هرگز چیزهای بزرگ را هم

[ad_1]

من مطمئن هستم شما شده است وجود دارد قبل از. مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید تمام تلاش خود را به نظر می رسد بیهوده است. انجام ناامیدی نیست برای برخی از زندگی بزرگترین پیروزی آمده اند به کسانی که همچنان با وجود شرایط خارجی. هیچ محدود خطی پیشرفت به سوی تحقق یکی از اهداف است. موفقیت های به دست آمده از طریق یک سری از موانع به پایان می رسد مرده و پیروزی های کوچک.

سفر به سمت اهداف خود است که در شخص شما را تبدیل به بیش از هدف است که به شما در تنظیم کردن برای رسیدن به. رهبران موفق به شما توصیه می کنیم که این سفر نه تحقق این هدف است که رضایت بخش ترین. شما ممکن است به یاد بیاورید توماس ادیسون غلبه تکرار شکست و شکست به کشف لامپ. آن را در زمان او هیچ کمتر از 1000 تلاش برای اختراع آنچه که به عنوان بزرگترین تاریخ اختراعات.

موفقیت نزدیک تر از شما فکر می کنم

در حال حاضر شما ممکن است رمیدن گفتند “من نمی باید از این امکانات به ادامه طریق 1,000 شکست” برای تحقق بخشیدن به موفقیت است. اما اگر اختراع خود را مورد نیاز 1,000 تلاش قبل از موفقیت قریب الوقوع بود? شما ببینید گاهی اوقات این روند دیکته مسیر موفقیت است. اگر هدف شما این است که کنترل در مقیاس شکست خود را ممکن است به عنوان برجسته به عنوان توماس ادیسون.

از سوی دیگر اگر هدف شما این است برای تاثیر بشریت در مقیاس جهانی می روند به دنبال این هدف را تقریبا به طور قطع ملاقات غیر منتظره بیراهه و شکست است. مقیاس هدف را تعیین می کند البته یکی طول می کشد و پس از آن اقدامات لازم به منظور تحقق این هدف است.

این را در نظر بگیرید اگر چه تلاش خود نیاز به زمان و صبر و شما این را می دانست در پیشبرد; آیا شما هنوز هم باقی بماند? اغلب ما دلسرد از دنبال کردن هدف ما با توجه به بسیاری از عوامل ناشناخته. به ناچار ما را به دلیل ترس از ناشناخته به جای در آغوش آن به عنوان یک چالش. آن است که ترس از جاده پیش رو که debilitates ما بیشتر از عدم قطعیت نشان می دهد که موفقیت ممکن است دست نیافتنی.

من توصیه برای غلبه بر ترس از شکست است آغوش تمایل به اجازه رفتن از تسلط بر زمان و لذت بردن از این روند به جای. اگر شما را دوست دارم آنچه شما انجام دهد و انجام آنچه شما را دوست دارم پس از آن می ایستد به همین دلیل است که روند تبدیل شدن به تمرکز خود را. شما باید بدون شک شنیده ضرب المثل ‘فکر می کنم با پایان را در ذهن داشته باشند.’ توسط جهتدار خود را برای تحقق این هدف می توان به شما این فرصت را به مهندس مراحل مورد نیاز در جهت معکوس.

هر گونه نویسندگان شناخته شده است و انگیزه کارشناسان پیشنهاد می کنند که هنگامی که ما در مورد فکر می کنم هدف ما با پایان را در ذهن آن اجازه می دهد تا ما را به ایجاد یک مسیر به سمت دستیابی به این پیروزی است. بسیاری از مردم را در هدف خود برای به دلایل مختلف. باور من این است که این هدف ممکن است آغشته با شور و هدف. شما باید فاستر غیر قابل خراب کردن شور و شوق و اعتقاد راسخ نسبت به تحقق هدف خود را. شکست است نه به فکر.

اندیشیدن این برای یک لحظه. که بزرگتر است شادی از موفقیت یا بدبختی شکست ؟ آیا شما انگیزه یا انگیزه های شما برای جلوگیری از درد ؟ روانشناسان این تماس بگیرید درد-لذت اصل. اجتناب از درد ممکن است تشبیه به موش اداره شوک الکتریکی درمان در محیط آزمایشگاه. آنها ناامید از رسیدن به پاداش پس از این درد ها را تحت الشعاع قرار لذت از پاداش.

به منظور تحقق بخشیدن به هدف خود یک نگرش منسجم تداوم باید همراه با یک غیر قابل انکار اعتقاد به موفقیت است. سازگار فداکاری میباشد با توجه عادات روزانه خود را منجر به موفقیت یا شکست است. قوام همسان با شور و شوق و میل در نهایت منجر به مسیر موفقیت.

قبل از اینکه شما در نظر دادن استراحت و یا یک مینی شکستن اگر شما باید. گاهی اوقات ما نیاز به یک استراحت از تعقیب هدف ما در جهت به دست آوردن وضوح و چشم انداز. آلبرت انیشتین می گوید:”شما نمی تواند مشکل را حل کند با همان سطح فکری که ایجاد آن در وهله اول.” بنابراین مشاهده هدف خود را با یک ذهن جدید اجازه می دهد تا شما را به دیدن ممکن است فرصت هایی که ممکن است به طور آشکار قبلا.

هرگز نمی تواند پیش بینی چه مدت آن طول می کشد برای رسیدن به موفقیت است. اگر شما به دنبال هدف خود را با یک غیر قابل انکار باور و اعتقاد نسبت به موفقیت خواهد شد در نهایت شما خوش آمد می گوید هنگامی که زمان مناسب است و سپس این روند می شود به مراتب لذت بخش تر از پیروزی است.

[ad_2]