمرکز بر اینکه می خواست یا ناخواسته و آن را نیز به ارمغان می آورد به شریک زندگی خود را چه آنها به شدت تمرکز بر اینکه می خواست یا ناخواسته بنابراین غیر ممکن است برای ایجاد یک تجربه برای شخص دیگری چون شما قطعا نمی توانید تغییر دهید و تمرکز خود را در رابطه با شماست.

بنابراین می تواند قانون جاذبه واقعا mend a broken heart? جواب من مثبت است اما درمان قلب شکسته طول می کشد زمان مهم نیست که چقدر شما باید نقل مکان کرد و در آنجا که احساسات خود را می توان در هر زمان اگر شما هرگز به کار گرفته دل شکستگی به درستی. شما همچنین باید درک کنند که مرمت یک قلب شکسته آسان نیست و این ناراحت کننده روند اگر شما آماده نیست و واقعا معتقدم که شما نقل مکان کرد و باید کاملا بدست شخص دیگر. آن است که بسیار مأیوس کننده توجه داشته باشید که اگر شما در یک رابطه گذاری عاطفی آن را سال ها و یا حتی بقیه عمر خود را قادر به خود را از بدبختی هنگامی که آن را به پایان می آید, اگر شما یاد بگیرند که چگونه به mend a broken heart.

با در نظر گرفتن زمان برای ترمیم قلب شکسته شما را ببینید که شکستن تا شما را غمگین و این سخت است که شما می خواهید بدانید که چگونه به دریافت بیش از یک فرد است. اگر شکستن اخیر شما اغلب مقابله با آن را به دلیل آن لطمه می زند و بدون توجه به آنچه شما انجام دهد. تمرکز بر روی چیزی مثبت و چیزهایی که شما را شاد قبل از شما بودند با هم. شما ممکن است داده اند تا یک سرگرمی و یا یک شب با دوستان خود. دعوت از کسی برای شام. یادگیری یک زبان جدید فقط برای مشغول نگه داشتن شما و ملاقات با افراد جدید و یا شاید ثبت نام در یک باشگاه ورزشی به دلیل ورزش انتشار هورمون ‘احساس خوب” را به شما شاد و با انتشار این لرزش به جهان شما خواهد بود قادر به دریافت بیشتر از آن خوشحال احساس.

شما ممکن است شنیده ام این مشاوره قبل از آن یکی از بهترین راه ها برای کاهش عذاب است برای قرار دادن دور هر چیزی که ممکن است به شما یادآوری از این رابطه و جلوگیری از رفتن به مکان های که شما را از یاد او اما آن کار می کند. شما همچنین می توانید صحبت می کنند به یک درمانگر و یا رفتن به مشاوره برای زمانی که شما می خواهید از آنجا که آنها می تواند به شما ارائه مشاوره مناسب برای شرایط شما و بهترین چیزی که در مورد آن این است که شما امن می تواند به آنها بگویید همه چیز در مورد رمان شما هرگز به اشتراک گذاشته شده خود را با خانواده و دوستان است.

[ad_2]