هیولا Bluegill – یک کلید برای موفقیت در تولید Trophy Bass در برکه ها و دریاچه ها

[ad_1]

این Coppernose است یک گونه از bluegill بومی شدید جنوب شرقی ایالات متحده است. آن است که در حال حاضر معمولا نگردند در استخر در سراسر جنوب. Coppernose bluegill شبیه به بومی bluegill با این حال Coppernose می تواند شناسایی شده توسط مس رنگی باند در اطراف بینی. آنها نیز مشابه رژیم غذایی متشکل از حشرات سخت پوستان و بی مهرگان آبزی. Bluegill کوچک و دهان است که آنها را محدود به یک رژیم غذایی وعده های غذایی کوچک. اما آنها می تواند مصرف ماهی های کوچک از جمله اطفال باس largemouth. این دلیل اصلی نیست به خود را تلو تلو خوردن باس, جوراب ساق بلند بیش از حد طولانی پس از علوفه جوراب زنانه ساقه بلند. طول عمر در حدود پنج سال برای هر دو زبان مادری و coppernose bluegill.

Coppernose bluegill یک داستان قابل مقایسه با فلوریدا largemouth bass و در آب و هوای گرمتر از جمله تگزاس Coppernose bluegill رشد. تحقیقات انجام شده در تگزاس نشان می دهد Coppernose bluegill رشد سریع تر و رسیدن به یک بزرگتر اندازه نهایی از بومی bluegill. بزرگترین Coppernose bluegill گرفته شده از آب خصوصی در تگزاس بود 3.25 پوند است. چون Coppernose رشد سریع تر و بزرگتر آنها را تولید فرزندان بیشتر از بومی bluegill. یک نر بالغ bluegill می تواند تولید بیش از 10000 تخم مرغ در تخم ریزی کردن. این است که چرا آنها نگردند به عنوان جزء اصلی زنجیره غذایی به پشتیبانی از باس largemouth. باس مجبور به خوردن 10 پوند از bluegill برای به دست آوردن یک پوند وزن است.

در بسیاری از موارد ما توصیه تغذیه bluegill به یک عدد بزرگتر از 10 اینچ است که به شما می دهد یک محافظت نوزادان سهام. این به این معنی است که حتی خود بزرگترین باس نمی قادر خواهد بود به کسانی که bluegill که رسیدن به طول بیش از 10 اینچ است. استفاده از یک پلت شناور ماهی مواد غذایی از 30-32% پروتئین است. شما می توانید دست تغذیه و یا استفاده از یک خودکار ماهی فیدر برای متفرق کردن خوراک تا دو بار در روز. کودکان به خصوص لذت بردن از تماشای ماهی خوراک تقریبا تا آنجا که ابتلا به آنها را. تغذیه ماهی به طور منظم نمی خواهد به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار به طور کلی گرفتن رای, اما آن را حداقل دو برابر رشد خود را رای.

Coppernose bluegill را در خدمت یک هدف دوگانه را در برکه یا دریاچه است. نه تنها آنها را سرگرم کننده و آسان به اغلب گرفتن آنها ستون فقرات زنجیره غذایی. آنها تخم ریزی در مدت کوتاهی پس از باس در درجه حرارت آب از 67°F تا 89°F و می تواند تخم ریزی تا پنج بار در یک فصل است. همچنین آنها بالغ برای تخم ریزی قابلیت در تنها سه تا چهار اینچ است. Bluegill باعث در اوایل فصل خواهد شد و شروع به تخم ریزی بعد همان فصل است. بلوغ زودرس و مکرر تولید مثل آنها را ایده آل علوفه ماهی و یک ضرورت برای رشد تروفی باس largemouth.

[ad_2]