هدایت چشم انداز موفقیت از طریق درد قیف

[ad_1]

ما شده ایم صحبت کردن در مورد درد زیادی در ما های اخیر وبلاگ که ما به طور طبیعی به صحبت کردن در مورد سندلر درد قیف. اما من می خواهم به شما بگویم یک داستان سریع اول:

5:30 بعد از ظهر یک روز تابستان زیبا. مادر می شنود کوچک پنج ساله جیمی شارژ تا پشت ایوان است. او اشک باز کردن صفحه نمایش درب و roars به خانه. او میپرد به آشپزخانه که در آن مادر است شدت شام پخت و پز. قبل از او حتی می توانید درخواست جیمی اگر او تا به حال سرگرم کننده بازی خارج او می گوید: “هی مامان, آیا من می توانم یک مخروط بستنی?”

مادرش پاسخ “شما ممکن است بستنی بعد از شام.” بعد از ظهر بعد مادر می شنود جیمی در حال اجرا تا مراحل. او انفجار به آشپزخانه دوباره می پرسد و همان سوال: “آیا من می توانم یک مخروط بستنی?” مادر او می گوید: “جیمی بعد از شام شما می توانید داشته باشد.”

در روز سوم جیمی می آید در حال اجرا فقط در همان. او به نظر می رسد در مادر خود را و می گوید: “مامان می توانم…” به محض این که این کلمات از دهان او می بیند که نگاه در چهره خود را. او در حال حاضر می داند آنچه که او پاسخ خواهد بود. بنابراین او می گوید: “آنچه در زمان صرف شام؟” “در حدود 25 دقیقه,” او می گوید. جیمی می گوید: “OK” و پشت سر خارج است.

بنابراین شما بپرسید “چه نقطه ای از این داستان؟” مردم در حال تدریس در سن بسیار جوان به غیر روحانی کردن تمام کارت های خود را و یا نشت لوبیا. چرا ؟ دلیل این که شما به طور معمول نمی برنده اگر شما نشان می دهد دست خود را بیش از حد در اوایل بازی. در داستان ما جیمی رانندگی بود مادر خود را از آجیل با همان سوال را هر روز در زمان شام تا زمانی که او متوجه شد او در نقطه جوش و رفتن به عصبانی. جیمی نمی خواهم به صورت درد از مادر خود را به طوری که او تغییر سوال خود را به یک ساخته شده است که مادر مبارک. او اجتناب درد بسیار شبیه ترین چشم انداز خواهید انجام دهید زمانی که شما بازدید.

بسیاری از افراد مطرح شده برای جلوگیری از آشکار خود را درست برنامه به طور بالقوه در شرایط دشوار است. دانستن این آدرس ما این موضوع را در سندلر روند فروش با استفاده از این اختراع سندلر درد قیف یک ابزار قدرتمند مورد استفاده قرار گیرد برای کشف یک چشم انداز واقعی را در دستور کار خود و یا “درد”.

درک درد قیف

درد قیف یک استراتژیک سازمان مجموعه ای از سوالات طراحی شده برای کشف یک چشم انداز ، از سوی دیگر آن را نیز ممکن است به شما کمک کند کشف چشم انداز ندارد هر درد است. در هر صورت این برای شما خوب است. چرا ؟ این اجازه می دهد تا شما را به واجد شرایط و یا رد صلاحیت چشم انداز به عنوان یک چشم انداز واقعی. در صورتی که درد و سپس شما می توانید آنها را منجر به حل و فصل و یا از بین بردن درد خود را. اگر نه, شما می توانید لرزش دست و بخشی به عنوان دوستان است.

قبل از اینکه ما بیشتر به درد قیف نگه داشتن در ذهن قیف بزرگ کار می کند اما آن را با این نسخهها کار بهترین زمانی که شما در ترکیب با تکنیک های دیگر استفاده می کنیم در سندلر روند فروش به خصوص با Sandler درد-O-متر و معکوس ابزار. بنابراین در ارتباط باشید برای وبلاگ های آینده در مورد این موضوع.

دوباره درد قیف یک سری از سوالات یک متخصص فروشنده با بهره گیری از طول درد مرحله یا در یک چهره-به-چهره فروش تماس بگیرید و یا از طریق تلفن. این شامل هشت درد سوال طراحی شده به ترتیب آوردن چشم انداز نزدیک تر به های واقعی خود را در دستور کار و یا درد.

در اینجا 8 سوال به منظور:

1. “به من بگویید بیشتر در مورد آن… “

2. “می تواند شما را مشخص تر می شود? من یک مثال بزنم.”

3. “چگونه است که یک مشکل است؟”

4. “چه شما سعی به انجام این کار در مورد آن؟”

5. “و آیا این کار؟”

6. “چقدر شما فکر می کنم که هزینه شما؟”

7. “چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آن؟”

8. “به شما داده شده تا در تلاش برای مقابله با این مشکل؟”

شما قبلا دیدم در این داستان در مورد جیمی چگونه مردم ترجیح می دهند به فاش کردن دست خود را به جلو. بسیاری از مردم از ترس عواقب لجام گسیخته صداقت و نمایش رنگ های واقعی خود را. پس درد قیف فرض چشم انداز در دستور کار مخفی باقی خواهد ماند و کمک می کند تا شما را به حقیقت را به سطح. اما شما نیاز به ظریف و روشمند در رویکرد خود را هنگامی که با استفاده از این درد قیف. اگر شما سعی می کنید بیش از حد سخت و بیش از حد سرعت, شما به احتمال زیاد آمار برخی از مقاومت است. چشم انداز ممکن است احساس تهدید یا آسیب پذیر و به سرعت به خجالتی و دور از شما گفتن حقیقت است. بنابراین چوب به محاکمه و درست سوالات را در قیف همراه با دیگر تکنیک های یادگیری شما در سندلر سیستم و مطمئنا شما قرار داده و چشم انداز خود را در سهولت قرار می دهد و آنها را از طریق بحث خود را درست مسائل و درد.

[ad_2]