هر قله یک تغار

[ad_1]

شما ممکن است تعجب در مورد افراد موفق و آیا آنها به دست آمده ثابت عالی اوج زندگی است. به نظر می رسد که زمانی که شما مشاهده این مردم بسیار موفق آنها همیشه به نظر می رسد مثبت, انرژی بالا و صدمه ندیده از آنچه برخی از مردم تجربه شده است. آن است که آنها غیر قابل نفوذ به پایین و یا سخت بار دیگر به نظر می رسد به اجرا ؟

پاسخ ساده این است که همه مردم باید بالا و پایین; مهم نیست که آیا شما در بالای بازی خود رسیده اند ارتفاعات سرگیجه آور حرکت از قدرت همه ما تجربه موانع پایین و سختی. پس چرا این افراد اگر چه به ظاهر به نظر می رسد غیر قابل نفوذ?

به ظاهر نجس روانی افراد موفق تنها به نظر می رسد تاثیر پذیری پایین همه ما. اما این مردم درک کنند که بدون توجه به آنچه شما انجام دهید که در آن شما زندگی می کنند چقدر پول شما و یا چگونه به خوبی شما را در اجرای استراتژی وجود دارد در حال رفتن به آن فرورفتگی زمانی که همه چیز نیست قایقرانی صاف. به این افراد آنها انتظار آن را به اتفاق می افتد به همان شیوه آنها انتظار دارند که خورشید طلوع خواهد کرد و مجموعه. تفاوت این است که آنها آماده شدن برای این پایین یا فرورفتگی در زندگی با به حداکثر رساندن بالا و به حداقل رساندن پایین.

آنچه که می دانند و عمل است که زمانی که شما در اوج نگه داشتن انجام آنچه شما انجام شده است به طوری که شما می توانید مزه لذت بردن و گسترش این بالا. آنها می دانند که پایین خواهد آمد در برخی از نقطه, اما آنها همچنین می دانیم که بیشتر آنها را به تولید بیشتر مثبت کمتر آنها را رنج می برند از منفی.

نگاهی اخیر به پایین به نوبه خود در اقتصاد جهانی محیط زیست به عنوان مثال. اگر شما را در درک چرخه زندگی, شما همچنین می خواهد درک چرخه سرمایه گذاری است. همه شما باید انجام دهید این است که یک دیدگاه دیگر از تاریخ گذشته و شما را ببینید که وجود داشته اند بسیاری از چرخه سرمایه گذاری و بازار. و پس از هر چرخه کم, مهم نیست چقدر شدید وجود دارد یک شروع جدید جدید, رانش دوباره. به همین دلیل است که هوشمند و سرمایه گذاران زرنگ و دانا می دانیم به چوب به اسلحه های خود را برای مسافت های طولانی.

این که آیا شما یک تازه فارغ التحصیل از مدرسه و یا یک کارگر با تجربه در همان راه پایین ما همه تجربه در زندگی جزر و مدی به عنوان انجام تمام چرخه. راه بهتری برای بازی این است که برای آماده شدن برای پایین با ساخت مطمئن شوید که شما دوختن مثبت تر دانه از منفی است. اگر شما در یک شرکت محیط کار شما ممکن است در آینده شسته و رفته. این فکر نیست که بی جهت منفی آن است که تنها بودن و واقع بینانه است. فقط به خاطر اینکه یک شرکت به خوبی انجام می دهند در حال حاضر به این معنا نیست آن را همیشه خواهد شد. نگاهی به صنعت خودرو در حال حاضر و شما خواهید فهمید من نقطه. بنابراین چه چیزی شما را انجام دهید ؟

یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید این است که به توسعه بهتر مجموعه مهارت یا توسعه استعداد های جدید به طوری که شما می تواند متنوع تر در آنچه که شما می توانید ارائه به آینده نگر جدید کارفرمایان. اگر شما مهارت های مشغول به کار در خط مونتاژ به عنوان مثال نگاهی به آنچه در دیگر مجموعه مهارت های شما می توانید اضافه کنید که آیا این انجام شده است با حضور در دوره و یا تحصیل در خانه است. گاهی یک سرگرمی می تواند منجر به انواع دیگر اشتغال; به عنوان مثال, شما ممکن است مورد مطالعه قرار الکترونیک به عنوان یک سرگرمی برای واجد شرایط برای ساخت ژامبون تجهیزات رادیویی به عنوان بخشی از خود را ham radio مجوز. این ممکن است به شما یک فرصت به دنبال کار در هیئت مدیره یک کشتی به عنوان کشتی اپراتور رادیو.

به یاد داشته باشید: همه قله ها را دره دیر یا زود آماده می شود برای آنها.

[ad_2]