نقد و بررسی کتاب از Soccernomics توسط سیمون Kuper

[ad_1]

فوتبال است به نام “بازی” با توجه به سادگی آن و محبوبیت; بر خلاف یخ هاکی و بیس بال را می توان در یک پچ از خاک با چیزی بیش از یک بسته نرم افزاری از ژنده پوش. هنوز فوتبال مانند هر انسان دیگر فعالیت نشان دهنده بیشتر در مورد مردم بازی از صرف کارت امتیازی یا جایزه. سیمون Kuper کتاب جدید Soccernomics به نظر می رسد عمیق تر به جهان از محبوب ترین بازی در این سیاره به درک روند نشان می دهد دلایل فعلی جهانی سلسله مراتب و پیشنهاد بعدی سازمان ملل برای تبدیل شدن به ابرقدرت در سراسر جهان رقابت است.

Kuper شروع می شود با یک سوال ساده. فوتبال مدرن زبان شروع به فوتبال ارتباط بین باشگاه ها و دانشگاه ها. یک مرد در حال کار است آن را فاقد “نجیبانه” قوانین کریکت در حالی که تاکید بر بازی فیزیکی و استقامت بیش استراتژی و موقعیت. انگلستان پس سر شروع به که مبلغ به اندازه یک قرن و نیم بیش از برخی از کشورها و در عین حال آنها به رخ کشیدن تنها یک پیروزی در جام جهانی گذشته یک صد سال است. چرا می پرسد Soccernomics, آیا تیتان می گیرند ؟

این کتاب به کنکاش عمیق به این موضوع است. این هرگز مورد استدلال Kuper از انگلستان عملکرد ضعیفی بلکه بیش از انجام: این جزیره کوچک ملت است بیش از حد کوچک برای حمایت زیادی استخر استعداد بیش از حد سرد برای حفظ سال-بازی طولانی و بیش از حد جدا از رقبای برای ایجاد بهبود است. او به بررسی تصمیم گیری های مالی ساخته شده توسط باشگاه انگلیسی و توضیح می دهد که خود را ضعیف نمایش آن وقت و زمان دوباره.

این کتاب همچنین جهش به این سوال که فوتبال در مدار جهانی.

اقتصاد و اجرای برنامه با هم مرتبط هستند در سراسر متن است. باید زمان بزرگ باشگاه های ثبت نام بازیکنان بزرگ برای پول ؟ باید یک سازمان اجرا می شود به عنوان یک کسب و کار و یا به عنوان یک مدل بر روی زمین ، می توانید یک حق رای دادن انتظار یک بازیکن به تکرار موفقیت خود را? اغلب اوقات Kuper می رود در برابر تفکر متعارف با استفاده از منطقی نمونه آماری روند به جای ذهنیت از طرفداران و مالکیت.

Soccernomics تاکید می کند که چگونه کشورهای مختلف در حال آماده کردن خود برای شکستن. کشورهایی مثل انگلستان و فرانسه و ایتالیا زیادی استخر استعداد و سابقه موفقیت و در عین حال فتوحات اخیر توسط چه بود و سپس به عنوان پایین تر فوتبال کشور ثابت کرده اند هژمونی به فرو ریختن. ظهور کشورهای آفریقایی و آسیایی نیروگاهی مانند ژاپن و کره جنوبی به ذهن می آیند. چنین ناراحتی ادعا Soccernomics مطمئن به هنجار و نه استثنا در آینده نزدیک از ورزش است.

برای کسانی که شور و شوق برای بازی Soccernomics یکی درخشان و بسیار آموزنده کتاب به شکل بخشی از هر کسی مجموعه ای از کتاب و یا ادبیات در فوتبال.

2011 Moira G Gallaga©

[ad_2]