نحوه همکاری پدر و مادر با موفقیت با سابق خود را پس از طلاق

[ad_1]

تاسف سمت طلاق هستند کسانی که هرگز یک انتخاب در موضوع: کودکان است. هیچ کس با این ایده در ذهن که در نهایت به پایان خواهد رسید اما متاسفانه از آن می شود اجتناب ناپذیر است. برای بسیاری از زوج ها را دنبال کنید تا به یک تصمیم به طلاق هستند مکالمات دشوار که باید تا به حال با کودکانی که هیچ ایده که زندگی خود را در حال تبدیل شدن به قطع و طرح میتوانست. در مورد مکالمه من با پسر ما و من و پدر یکی از بدترین من تا به حال در زندگی من است. به بالا از آن همه خاموش – ما تا به حال برای برقراری ارتباط این تصمیم به فرزندان ما که در حال حاضر در برخورد با اثر ما جنگ است. سابق من و من دیگر به رسمیت شناخته شده هر یک از دیگر و به سختی می تواند ایستادن به در همان اتاق با یکدیگر در زمان. بنابراین داشتن به آنها بگویید که ما می تواند تقسیم و دیدن نگاه در چهره خود را چیزی است که ما قرار داده و ما احساسات خود را کنار گذاشته دست به کار بر روی تمرکز در ساخت مطمئن شوید که آنها باقی خواهد ماند یک اولویت در همه زمان ها. هدف در ذهن بود را به مطمئن شوید که آنها احساس امنیت و باران با عشق شکوفا سال در اطراف از ما به آنها. ما تصمیم گرفتیم که آن را بهتر به همکاران و نه از رقبا که آن را به بالا بردن فرزندان ما. این است که چگونه ما شده اند قادر به همکاری پدر و مادر با موفقیت به تاریخ. سابق من و من در واقع تبدیل شدن به دوستان دوباره از طریق این درک و چرا از آن فرزندان ما شاد ترین آنها تا کنون بوده است.

یکی از همکاری پدر و مادر از جنبه های است که اغلب نادیده گرفته است که یک شرکت مادر یا شرکت پدر به همسر فعلی کودکان با سابق خود را. من گرفتار شده بود با تعجب روز دیگر در حالی که تماشای بازیگر Jada Pinkett-Smith وب سایت جدید نشان می دهد بحث های سری قرمز جدول صحبت کنید. در قسمت اول او نشستم در یک در یک گفتگو با ویل اسمیت همسر سابق Sheree فلچر. هر دو مفصل چگونه co-پدر و مادر آسان نبود در ابتدا, اما که آنها قادر به پیدا کردن زمینه های مشترک و استاد آن را با موفقیت از طریق متقابل آنها عشق را به پسر ارشد Trey.

یکی از چیزهایی که آنها دقیق در گفتگو مصاحبه شد آموزش چگونه به شرکت مادر همراه با Sheree که طلاق ویل اسمیت در زمان و Jada Pinkett ورود به وضعیت جدید ، از آن ساخته شده من فکر می کنم برای خود من وضعیت که در آن من را به تصویر آمد با من که تمام شد از 2 سال در زمان من تا به حال ملاقات سابق من و نحوه برخورد با او و مادرش آغاز شده بسیار راکی. ما خیلی جوان است و تا به حال هیچ سرنخی چه انتظار می رود با این خانواده جدید پویا و چگونه آن را تحت تاثیر قرار دهد ، جالب بود برای دیدن Jada و Sheree بحث در مورد این موضوع آشکارا دلیل آن را به طرف دیگر از co-تجربه پدر ما نمی بشنوم. به احتمال زیاد دلیل آن را فراهم می کند بینش در کل babymomma ننگ. شما می دانید که تند و زننده برچسب است که جامعه را مهر در مادران تنها بالا بردن کودکان. بدون توجه به شرایط اطراف چرا یک رابطه به پایان رسید و مادران مجرد برچسب عنوان قهر تلخ فردی است که غیر ممکن است فرد برای مقابله با. منفور به سابق خود را در رابطه جدید. بسیار ایده این است به اندازه کافی برای هر کسی که می خواهید به هدایت روشنی از ورود به یک رابطه جدید با کسی که دارای فرزند است از یک رابطه قبلی. فکر احساس ناتوان در یک وضعیت که در آن شما باید بدون کنترل می تواند ترسناک. اما واقعیت این است که در جهان ما زندگی می کنند در آن اتفاق می افتد هر روز و حاوی بسیاری از خانواده ها را فتح کرده اند این ننگ با موفقیت.

همکاری پدر و مادر در همه آسان نیست. اما بهترین راه برای همکاری پدر و مادر با موفقیت است که راه رسیدن به یک درک متقابل از طریق خود را به اشتراک گذاشته و دوست داشتنی برای کودکان خود. عشق به فرزندان ما آن چیزی است که اغلب فراموش می شود در خانواده مخلوط نمائيد. دلیل این است که بزرگسالان درگیر هستند و اغلب بیشتر در رابطه با حفاظت از غرور خود را از خانواده آنها واحد است. اثبات زندگی من است که آن را همیشه آسان نیست به توافق در مورد تفاوت های ما با ما exes اما شما می توانید غلبه بر آنها. من همیشه می گویم که همه چیز به راحتی می توانید به عنوان برنامه ریزی شده اگر مردمی را تنها یادگیری برای تنظیم انتظارات خود را به واقعیت خود را. این است که چه خواهد شد و Jada Pinkett-Smith و Sheree فلچر نیز انجام می شود. آنها متوجه شدم آنها مسئول سفر و عشق خود را برای فرزندان خود را بسیار مهم تر از هر گونه مسائل آنها با یکدیگر است. این عشق چیزی است که آنها را کمک می کند به همان اندازه به رشد و توسعه Trey و خواهر و برادر خود را. هدف این است که برای کودکان به رشد و رشد. تنها راه این می تواند انجام شود این است که از طریق ایجاد یک پایه محکم که در آن عشق باقی مانده در این مرکز است.

[ad_2]