می توانید نوکیا N96 زندگی می کنند تا N95 اعتیاد به مواد مخدره?

[ad_1]

آیا نوکیا N96 زندگی می کنند تا N95 8 گیگابایت اعتیاد به مواد مخدره? جواب ساده است: بله. اما این نیست که یک گوشی ساده است. در واقع به آن تماس بگیرید, یک گوشی هوشمند آن را زیانی. نوکیا تماس آن را از یک جیب به اندازه چند رسانه ای کامپیوتر است که به مراتب دقیق تر. N96 همراه با سیستم عامل سیمبین برای عملکرد عالی و مجهز به 16 گیگابایت حافظه فلش داخلی که قابل ارتقا تا 48 گیگابایت. آن واقعا کامل است ارتباطات دستگاه است که متناسب با در کف دست خود را.

عمر باتری N96 بهبود یافته است بیش از N95 به آن 220 ساعت زمان آماده به کار. شما لازم نیست برای باز کردن اسلاید به استفاده از ساخته شده در GPS و واحد آن دارای یک دوربین 5 مگاپیکسلی است که آسان برای استفاده.

N95 محبوبیت این بود که آن را یک تلفن ساده به اندازه کافی برای همه, برای دریافت بیشتر از N96 قطعا به شرح زیر است که شجره نامه. اضافات مانند تلویزیون دیجیتال پخش و همچنین چشمگیر تصویری و صوتی قابلیت های این گوشی برای سرگرمی و همچنین به عنوان کسب و کار.

نوکیا N96 به شما می دهد ستارگان توانایی عکاسی با با کیفیت دی وی دی, فیلم, چهار دقیقه از رادیو آفلاین, اینترنت و GPS در یک باریک و sleeker بدن. در حالی که هنوز یک اسلاید دو واحد اما این تغییرات در طراحی را که کمتر از یک ناراحتی از آن در N95. بزرگترین نقطه ضعف با نوکیا N96 قیمت است. این یک بالا پایان تلفن; پایین ترین قیمت در 200 پوند متغیر است.

نوکیا N96 یک جانشین شایسته برای نوکیا N95 8 گیگابایت.

[ad_2]