هیچ گلوله نقره ای: 8 کلمات قصار از Fran Tarketan

[ad_1]

وجود دارد هیچ گلوله نقره ای در کسب و کار. سلاح های مخفی وجود ندارد. شما نمی توانید از خواب بیدار و امیدوارم که شما فروش است. اوه آره, شما نیاز به خرید و فروش. هیچ کسب و کار باقی مانده بدون فروش ، من می دانم که گورو به شما قول می دهم که تو “هرگز” را به فروش هر چیزی را به پول. سیستم های خود را انجام دهید برای شما فروش. اگر که درست بود شما خواهد بود غنی در حال حاضر.

فکر می کنم در مورد آن. ورزشکاران قطار برای سال قبل از آنها پول نقد در. هنرمندان سمت کار شغل برای یک مدت زمان طولانی قبل از آنها به ایجاد یک حرفه ای است. بعلاوه این افراد تمرین مهارت خود را برای ساعت در روز است. حد عالی رساندن مهارت های خود را از طریق پشتکار پشتکار و ثبات است. آنها “کار”. سپس آنها نگاه به بهبود در آن کار می کنند.

کار + آموزش = سحر و جادو

من با مردم صحبت روزمره است. بسیاری از آنها را به دنبال دارد که فرمول مخفی است که درمان مشکلات مالی خود را. مردم می خواهند یک “چیز مطمئن” که می تواند کمک به تغییر آینده مالی خود را. حقیقت گفته شود, سوال واقعی این است که “چقدر می توانم کسب درآمد با حداقل زمان و تلاش و پول”. مردم تنبل هستند. بیشتر می خواهید در مسیر کمترین مقاومت.

کار راز فرمول. بهبود مهارت های خود را سرمایه گذاری در خودتان و زیر موفق سیستم های تشکیل دهنده است که به شما کمک خواهد کرد تبدیل شدن به موفق. دوباره من با مراجعه به ورزشکاران و هنرمندان. شما نگاه کنید به نتایج ملموس وقتی که شما شنیدن در مورد قرارداد خود را و پرفروش می پردازد. (به آنها حسادت نمی )تقلید کار خود و اخلاق خود را به درایو و تمایل به انجام آنچه که دیگران نمی خواهد به پول نقد در فرصت های خود را.

8 کلمات قصار از Fran Tarkenton

که Fran Tarkenton? نگاه او را تا. تنها یک NFL Hall of Famer و بسیار موفق کسب و کار ، آقای Tarkenton می گوید که هیچ کلاهبرداری سحر و جادو. هیچ گلوله نقره ای است که شما را بیش از شب و موفقیت است. بیش از شب موفقیت های سال طول می کشد به منظور توسعه. در اینجا او 8 اصول برای موفقیت کسب و کار:

ماکسیم 1 کمک به مردم

صادقانه و شفاف است. گفتن حقیقت در همه زمان ها حتی زمانی که آن را به شما هزینه فروش. دلیل که چرا شما در کسب و کار برای کمک به مردم برای حل مشکلات. کسانی که کسب و کار که در خدمت اکثر مردم پول بیشتر.

ماکسیم 2 یادگیری از افراد موفق

چرا دوباره اختراع خواهد شد ؟ صحبت کردن با افراد موفق. خود را با خواندن کتاب و تماشای فیلم های خود را, خرید برنامه های آموزشی است. تقلید از آنها و سپس نوآوری در آنچه شما یاد بگیرند. حرفه ای مربیان و بنابراین باید به شما. سرعت بخشیدن به منحنی یادگیری خود را با استفاده از مدل های موفق.

ماکسیم 3 هیچ گلوله نقره ای

همانطور که قبلا ذکر شد وجود دارد هیچ گلوله نقره ای. کار و آماده سازی مواد تشکیل دهنده به شما کسب درآمد پول در کسب و کار. شما نمی رفتن از 4000 $در هر ماه به یک میلیون دلار بیش از شب. موفقیت در افزایش است. اما شما باید تست کمپین های بازاریابی سعی کنید تبلیغات جدید و مشتریان خود را بپرسید آنچه شما می توانید کسب و کار بهتر است.

ماکسیم 4 دوباره اختراع خود را

بهترین سرمایه گذاری در خودتان. همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود. تغییرات فناوری و شما باید به رسمیت شناختن آن است. گیر ندهید. مدل های کسب و کار است که ماندن همان سمت. همیشه به دنبال راه های جدید برای ارتباط با مشتریان خود را و چگونه برای به دست آوردن مشتریان جدید است.

ماکسیم 5 حس ناامیدی

آیا استراحت در laurels خود را. اضافه کردن یک حس ناامیدی. آن را ندارد به ثابت اما گرسنه بماند. شما واقعا هرگز “آن را”. تغییر اتفاق می افتد. هرگز فرض کنیم که همه چیز همیشه باقی می ماند همان. که چیزی است که همیشه کار خواهد کرد و این چیزی است که هرگز کار نخواهد کرد. خطاهای فرض می تواند خراب کردن کسب و کار شما.

ماکسیم 6 اطلاعات بیشتر در از خود را شکست

شما با شکست مواجه خواهد شد بیش از شما موفق شوند. من را باور نمی. یک بازیکن لیگ اصلی بیس بال می توانید 3 بازدید برای هر 10 در خفاش ها و در نظر گرفته شود و همه ستاره. او است که تنها هدف قرار دادن 30 درصد از زمان. یک کارفرمایی می تواند تکمیل 60 درصد از خود عبور می کند و باید یک سال بزرگ. یک مرکز فقط می توانید آمار 50 درصد از اهداف رشته و تسلط بر بازی. این متخصصان در حال شکست نیمی از زمان.

مردم فکر می کنم شکست یک نشانه است به ترک. هیچ آن را نشانه ای برای دریافت بهتر است. شما می دانید چه کار نمی کند. شما می توانید آزمایش و ببینید چه چیزی نیاز به تغییر دارد. چه می توانم انجام زمان بعدی پس از این اتفاق نخواهد افتاد. در آغوش شکست و بهتر است.

ماکسیم فروش 7 = Cashflow

شما را مجبور به فروش مواد می باشد. فروش خون زندگی کسب و کار. فروش برابر cashflow و cashflow نگه می دارد شما را در کسب و کار. من را دیده اند بسیاری از مردم به شروع یک کسب و کار و فروش در پشت ذهن خود است. یاد بگیرند که چگونه به فروش. یاد بگیرند که چگونه به بازار به فروش بیشتر. فروش #1 اولویت است. من نمی دانم که چگونه مردم از دست این نقطه است. اگر شما از آنها بدم میاید فروش خود را ندارد کسب و کار.

ماکسیم 8 هیچ چیز طول می کشد محل کار

شما باید به کار. افرادی که می گویند میلیون ها نفر آسان است در حال دروغ گفتن به شما. کار سخت و سپس افزایش مهارت های خود را منجر به رونق کسب و کار. نمی افتد به دام با استفاده از برش های کوتاه و یا به دنبال چیز بزرگ بعدی. معامله قرن می آید در اطراف روزمره است. اما این معاملات نیاز به کار می کنند. اگر شما به دنبال ثروت بدون کار شما خواهد بود تا حد زیادی نا امید کرد.

وجود دارد شما باید 8 کلمات قصار از Hall of Famer Fran Tarkenton. به عنوان اولین دوگانه تهدید کارفرمایی. همچنین یک مرد کسب و کار موفق برای بیش از 40 سال است.

[ad_2]