نکات بالا برای انتخاب کیفیت ابزار کشاورزی

[ad_1]

اگر شما در کشاورزی, پس از آن بودجه به احتمال زیاد تنگ و شما اغلب به دنبال اقتصاد. که عملا “کسب و کار به طور معمول” در کشاورزی است.

اما یک منطقه شما ممکن است مایل به کاهش هزینه های گوشه در این است که از ابزار خود را. وجود دارد ممکن است کمی نقطه در خرید اعتبار موارد مانند به عنوان مثال دانمارک هی تجهیزات اگر شما پس از آن که در معرض خطر با تلاش برای حفظ آن با ارزان ابزار.

بنابراین در اینجا برخی از نکات بالا برای انتخاب ابزار با کیفیت.

1. به دنبال به رسمیت شناخته شده و مارک های با کیفیت. اگر آنها شده است در اطراف یک مدت طولانی و شهرت برای کیفیت و سپس آنها به وضوح حق انجام کاری. آماده به پرداخت کمی اضافی اگر لازم باشد که برای اطمینان.

2. یادگیری یک کمی در مورد فلز توصیف. برای مثال اگر واژه هایی مانند “HSS” یا “کروم وانادیم” به این معنی نیست که چقدر به شما, شما باید آنها را تحقیق و دیگر چنین ویژگی های designators. چرا که ابزار تولید اغلب استفاده از چنین طراحی برای توصیف کیفیت متالورژی استفاده می کنند. توجه داشته باشید که فلز سختی نیست همیشه لزوما تنها معیار پشت انتخاب – بخوانید تا در آن بیش از حد.

3. برخی از شما را در درک که چگونه ابزارهای مختلف عملکرد و کدام یک مناسب برای این کار است. حرفه ای ترین کشاورزان یا کارگران مزرعه را باید درک خوبی از این, اما آن را هنوز هم ممکن است برای دیدن مردم با استفاده از یک کاملا نامناسب ابزار برای این کار است. که می تواند خطرناک و در معرض خطر قرار داده آنچه که شما در حال کار بر روی و شاید هیچ گونه ضمانت شما ممکن است در محل. در این مفهوم کیفیت به معنی “ابزار را انتخاب کنید که مناسب برای هدف”.

4. اگر شما در حال خرید ابزار با نام تجاری شما هرگز از شنیده تحقیقات آنها بر روی اینترنت ، سعی کنید برای پیدا کردن که در آن تولید کننده است و بر اساس هدف دریافت بازخورد بر روی محصولات خود. هشدار به جعلی حمایت و بازخورد طراحی شده برای گمراه کردن. شما اغلب می توانید نقطه که با عبارت پردازی تکراری مورد استفاده در بازخورد نظرات مانند “ارزش استثنایی ابزار”, “واقعا استثنایی اقلام با کیفیت” و “یک محصول بسیار عالی” همه استفاده می شود ظاهرا متفاوت خریداران در جانشینی سریع.

نگاه کردن نیز برای انتقادات و پیشنهادات است که بیش از حد احساساتی (با استفاده از تعداد زیادی از superlatives) که در سمت چپ در یک زبان است که به وضوح از زبان مادری از این قرار است مشتری مربوط می شود. در نهایت اکثر مشروع بازخورد مثبت است که معمولا مختصر و مفید مانند “خوب خرید و من بسیار خوشحالم”. بود مشکوک در مورد تعداد زیادی از بازخورد مثبت است که می رود به جزئیات غیر ضروری آن ممکن است نشان می دهد که مؤلف است که پرداخت می شود با این کلمه است و کار بیش از حد سخت برای اثبات ارزش خود را.

5. خرید ابزار است که ارائه تضمین بازگشت پول. استفاده از کارت اعتباری و یا دیگر مکانیسم پرداخت است که به شما ارائه می دهد یک درجه حفاظت باید از شما تقاضای پول خود را به عقب. که به معنی اجتناب از پول نقد و یا انتقال پول نقد مکانیسم پرداخت.

6. بسیار محتاط با ارائه می دهد که نگاه بیش از حد خوب درست باشد. برخی از تولید کنندگان را ارائه دست دادن رهبران زمانی که آنها در حال گرفتن آغاز شده و که می تواند منجر به معامله واقعی اما همچنین می تواند معنی است که یک تولید کننده است که گوشه برش بزرگ در کیفیت.

موفق باشید با خرید خود را!

[ad_2]